ارسال به دیگران پرینت

قربانی: تمرکز استقلال روی دربی است

پیروز قربانی اظهار داشت:‌ مهم این بود که استقلال در بازی با تراکتور سه امتیاز کامل مسابقه را به دست آورد و برنده از زمین خارج شد.

پیروز قربانی  اظهار داشت:‌ مهم این بود که استقلال در بازی با تراکتور سه امتیاز کامل مسابقه را به دست آورد و برنده از زمین خارج شد.

وی افزود: نمایش استقلال در بازی با تراکتور با چند بازی گذشته تفاوت داشت و فوتبال خوبی را زا دو تیم شاهد نبودیم البته این را باید بگویم من ۴۵ دقیقه از این جدال را تماشا کردم.

پیشکسوت خاطر نشان کرد: به طور حتم استقلال به دنبال این است در بازی های آینده با پیروزی میدان را ترک کند تا با رسیدن به جایگاه سوم سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان را کسب کند.

قربانی تصریح کرد: تمام تمرکز استقلال جام حذفی است و فرهاد مجیدی می‌خواهد در این جام به مقام قهرمانی رسیده و یک قهرمانی را به ارمغان آورد.

وی تاکید کرد: جدال با پرسپولیس اهمیت فوق‌العاده‌ای برای استقلال دارد و آبی‌پوشان برای رسیدن به نیمه‌ نهایی و انتقام شکست دور برگشت لیگ برتر چاره‌ای جز برد در این شهرآورد نخواهد داشت.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: من امیدوارم در ماه‌های آینده اتفاقات خوبی برای استقلال رخ داده و مشکلات و چالش‌هایی که برای این تیم در مقطع فعلی وجود دار از بین رود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه