ارسال به دیگران پرینت

بازیکنان تراکتور با مردم مظلوم غزه ابراز همدردی کردند

تبریز- دیدار تیم‌های تراکتور و صنعت نفت آبادان در حالی با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید که بازیکنان تراکتور در آغاز بازی با مردم مظلوم غزه ابراز همدردی کردند.

شاگردان رسول خطیبی عصر امروز جمعه در چارچوب هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف نفت آبادان رفتند و مقابل این تیم با تساوی یک - یک متوقف شدند.

تیم تراکتور در این دیدار خانگی یک بازی مالکانه و سراسر برتر نسبت به حریف ارائه کرد. این تیم تا دقایق پایانی از حریف خود پیش بود اما از روی نقطه پنالتی دروازه خود را باز شده دید.

قبل از شروع این بازی بازیکنان تیم تراکتور با داشتن تیشرتی که عکس کودکی فلسطینی روی آن حک شده بود، به ابراز همدردی با مردم غزه پرداخته و از مردم مظلوم فلسطین حمایت کردند. رژیم صهیونیستی طی روزهای گذشته حملات زیادی را علیه مردم فلسطین انجام داده است.

از دیگر حواشی این بازی اعتراض بازیکنان تراکتور به تصمیم داور بود که آنها در دقیقه ۸۸ بعداز خطای پنالتی که داور به سود صنعت نفت گرفت به این تصمیم زاهدی فر معترض شدند.

محمد قادری در دقیقه ۶۰ تراکتور را پیش انداخت اما در دقیقه ۸۹ طالب ریکانی از روی نقطه پنالتی کار را به تساوی کشاند.

محمد حسین زاهدی‌فرد قضاوت این مسابقه را بر عهده داشت که به مهدی تیکدری و پیمان کشاورز در این مسابقه کارت زرد نشان داد.

شاگردان رسول خطیبی با تساوی در این مسابقه ۲۹ امتیازی شدند و همچنان در رده هفتم و تیم صنعت نفت نیز با ۲۶ امتیاز در رده دهم جدول باقی ماند.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه