ارسال به دیگران پرینت

امروز فصل به ثمر نشستن خون پاک شهدای میدان در صحنه دیپلماسی است

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: امروز فصل به ثمر نشستن خون پاک شهدای میدان به خصوص قهرمان ملی و افتخار همیشه تاریخ ایران سردار شهید ‎سلیمانی عزیز در صحنه دیپلماسی است.

 اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در توئیتی در صفحه شخصی خود نوشت:‌ امروز فصل به ثمر نشستن خون پاک شهدای میدان به خصوص قهرمان ملی و افتخار همیشه تاریخ ایران سردار شهید ‎سلیمانی عزیز در صحنه دیپلماسی است.

وی تاکید کرد:باید از تلاش‌های ‎ظریف و وزارت خارجه برای رفع عزتمندانه تحریم ها پشتیبانی همه جانبه ملی نمود. همدل و متحد باشیم برای منافع و ‎اقتدار ایران و بهبود زندگی مردم.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    لطفا توجه کنید
    بیل گیتس و الن ماسک در حال حاضر خطرناکترین انسانهای روی زمین هستند .اگر به حرفها و طرحها و فعالیتهایی که در حال انجام هستند توجه و دنبال کنید خواهید دید که تمام طرحهای اونها منتهی به کشتارهای دسته جمعی در حال و در اینده (بین سالهای ۲۰۳۰ تا ۲۰۵۰ )دارد .بنابراین باید از همین امروز با توجه به این که عقبیم و دیر هست برای مقابله با اون طرحها خود را قوی و ایمن کنیم .وگرنه از بین خواهیم رفت .برای اونها آسیایی و افریقایی و اروپایی و حتی همسایگان قاره خودشون هم فرقی ندارد .پس باید کشورهایی چون ایران و روسیه و چین و پاکستان و حتی ژاپن و هند و کره نشستهای مشترکی داشته باشند برای مقابله با این تهدیدها .تهدیدها از دست هسته ای یا .... نیست .بلکه بیولوژیکی همراه با کاهش جمعیت به هر طریق و همینطور رباتهای بزرگ و کوچک و خطرناکی که به مرحله خطرناک تست و آخر خود رسیده اند و در صورت تولید انبوه کشورهایی چون ما و همسایگان و حتی روسیه و هند و چین و پاکستان و ژاپن و کره وحتی اروپا همچون آلمان و ایتالیا و فرانسه و انگلیس در لبه این تهدید هستند .الان هم دیر هست .البته چین خبر داره و پیشرفتهایی داشته .ولی متاسفانه ما را با تحریمها و مشکلات امروزی مشغول کرده و غافل شدیم .
    بعضی از این طرحها در تیک تاک (neuralinknewstv)هست که البته همه بعنوان طرحهای انساندوستانه و کمک به بشریت و کره زمین در حال آزمایش و تولید هستند .البته کاملا میتوان از نیت آنها باخبر شد که در آینده چه استفاده های خطر ناکی از انها خواهد شد.
    لطفا توجه شود و در دستور کار محرمانه قرار گیرد .وگرنه مشکلات تحریمی شامل این مسایل هم خواهد شد .

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه