ارسال به دیگران پرینت

ارزش سهام عدالت به ۱۳ میلیون تومان رسید

ارزش واقعی سهام عدالت نسبت به حدود دو هفته پیش کاهشی بوده است. اتفاقی که هرچند نوسانات بازار سرمایه در آن بی تاثیر نیست اما توقف برخی نمادهای موجود در پرتفوی سهام عدالت به دلیل افزایش سرمایه نیز دخیل است.

 پس از آزادسازی سهام عدالت، مشمولان این سهام که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده اند، می توانند با مراجعه به سامانه www.sahamedalat.ir ارزش واقعی سهام و جزئیات دارایی خود را مشاهده کنند.

بر این اساس و طبق آخرین به روز رسانی گزارش دارایی که مربوط به ۱۴ مهرماه است، ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه ۴۹۲ هزار تومان کمی بیشتر از ۱۳میلیون و ۲۰۰هزار تومان است.

ارزش این سهام در تاریخ ۳۱ شهریورماه، کمی بیشتر از ۱۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، در تاریخ چهارم شهریورماه کمی بیشتر از ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و در تاریخ ۱۳ مردادماه، کمی بیشتر از ۱۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان بوده است.

 

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • Matin ارسالی در

    اینجوری که داره پیش میره تا اخر سال بدهکار دولت نشیم خوبه.
    کلا دستوری بودن بورس بخاطر همینه چون دولت میبینه چه کاریه به یه کارگر یا یه مسافر کشی که با بدبختی داره جون میکنه خرج بچه هاشو میده یهو بیست میلیون زیادش میشه.تا وقتی فروش سهام عدالت جریان داره بورس عقب نشینی داره

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه