ارسال به دیگران پرینت

لات بازی هلیا با قمه کشی

لات بازی هلیا با قمه کشی جنجال زیادی در فضای مجازی به راه انداخت که جزئیات آن را با هم مورد بررسی قرار می دهیم.

لات بازی هلیا با قمه کشی در یکی از بوستان های اصفهان سر و صدای زیادی به پا کرد. هلیا دختر دهه هشتادی که با داشتن قمه ای نیم متری در شلوار خود چهره ای خشن از خود به نمایش گذاشت. دخترانی که در پارک با یک دیگر مشاجره و زد و خرد می کنند و در میانه این دعوا به ناگهان یکی از این دختران به ام هلیا اقدام به بیرون آوردن قمه از شلوار خود می کند. البته دوستان هلیا از وی می خواهند که قمه را کنار بگذارد تا شر نشود و وی از این قمه استفاده نمی کند. اما به راستی دختری دهه هشتادی که در دوران نوجوانی و جوانی است چرا باید چنین قمه ای در لباس خود داشته باشد؟

هلیا پس از شناسایی توسط پلیس دستگیر می شود و برای توضیحات بیشتر به پلیس آگاهی فراخوانده می شود. در ادامه جزئیات بیشتر از ماجرای لات بازی هلیا با قمه کشی را در زیر می خوانید.

دختر قمه کش کسی نیست جز دختری به نام هلیا که در اصفهان قدرت نمایی خوفناکی داشت.اینکه هلیا  دختر قمه کش از پیش قمه بزرگی در شلوارش همراه داشته است نشان داد که  دختر قمه کش روحیه مجرمانه دارد و هلیا دختر قمه کش اگر کنترل نشود شادی در آینده ای نزدیک شاهد یک قتل باشیم هنوز مشخص نیست علت این درگیری وقیحانه  هلیا دختر قمه کش و کسانی که در این نزاع حضور داشتند چیست اما همین فیلم یک خطر بزرگ اجتماعی را دربر دارد که شاید هلیا دختر قمه کش و دوستانش نخستین نشانه های تابلوی آن باشند.

از دیشب یک فیلم عجیب و باورنکردنی در فضای مجازی منتشر شد که رد آن دیده می شد دختران نوجوان و دهه هشتادی ها در پارک با رفتاری وقیحانه و پوششی زننده دور هم جمع شده اند و بعد از کل کل های زشت و فحش های مردانه و جنسی به جان هم افتادند و بی رحمانه همدیگر را چنگ زدند و مو کشیدند و بدتر اینکه در این میان دختری جوان بعد از رجز خوانی دست در شلوارش می برد و قمه بزرگی را بیرون آورده و به تهدید می پردازد.

البته همزمان با این قمه کشی یکی از پسران که دقایقی قبل با تشویق دختران آنها را به دعوا دعوت می کرد قمه را از دست دختر قمه کش می گیرد و فیلم تمام می شود.

هلیا دختر قمه کش تحت تعقیب پلیس اصفهان

با انتشار این فیلم و مشخص شدن اینکه محل این درگیری در استان فارس است ماموران پلیس وارد عمل شده اند تا هلیا دختر قمه کش و دارو دسته اش را بازداشت کنند.

با توجه به مشخصات این دختران که کاملا در فیلم مشخص است به نظر می رسد پلیس بتواند خیلی سریع به ردی از آنان برسد اما از مردم انتظار می رود با توجه به خطراتی که این دست از دختران و پسران می توانند در جامعه به وجود بیاورند در تماس با پلیس 110 محلشان هلیا و دارو دسته اش را معرفی کنند و شک نداشته باشند این اقدام حتی به نفع این دختران خواهد بود .

احضار هلیا دختر قمه کش و دوستانش به اداره پلیس

دختران نوجوان با همراهی اعضای خانواده شان به پلیس شهر اصفهان منتقل شدند و معلوم شد که آنها از مدتی قبل  در فضای مجازی با هم آشنا و دوست شده بودند اما کل کل ها و کری خوانی هایشان در این فضا باعث بوجود آمدن اختلاف میان آنها شده بود و به همین دلیل در یکی از پارک ها با هم قرار گذاشته بودند اما دراین قرار بین تعدادی از آنها درگیری بوجود آمده و یکی از آنها اقدام به قمه کشی کرده بود. همچنین مشخص شد که پس از این درگیری فرد دیگری اقدام به فیلم برداری کرده و سپس این فیلم را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده بود.

تحقیق از دختران نوجوان ادامه دارد و پرونده آنها برای تصمیم گیری در اختیار مرجع قضایی قرار خواهد گرفت اما آنچه در این میان اهمیت بیشتری دارد نظارت خانواده ها بر رفتار فرزندان نوجوانشان چه در فضای مجازی و چه در دنیای واقعی است چرا که گاهی اشتباهات بچگانه نوجوانان دور از چشم خانواده هایشان ممکن است ابعاد گسترده ای پیدا کند و حتی باعث بوجود آوردن احساس ناامنی در جامعه شود.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • ا ارسالی در

  معمولا توشلوارش جای چیزدیگری است اما چرا قمه

 • ناشناس ارسالی در

  در این چهل هیچ کار فرهنگی موثری صورت نگرفته ومتاسفانه جوانان ما دچار سردرگمی و بی هویتی شده اند.

 • نیما ارسالی در

  هلیا قربانی فرهنگ ضعیف است و کم کاری فرهنگی . یه نگاه به حقوق فرهنگیان مثل معلمین و کتابداران بیندازید واقعا فرهنگیان با چه انگیزه ای کار کنند

 • ایرانی ارسالی در

  کشور بی سر و ته بی کلانتر همینه سالهاست این رفتارها به دلیل بی کفایتی مسِِولان و راحت گذاشتن دزد و قمه کش در کشور ما فراوان شده

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه