ارسال به دیگران پرینت

بارسلونا در یک بازگشت به یادماندنی راهی نیمه نهایی شد

بارسلونا در یک بازگشت توانست در ۲۷ دقیقه، پنج بار دروازه گرانادا را باز کند و به نیمه نهایی کوپا دل ری صعود کند.

 در سومین دیدار یک چهارم نهایی کوپا دل ری، بارسلونا چهارشنبه شب به مصاف گرانادا رفت و با نتیجه  ۵ بر ۳ پیروز شد. 

آبی اناری ها بازی را تهاجمی آغاز کردند و چند فرصت گلزنی را از دست دادند. در حالی که بازی کاملا در اختیار تیم رونالد کومان بود، یک اشتباه موجب شد دروازه این تیم باز شود. کندی در دقیقه ۳۳ نتیجه را یک بر صفر به نفع گرانادا کرد. در ادامه حمله های بارسا برای جبران نتیجه کافی نبود و این تیم با شکست به رختکن رفت. 

در شروع نیمه دوم باز هم گرانادا به گل رسید. این بار سولدادو دروازه آبی اناری ها را باز کرد. بارسا که نمی خواست از کوپا حذف شود مدام حمله می کرد. ضربه های ترینکائو و دمبله به تیرک برخورد کردند. در دقیقه ۸۸ آنتوان گریزمان توانست اختلاف را به حداقل برساند. لحظاتی بعد لیونل مسی فرصت به تساوی رساندن بازی را داشت اما ضربه اش به تیرک برخورد کرد. جوردی آلبا در دقیقه ۹۲ گل دوم تیمش را به ثمر رساند تا بازی مساوی شود. 

دو تیم در وقت های اضافه هم بازی تماشایی به نمایش گذاشتند. گریزمان در دقیقه ۱۰۰ بالاخره توانست بارسا را پیش اندازد. با این حال تنها سه دقیقه بعد ویکو از روی نقطه پنالتی نتیجه را ۳ بر ۳ کرد. در ادامه دی یانگ گل چهارم بارسا را به ثمر رساند. آلبا توانست در دقیقه ۱۱۳ یک دبل به نام خود ثبت و پیروزی تیم کاتالانی را قطعی کند. در نهایت بارسا توانست به نیمه نهایی صعود کند. 

پیش از این تیم های سویا و لوانته به این مرحله راه یافته بودند. در آخرین دیدار پنجشنبه شب اتلتیک بیلبائو به مصاف رئال بتیس می رود. 

 

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه