ارسال به دیگران پرینت

موافقت با استعفای دو عضو هیات مدیره استقلال| اعلام ترکیب جدید

ترکیب جدید اعضای هیات مدیره استقلال مشخص شد و از اعضای قبلی تنها یک فرد در هیات مدیره جدید باقی مانده است.

با اعلام رسانه رسمی باشگاه استقلال، ضمن موافقت با استعفای مهدی عبدیان و حجت نظری اعضای پیشین هیات مدیره استقلال، پرویز مظلومی، اصغر ملکیان و داریوش دلفانی به عضویت این هیات مدیره در آمدند تا همراه با حمید رضا آصفی، ترکیب جدید هیات مدیره این باشگاه را تشکیل دهند.

در همین خصوص مجمع باشگاه استقلال بیانیه‌ای صادر کرد که در شرح آن در زیر آمده است؛

موافقت با استعفای عبدیان و نظری

▫️مجمع باشگاه استقلال در بیانیه‌ای ضمن پذیرش استعفای مهدی عبدیان و حجت نظری، آقایان پرویز مظلومی، علی اصغر ملکیان و داریوش دلفانی را به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره استقلال معرفی کرد.

متن بیانیه مجمع باشگاه استقلال به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

مجمع شرکت فرهنگی ورزشی استقلال با تبریک میلاد با سعادت حضرت علی ابن موسی‌الرضا (ع)، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقایان مهدی عبدیان و حجت نظری در مدت حضور در هیئت مدیره با استعفای آنها موافقت و آقایان پرویز مظلومی، اصغر ملکیان و داریوش دلفانی را به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره شرکت فرهنگی - ورزشی استقلال منصوب نمود.

▫️مجمع باشگاه استقلال انتظار دارد اعضای هیئت مدیره با همه توان ضمن شناسایی ظرفیت‌های درآمدزایی و با استفاده از همه امکانات موجود در باشگاه به رفع مشکلات و نیازهای کادر فنی اقدام و زمینه حضور پرقدرت باشگاه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و جام حذفی را فراهم آورده و در فصل نقل و انتقالات نیز با توجه به درخواست سرمربی محترم، نیازهای کادر فنی تیم را تامین کنند.

▫️همچنین مجمع باشگاه از اهالی محترم رسانه، عموم پیشکسوتان عزیز و هواداران پر انرژی باشگاه استقلال و همه آنهایی که به هر نحوی می‌توانند به کاهش حاشیه‌های مخرب این باشگاه کمک کنند می‌خواهد در این مقطع حساس ضمن حفظ انسجام و ایجاد همدلی، هیئت مدیره، مدیرعامل و کادر فنی و بازیکنان عزیز باشگاه را یاری رسانند.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه