ارسال به دیگران پرینت

دوره کسانی که به فشار حداکثری افتخار می کردند به پایان رسید

سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل در توئیتی درباره پایان دوران ریاست جمهوری ترامپ نوشت: دوره کسانی که به سیاست «فشار حداکثری» به امید به زانو زدن ایران افتخار می کردند، به پایان رسید.

 «مجید تخت روانچی » سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در نیویورک در توئیتی در پی پایان دوران چهار ساله ریاست جمهوری دونالد ترامپ  رئیس جمهور سابق آمریکا نوشت: دوره کسانی که به سیاست «فشار حداکثری» به امید به زانو زدن ایران افتخار می کردند، به پایان رسید.

‌ وی افزود: واقعیت ایران را نمی توان نادیده گرفت و همه تلاش ها برای تضعیف آن بی نتیجه مانده است.

‌ تخت روانچی با طرح این سؤال که آیا دولت جدید آمریکا از خصومت، نادانی و شکست های گذشته درس می گیرد؟ عنوان کرد: زمان قضاوت خواهد کرد.

به گزارش فارس، چهارشنبه (دیروز) دوران ریاست جمهوری «دونالد ترامپ» پایان یافت و او در پایگاه شکاری اندروز واقع در ایالت مریلند، در آخرین سخنرانی رسمی خود با هوادارانش به تمجید از عملکرد خود پرداخت و در خصوص کسب دوباره قدرت ابراز امید‌واری کرد.

وی در صحبت‌های خود، برای دولت جو بایدن، آرزوی موفقیت کرد.

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه نیز در توئیتی در این خصوص نوشت: ترامپ، پامپئو و همپالگی‌هایشان با بدنامی به زباله‌دان تاریخ سقوط کردند.اما یاد و خاطره سردار سلیمانی و هزاران نفری که به واسطه تروریسم دولتی - و اقتصادی - ترامپ و جنایات او علیه بشریت کشته شدند، آسیب دیدند یا از مواد غذایی و دارویی محروم شدند، همواره خواهد درخشید.شاید نفرات جدید در واشنگتن درس گرفته باشند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه