ارسال به دیگران پرینت

احساس "اَبَرمردی" ستاره اسنوکر جهان پس از بازی های بزرگ

رونی اُ سالیوان که ملقب به موشک اسنوکر است می گوید که پس از بازی های بزرگ احساس می کند یک اَبَر مرد و انسان فوق العاده است.

 رونی اُ سالیوان ستاره اسنوکر جهان علاقه خود را نسبت به بازی اسنوکر ابراز داشته و می گوید بازی کردن اسنوکر می تواند به او  احساس اَبَر مردی دهد و همین عامل باعث می شود او اعتماد به نفس بالاتری داشته باشد. 

این ستاره انگلیسی که به دلیل  بازی کاملا سریع خود در دنیای اسنوکر ملقب به موشک است، می گوید که برخی اوقات بعد از بازی های بزرگ احساس می کند که یک ابر مرد و انسان فوق العاده است. 

اُ سالیوان که موفق شده شش بار قهرمان جهان شود به طور گسترده یکی از بزرگترین بازیکنانی است که تاکنون بازی اسنوکر را انجام داده و نامزد بهترین شخصیت ورزشی سال 2020 شده است. سالیوان میگوید که بعد از بازی در مسابقات احساس توانایی انجام هر کاری را دارد اما اعتراف می کند که اعتماد به نفس بیش از حد می تواند گاهی او را دچار دردسر کند.  او اضافه می کند که خوشبختانه اعتماد به نفس عالی در او ایجاد شده است.

تمام تورهای جهانی اسنوکر 2020 ، از زمان شیوع همه گیر کویید-19 در میلتون کینز برگزار می شود و ستاره اسنوکر جهان در خصوص مکان برگزاری رقابتها انتقاداتی دارد. رونی به تحقیق از کیفیت مکانهایی که بازیکنان در آن رقابت می کنند پرداخته و معتقد است که این ورزش با بازی در مکانهای غیر سنتی در خطر از دست دادن کلاس خود است.

رونی اضافه می کند: سال ها پیش اسنوکربازان در مکانهای خارق العاده و نمادین بازی می کردند که این باعث می شد به کلاس این رشته افزوده شود اما امروزه شاید این مسئله فراموش شده باشد چرا که اکنون  اسنوکر بازان در یک مرکز تفریحی به رقابت می پردازند.

 

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه