ارسال به دیگران پرینت

بازگشایی موقت فرودگاه چابهار از فردا

رئیس سازمان هواپیمایی از بازگشایی موقت فرودگاه چابهار (کنارک) از فردا خبر داد. هفته گذشته شرکت فرودگاهی عقاب عسلویه از تعطیلی این فرودگاه تا اطلاع ثانونی به دلیل تعمیر سیستم ناوبری خبر داده بود.

تورج دهقانی زنگنه امروز در حاشیه بازدید از فرودگاه چابهار (کنارک) با بیان اینکه امروز جلسه‌ای برای رفع مشکلات و مسائل فرودگاه چابهار با حضور مسئولان مربوطه برگزار می‌کنیم اظهار کرد: در هفته 30 پرواز به فرودگاه چابهار انجام می‌شود و مسافرانی که به دلیل مشکلات چند روز پیش فرودگاه چابهار با مشکل مواجه شده بود می‌توانند مبالغ خود را پس بگیرند.

وی با بیان این‌که ایرلاین‌ها موظفند مبالغ بلیت را به مردم عودت دهند یا بلیت جدیدی برای آنها صادر کنند، تصریح کرد: فرودگاه چابهار چند روز پیش بدون اطلاع قبلی به مسافران تعطیل شده بود و این موضوع باعث شد که مسافران با مشکلات بسیار زیادی مواجه شوند.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به بازدید امروز از زیرساخت‌های فرودگاه چابهار گفت:‌ این فرودگاه فردا به صورت موقت بازگشایی می‌شود.

هفته گذشته شرکت فرودگاهی عقاب عسلویه طی نامه‌ای از تعطیلی فرودگاه چابهار به دلیل تعمیر سطوح پروازی، نقص سیستم ناوبری و... تا اطلاع ثانونی خبر داده بود. با توجه به اظهارات معاون وزیر راه و شهرسازی مشخص است که فرودگاه چابهار مشکلی سیستم ناوبری نداشته است!

 

منبع: تسنیم
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه