ارسال به دیگران پرینت

کشف ۱۱ تن نهاده دامی قاچاق و خارج از شبکه توزیع در ایلام

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان مقدار ۱۱ تن نهاده دامی قاچاق و خارج از شبکه توزیع در استان کشف شده است.

 سردار دلاور القاصی مهر اظهار کرد: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی در پی رصد و اشرافیت اطلاعاتی مبنی بر فعالیت افراد سودجو و دلال که در زمینه خرید، دپو و نگه داری نهاده دامی قاچاق فعالیت داشته و باعث اخلال در نظام توزیع و متعاقباً مشکلات عدیده ای برای فعالان عرصه تولید داخل به وجود آورده‌اند، رسیدگی به این موضوع به صورت ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضایی و همکاری سازمان‌های ذیربط، خودروی حامل نهاده دامی قاچاق را در یکی از شهرستان‌های استان شناسائی و جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه در بازرسی ماموران انتظامی از بار خودرو مقدار ۱۱ تن نهاده دامی قاچاق و خارج از شبکه توزیع کشف شد، تصریح کرد: ارزش ریالی این محموله‌ی قاچاق برابر نظر کارشناسان بالغ بر یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال برآورد شده و در این راستا یک متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه