ارسال به دیگران پرینت

پاسخگویی 24 ساعته، خدمات رایگان

مرکز تماس همراه اول به صورت شبانه روزی و ۷ روز هفته، از طریق ارتباط تلفنی، پست الکترونیکی، دورنگار و چت آنلاین پاسخگوی سوالات، پیشنهادات و شکایات مشتریان همراه اول است. پاسخگویی تلفنی با تلفن همراه به این شیوه است که مشترکین باید از همراه اول خود شماره ۹۹۹۰ را بگیرند و در صورت تمایل مشترکین می توانند با تلفن ثابت شماره  ۰۹۱۲۹۹۹۰ را شماره گیری کنند.

۵۵آنلاین :

مرکز تماس همراه اول به صورت شبانه روزی و ۷ روز هفته، از طریق ارتباط تلفنی، پست الکترونیکی، دورنگار و چت آنلاین پاسخگوی سوالات، پیشنهادات و شکایات مشتریان همراه اول است. پاسخگویی تلفنی با تلفن همراه به این شیوه است که مشترکین باید از همراه اول خود شماره ۹۹۹۰ را بگیرند و در صورت تمایل مشترکین می توانند با تلفن ثابت شماره ۰۹۱۲۹۹۹۰ را شماره گیری کنند.

این مرکز به منظور ارائه خدمات مطلوب آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات بوده و انواع خدمات توسط کارشناسان پاسخگو ارائه می شود خدماتی نظیر:ارائه اطلاعات مربوط به سرویسها، خدمات و صورتحساب به مشتریان، پیگیری و حل مشکل مشتریان در کوتاهترین زمان ممکن و تشکیل تیکت در صورت لزوم، اعلام وضعیت سیمکارت و علت قطع تلفن همراه، اطلاع از مدت و مبلغ اعتبار سیمکارت، افزایش اعتبار، انتقال شارژ و نحوه استفاده از آن، راهنمایی در مورد خرید، ثبت نام و نقل و انتقال تلفن همراه، اعلام نشانی و شماره تلفن ادارات و مراکز ارائه خدمات (مراکز تلفن ثابت،دفاتر ارتباطی و ICT) تمام نقاط کشور، راهنمایی مشترکین درباره چگونگی استفاده از رومینگ بین الملل، کشورهای طرف قرارداد و تعرفه های جاری، فروش انواع Device های اینترنت همراه، نحوه فعالسازی و اتصال به اینترنت، راهنمایی مشترکین در خصوص نحوه فعالسازی بسته های هوشمند اینترنت، پیامک و مکالمه، دریافت گزارشات مربوط به مشکلات شبکه اعم از پوشش شبکه و آنتن دهی و پیگیری زمان رفع مشکل، قطع و وصل پیامکهای انبوه تبلیغاتی و پیامک های مبتنی بر محتوی ارائه می شود.

تماس با این شماره برخلاف خدمات ایرانسل رایگان است - برای ارایه هرگونه پیشنهاد، انتقاد، بررسی مشکل و ... می توان از این سامانه کمک گرفت- بهتر است به جای تماس با سامانه 195 رگولاتوری یا سایر درگاه های پاسخگویی(صفحات اپراتور در شبکه‌های اجتماعی) با این شماره تماس گرفت زیرا آن درگاه ها نیز درخواست ها را در نهایت به 9990 منتقل می کنند پس اگر با این شماره تماس بگیریم زودتر به نتیجه میرسیم

این خدمت برای مشترکین محترم که به سامانه "همراه من" به آدرس ( my.mci.ir ) مراجعه می نمایند در دسترس بوده و پاسخگوی سوالات خواهد بود.

منبع : 55 آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

نظرسنجی

در انتخابات پیش رو به چه گروهی رای میدهید ؟
نتیجه نظرسنجی