ارسال به دیگران پرینت

حادثه‌ دلخراش در سالروز پلاسکو؛ مرگ جوان چترباز به دلیل باز نشدن چتر

در سالروز حادثه پلاسکو بار دیگر یک حادثه غم انگیز رقم زد.

 مراسم سالروز حادثه دلخراش ساختمان پلاسکو بازهم در دل خود یک حادثه غم انگیز داشت‌

محمد بزرگی، چتر باز جوان در مراسم سالگرد شهدای آتش نشان ساختمان پلاسکو به پایین پرید اما چترش گره خورد و در یک صحنه دلخراش روی زمین سقوط کرد و به کام مرگ فرو رفت.

صبح روز گذشته مراسمی به یاد شهدای آتش نشان ساختمان پلاسکو در جلوی ساختمان آتش نشانی فاز یک اکباتان برگزار شد و قرار بود در این مراسم چتر باز جوان که با تلاش های زیاد توانسته بود مجوزهای پریدن را بگیرد و سپس به بالای نردبان آتش نشانی روی جرثقیل رفت و در برابر چشمان همگان به پایین پرید.

ساعت 8 صبح بود، محمد بزرگی قرار بود در این مراسم با پریدن از بالای نردبان جرثقیل آتش نشانی با چتر به زمین فرود بیاید، محمد بزرگی به پایین پرید و همه نگاه ها به سمت او بود اما در فاصله 50 متری زمین که قرار بود چترش باز شود چتر به دور خودش پیچید و گره خورد و این جوان چترباز که زمان زیادی برای نجات و باز کردن گره چترش نداشته به شدت روی زمین سقوط می کند.

محمد بزرگی که پرش های زیادی داشت و از بهترین های چتر بازی بود به شدت به بیمارستان صارم منتقل شد اما به خاطر شدت جراحات و شکستگی به کام مرگ فرو رفت.

 

منبع: ایلنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • رسول ارسالی در

    امان از این همه بی تدبیری اگه آدمهای عاقلی اطراف این کاربودن یه هزارم درصداحتمال باز نشدن چتر رو میدادن ویه دوشک نجات زیر محل سقوط پهن می کردن این بنده خدا هم به سرنوشت موتور سوار خوزستانی در چندین سال پیش دچار شد .فقط و فقط بی تدبیری

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه