ارسال به دیگران پرینت

فال تاروت | فال تاروت امروز

فال تاروت امروز | آینده از آن توست! | سرنوشت امروز برات چی رقم زده؟! + تفسیر دقیق

برای اطلاع از فال تاروت امروز ۱۵ فروردین در ادامه خبر با ما همراه باشید.

فال تاروت امروز | آینده از آن توست! | سرنوشت امروز برات چی رقم زده؟! + تفسیر دقیق

فال تاروت

برای اطلاع از فال تاروت امروز ۱۵ فروردین در ادامه خبر با ما همراه باشید.

♈ فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت ابله

کارت ابله :  امروز خبرهای خوبی در مورد مسائل مالی به گوشتان خواهند رسید که شاید شما را به فکر ایجاد تغییراتی در دکوراسیون منزلتان بیندازند. شاید به فکر خریدن وسایل تزئینی کوچک برای خانه بیفتید. این کار قطعا برای شما بسیار لذت بخش خواهد بود، مخصوصا اگر دوستان و یا برخی از اعضای خانواده را نیز در انجام این کارها با خود همراه کنید. امروز دلتان می خواهد هر طور شده زودتر کارهایتان را به انجام برسانید و بقیه وقتتان را همان طوری که دوست دارید بگذرانید، اما هیچ راه فراری برایتان وجود ندارد و ابتدا باید به مسئولیت ها و وظایف خود رسیدگی کنید؛ با عذر و بهانه هم نمی توانید از این وضعیت فرار کنید.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت خورشید

کارت خورشید :  امروز در ابتدای روز یکی از دوستان، همسایه ها و اعضای خانواده را خواهید دید که صحبت با او می تواند حسابی حال و هوایتان را تغییر دهد. شاید این شخص خبرهای جالبی برایتان داشته باشد، هدیه ای به شما بدهد و یا با حرف هایش به شما دلداری و انگیزه بدهد. از صحبت کردن با او لذت ببرید و به حرف هایش گوش کنید، فقط مواظب باشید درگیر غیبت و حرف های بیهوده نشوید.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت عاشقان

کارت عشاق :  امروز دلتان می خواهد در کنار همسرتان لحظات رمانتیکی را داشته باشید، اما کارهای زیادی که در طول روز و پس از آن هم در خانه انتظارتان را می کشند وقت زیادی برای این کارها برای شما باقی نخواهند گذاشت. فکر کردن به یک شام عاشقانه ی دو نفره و برنامه ریزی برای آخر هفته هم می تواند به اندازه ی کافی به شما آرامش بدهد. شما دلتان می خواهد برای خودتان و خانواده تان زندگی و آینده ای متفاوت با زمان حالتان بسازید.

اگر استخاره آنلاین میخوای کلیک کن یا بخت یا اقبال

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت شیطان

کارت شیطان :  انتظارات غیر واقع گرایانه ای که شما از خودتان دارید ممکن است باعث شوند امروز مسئولیت هایی بیش از حد توانتان بپذیرید. شاید وسوسه شوید که یک لیست طولانی برای کارهای امروزتان تهیه کنید، اما دیر یا زود به این پی خواهید برد که این حجم از کاری که برای امروزتان برنامه ریزی کرده اید نتیجه ای جز سرخوردگی نمی تواند برایتان به همراه داشته باشد. با این حال اگر منطقی تر برای روزتان برنامه ریزی کنید می توانید کارهای زیادی را به انجام برسانید.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر :  امروز ممکن است در خانه و بین اعضای خانواده سوء تفاهم هایی پیش بیایند که باعث ناراحتی و سردرگمی شما شوند. شما با تکیه به منطق خود و در کنار آن حس درونی خود می توانید این وضعیت را تا حدود زیادی برطرف کنید، به ویژه این که امروز سیاستمداریتان هم به کمک شما آمده است. امروز ایده های فوق العاده ای در رابطه با پروژه ای که برایتان خیلی هم مهم است به سرتان خواهند زد. اگر از این ایده ها به خوبی استفاده کنید می توانند آنقدر مفید باشند که فرصت های جدیدی را در زمینه ی حرفه ای برای شما فراهم کنند.

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت پاپ

کارت پاپ :  امروز در جمع هایی حاضر خواهید شد که فرصت آشنایی شما با افراد جالبی را فراهم خواهند کرد. شاید حتی این آشناهای جدید تبدیل به دوستانی صمیمی بشوند. این افراد ممکن است اطلاعات جالبی را در یکی از زمینه های مورد علاقه ی شما در دست داشته باشند. این اطلاعات می توانند برای مدتی طولانی به کارتان بیایند و خدمت زیادی به شما بکنند. مورد تجزیه و تحلیل قرار دادن دیگران و کارهایشان امروز می تواند بین شما و اطرافیانتان فاصله ایجاد کنند. شاید به نفع خودتان و بقیه باشد که این افکارتان را حداقل امروز کنار بگذارید و اجازه بدهید هر کسی سرش به کار خودش باشد و همان کاری را بکند که خودش دلش می خواهد.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  شما معمولا خودتان را به عنوان فردی منطقی و عملگرا قبول دارید، اما امروز بر خلاف همیشه بیشتر از عقل و منطقتان به احساسات درونی خود تکیه می کنید. در واقع شما این طور احساس می کنید که اطرافیانتان دارند رفتارهای عجیب و غریبی از خودشان نشان می دهند و فکر می کنید که در برابر چنین وضعیتی باید برای پی بردن به احساسات و انگیزه های درونی آنها شما هم باید به سراغ حس درونی خود بروید. این روش شما در رابطه با همکارانتان به خوبی به کارتان خواهد آمد، به صدای قلب خود گوش کنید.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت اعتدال

کارت اعتدال :  امروز شما در باورهایی که نسبت به خودتان دارید هیچ حد وسطی ندارید، یک لحظه ایمان کامل به خودتان دارید و فکر می کنید با توانایی هایتان می توانید از پس انجام هر کاری بربیایید و یک لحظه دیگر دچار تردید می شوید و خودتان را زیر سوال می برید. به تلاش خود ادامه دهید و تسلیم نشوید! امروز بین شما و نزدیکانتان ممکن است تنش های احساسی زیادی پیش بیایند. شاید اینطور به نظر برسد که هیچکس حال و حوصله ی درست و حسابی ندارد! شما در روابط خود با آنها بسیار صمیمی هستید و با به کار گرفتن مهارت هایی که در برقراری روابط اجتماعی دارید می توانید به آرام کردن آنها کمک کنید.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت شیطان

کارت شیطان :  امروز شما می توانید بار تمام دنیا را به تنهایی به دوش بکشید، اما از طرفی هم دارید در ذهنتان نقشه ی فرار را می کشید. با این حال شرایط کیهانی موجود تشویقتان می کنند که رویاپردازی را کنار گذاشته و افکارتان را روی انجام کارهایتان متمرکز کنید. متأسفانه تعهدات و مسئولیت های فعلیتان به شما اجازه ی اینکه بخواهید به دنبال ماجراجویی بروید را نخواهند داد. در واقع اگر شیطان گولتان بزند و بیخیال مسئولیت هایتان بشوید هم قطعا مجبور خواهید بود بهای سنگینی بابت این کارخود پرداخت کنید.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت عاشقان

کارت عشاق :  امروز مسائلی که مربوط به روابط عاطفی، عشق و ازدواج هستند برای شما به خوبی پیش خواهند رفت. شما بسیار خونگرم و مهربان شده اید و حمایت تمام و کمال خود را به طرف مقابلتان نشان می دهید. کلمات عاشقانه هم به راحتی بر زبانتان جاری می شوند، فقط قبل از حرف زدن از این که دارید افکارتان را به صحیح ترین شکل ممکن بیان می کنید اطمینان حاصل کنید. اگر احتیاط نکنید ممکن است طرف مقابلتان حرف هایتان را اشتباه برداشت کند.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :  این که آدم هایی دور و برتان باشند که تفکری مشابه با خودتان دارند به شما کمک خواهد کرد تا با بررسی پیشنهادهای آنها راه های جدیدی را در برابر خود بیابید و به جای این که فقط به شرایط موجود فکر کنید، فرصت هایی که می توانید در آینده داشته باشید را هم در نظر بگیرید. البته این را نباید فراموش کنید که نمی توان ناگهان و با یک پرش بلند به آنجا رسید و باید صبر و حوصله به خرج داده و تمام سعی و تلاش خود را به کار بگیرید. برای گذر از دریای خروشان نمی توان فقط ایستاد و به امواج خیره شد.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت ارابه

کارت ارابه :  شما در حال حاضر رویای قرار گرفتن در بهترین موقعیت ممکن از لحاظ حرفه ای را در سر دارید، اما دلتان نمی خواهد که تک تک قدم های لازم برای رسیدن به این نقطه ی اوج را طی کنید و اگر فرصتی برای میانبر زدن برایتان پیش بیاید ترجیح می دهید از این راه های میانبر استفاده کنید. مواظب باشید این راه هایی که فکر می کنید میانبر هستند در واقع بیراهه نباشند. شما خودتان می توانید به تنهایی موفقیت های بسیار زیادی را کسب کنید، اما باید این را هم بدانید که در صورت لزوم دیگران برای کمک کردن به شما آماده اند.

منبع : تصویر زندگی
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه