خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

حلالی: مسوولیت خط حمله پرسپولیس نباید فقط روی دوش عبدی باشد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید اگر این تیم در داربی پیش رو به پیروزی برسد، نتایج قبلی را فراموش خواهد کرد.

اسماعیل حلالی درباره وضعیت پرسپولیس پیش از داربی اظهار کرد: پرسپولیس وضعیت خوبی دارد و به نظر من شرایط نگران کننده نیست. باید در نظر داشته باشید که این تیم برابر سپاهانی قرار گرفت که تیم قدرتمندی است. بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس در شرایط نامناسب زمین ورزشگاه وطنی به مصاف نساجی رفت که شرایط زمین اصلا مناسب بازی نبود. در ادامه برابر ذوب‌آهن قرار گرفت که یک تساوی در این دیدار روحیه تیم را بر هم زد. من فکر می‌کنم این دو تساوی در بازی برابر سپاهان روحیه تیم را برهم زد و باعث شد بازیکنان نتوانند عملکرد همیشگی خود را به نمایش بگذارند.

وی ادامه داد: شاید خیلی‌ها بگویید پرسپولیس خوب بازی می‌کند اما آن چیزی که ما انتظار داریم، کمی بیشتر از این است. باید قبول کرد از دست دادن برخی نفرات روی عمکرد تیم تاثیر گذاشته است.

حلالی در ادامه درباره عملکرد مدیران پرسپولیس هم گفت: از زمانی که تیم مدیریتی جدید آمده، کارشان را به درستی انجام می‌دهند و سعی کرده‌اند که مشکلات بازیکنان را برطرف کنند تا آنها با خیال راحت کارشان را انجام بدهند. تیم تا به حال شرایط بدی را تجربه نکرده و کمی بدشانسی باعث شده تیم نتیجه نگیرد.

وی درباره عملکرد مهاجمان جوان تیم هم گفت: مهدی عبدی بازیکن خوبی است. او بازیکن من بوده اما اگر من سرمربی  پرسپولیس بودم، او را در کنار یک مهاجم با تجربه بازی می‌دادم نه اینکه وظیفه سنگین خط حمله را یک تنه روی دوش او بگذارم. از طرف دیگر آرمان رمضانی هم بازیکن جوانی است که نیاز به کسب تجربه دارد. او پیش از اینکه به پرسپولیس بیاید در تیم خود عملرد خوبی داشته اما هنوز نتوانسته در پرسپولیس، خودش را نشان دهد. گاهی ستاره‌ها هم به تیمی می‌روند و در آن تیم نمی‌توانند عملکرد فنی خود را نشان دهند.

حلالی همچنین درباره داربی پیش رو هم گفت: فکر می‌کنم پرسپولیس با همین شرایط هم می‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد. این بازی آنقدر به بازیکنان انگیزه می‌دهد که بازیکنان با چند برابر انرژی خود بازی کنند. اگر پرسپولیس بتواند در این دیدار به پیروزی برسد، قطعا بازی‌های قبلی فراموش خواهد شد و تیم با روحیه خوب به بازی‌های آینده فکر خواهد کرد.

 

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه