ارسال به دیگران پرینت

تاتار: داور بازی ما عدالت را اجرا کرد

سرمربی تیم فوتبال پیکان می‌گوید داور دیدار تیمش برابر سایپا عدالت را اجرا کرد.

مهدی تارتار پس از برتری تیمش برابر سایپا اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم در یک بازی سخت و نفس‌گیر بازی را بردیم و این برد را به آقای دکتر مقیمی مدیرعامل گروه ایران‌خودرو تقدیم می‌کنم که قبل از بازی هم پیگیر این بازی بودند و از نظر روحی به ما کمک کردند.

وی افزود: بازی را خوب شروع کردیم. ما در ۱۵ دقیقه آخر نیمه نخست بازی را از دست دادیم اما دروازه‌بان ما خوب کار کرد که گل نخوردیم. در نیمه دوم خوب کار کردیم و به گل رسیدیم و چندین فرصت دیگر داشتیم که با کم دقتی و عدم تمرکز یکی از مهاجمان فرصت‌ها را از دست داد و در نهایت با یک پنالتی به برتری رسید. باید از گروه داوری تشکر کنم که داوری بی نقصی انجام داد و داور چهارم هم به اجرای عدالت کمک کرد. یک روز در اصفهان پنالتی تیم ما را به حق برگردادند، تشکر کردیم چون جای تشکر داشت. در مشهد پنالتی به حق ما را برگردادند اما اعتراض زیادی نکردیم. ضمن احترام به کادر فنی سایپا، وقتی عدالت اجرا می‌شود همه باید تمکین کنیم. خدا را شکر می‌کنم که داوران در اجرای عدالت بی نقص بودند. امیدوارم به این روند خوب ادامه بدهیم.

او همچنین گفت: در سال‌هایی که فعالیت کردم، تیم‌هایم سخت گل می‌خورند. من خودم هافبک دفاعی بودم اما اصول دفاعی برای من بسیار مهم است. بازیکنان دوست دارند گل بزنند اما در کار دفاعی تنبلی می‌کنند. در ابتدای فصل، ما در اشتباهات خط دفاع گل خوردیم. با گذشت زمان با تغییر سیستم کاری کردیم تیم‌های دیگر ما را خوب آنالیز نکنند. تیم‌های بزرگ هم دائم تغییر سیستم می‌دهند.

 

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه