ارسال به دیگران پرینت

داوطلبان انتخابات شوراها با رعایت قانون مردم را به حضور دعوت کنند

بوشهر- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی شهرستان دشتی گفت: داوطلبان انتخابات شوراها با رعایت قانون مردم را به حضور دعوت کنند.

حیدر منصوری عصر یکشنبه در نشست با نامزدهای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر خورموج اظهار داشت: داوطلبان با ایجاد شور انتخاباتی در جامعه زمینه مشارکت حداکثری مردم را در انتخابات ۲۸ خرداد فراهم کنند.

وی ضمن تشریح بایدها و نبایدهای انتخاباتی اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن تبلیغات ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر انتظار داریم نامزدها به قانون پایبند و مردم را نسبت به حضور پرشور در پای صندوق‌های رأی تشویق و ترغیب کنند.

منصوری با بیان اینکه امنیت، سلامت، مشارکت و رقابت چهار رکن اساسی انتخابات است، افزود: در زمینه امنیت و سلامت انتخابات تمهیدات لازم از سوی فرمانداری در سطح شهرستان اتخاذ شده و پیش بینی‌های لازم نیز صورت گرفته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی شهرستان دشتی بیان کرد: برای تحقق دو رکن مشارکت و رقابت به عنوان دو وظیفه ملی همه باید اهتمام و از هیچ تلاشی دریغ نورزند.

وی با اشاره به مواد ۶۱ تا ۶۶ آئین نامه اجرایی قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر تصریح کرد: انتظار داریم در جهت حفظ سلامت مردم نامزدها در زمان تبلیغات شیوه نامه‌های بهداشتی رعایت کنند و بر اساس مصوبات هفتادمین جلسه ستاد ملی کرونا عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی به منزله تخلف انتخاباتی محسوب می‌شود.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه