ارسال به دیگران پرینت

نظر ژاوی درباره تیم فولاد

تیم فوتبال فولاد خوزستان از ساعت ۲۲:۳۰ فردا چهارشنبه در نخستین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در شهر ریاض عربستان به مصاف تیم السد قطر می‌رود.

تیم فوتبال فولاد خوزستان از ساعت ۲۲:۳۰ فردا چهارشنبه در نخستین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در شهر ریاض عربستان به مصاف تیم السد قطر می‌رود.

«ژاوی هرناندز» سرمربی تیم فوتبال السد در نشست خبری پیش از این بازی ضمن تبریک ماه مبارک رمضان به مسلمانان جهان گفت: یک تقابل سخت و قدرتمند برابر تیم فولاد ایران در انتظار ما است؛ تیمی که در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا برابر العین نمایش قدرتمندانه‌ای داشت و برد متمایزی به دست آورد. بازیکنان قطر بویژه در ۶ سال اخیر از نظر فنی و فیزیکی پیشرفت زیادی داشته‌اند. پیوستن بسیاری از بازیکنان خارجی هم به افزایش قدرت لیگ منجر شده و مطمئناً همه اینها به سود تیم در لیگ قهرمانان آسیا است.

سرمربی السد با اشاره به تیم فولاد تاکید کرد: باید بهترین عملکرد را ارائه بدهیم. بازی در لیگ قهرمانان آسیا همیشه سخت است. تجربه خوبی برای ارائه بهترین عملکرد داریم و هیجان زده و مشتاق هستیم تا در اولین تقابل پیروز شویم.

ژاوی غیبت «اکرم عفیف» بازیکن تیمش به دلیل مصدومیت در این مسابقه را تاثیرگذار دانست و گفت: اکرم بازیکن بسیار مهمی برای تیم است ولی بازیکنان دیگری داریم که واجد شرایط بازی هستند.

سرمربی السد درباره بازی کردن تیمش در کشور عربستان هم گفت: تفاوت زیادی بین عربستان و قطر نیست چون بازی‌ها بدون تماشاگر برگزار می‌شود. باید سخت کار کنیم و امتیاز بگیریم. تنها چالش، انجام ۶ بازی مرحله گروهی در زمان اندک است.

ژاوی در پایان گفت: ما باید امتیازات را جمع کنیم تا به مرحله بعد صعود کنیم. این همان چیزی است که از ابتدا به آن فکر می‌کنیم و بهترین عملکرد خود را ارائه می‌دهیم. بسیار مهم است که امتیازی را از دست ندهیم چون قرار گرفتن در رده دوم جدول صعود به مرحله بعد را تضمین نمی‌کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه