ارسال به دیگران پرینت

نتانیاهو به حمله تلافی‌جویانه از سوی نوار غزه واکنش نشان داد

نخست وزیر رژیم صهیونیستی پس از برگزاری نشست اضطراری امنیتی با مقامات این رژیم به حمله تلافی جویانه از سوی نوار غزه واکنش نشان داد.

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس امروز شنبه پس از برگزاری نشست اضطراری امنیتی خود با مقامات ارشد نظامی این رژیم در تل آویو که به منظور ارزیابی حمله تلافی جویانه امروز از سوی نوار غزه به سمت سرزمین‌های اشغالی صورت گرفت، اعلام کرد: من به همه دستور داده‌ام که برای هر سناریویی آماده شوند.

نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس همچنین در خصوص درگیری اخیر میان شهروندان فلسطینی و اشغالگران صهیونیست، بدون اشاره به نقض گسترده حقوق مظلومان فلسطینی ساکن در سرزمین‌های اشغالی در اظهاراتی مضحک مدعی شد: ما آزادی دینی را مانند هر سال حفظ کرده‌ایم، برای تمامی ساکنین و بازدید کنندگان اورشلیم!

گفتنی است که تبادل آتش میان جبهه مقاومت فلسطین در نوار غزه با ارتش تا بن دندان مسلح اسرائیلی همزمان با تظاهرات گسترده مردم در کرانه باختری و نوار غزه در حمایت از حقوق ملت فلسطین در قدس اشغالی برای ورود به مسجد مبارک الاقصی و باب العمود صورت گرفت.

طبق گزارش هلال احمر فلسطین، تعداد مجروحان فلسطینی که با شهرک‌نشینان و نظامیان صهیونیست در قدس اشغالی و دیگر مناطق فلسطین اشغالی درگیر شده‌اند، به ۱۷ تن رسید.

پایگاه خبری روزنامه الرای اردن نیز در خبری نوشت که نظامیان صهیونیستی از ورود پزشکان فلسطینی به صحنه درگیری‌های قدس اشغالی برای کمک به مجروحان جلوگیری کردند.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه