ارسال به دیگران پرینت

چنس پردومو | چنس پردومو بازیگر

بازیگر معروف آمریکایی درگذشت | چنس پردومو در تصادف موتورسیکلت درگذشت

چنس پردومو بازیگر ۲۷ ساله سریال‌های تلویزیونی «جن وی» و «ماجراهای هراس‌انگیز سابرینا» درگذشت.وی ابتدا در چندین برنامه تلویزیونی و فیلم کوتاه ظاهر شد و بعد برای بازی در سریال «ماجراهای هراس‌انگیز سابرینا» که کایرنان شیپکا، راس لینچ و جاز سینکلر دیگر بازیگرانش بودند، انتخاب شد.

بازیگر معروف آمریکایی درگذشت | چنس پردومو در تصادف موتورسیکلت درگذشت

 چنس پردومو در تصادف موتورسیکلت درگذشت

چنس پردومو بازیگر ۲۷ ساله سریال‌های تلویزیونی «جن وی» و «ماجراهای هراس‌انگیز سابرینا» درگذشت.

وی ابتدا در چندین برنامه تلویزیونی و فیلم کوتاه ظاهر شد و بعد برای بازی در سریال «ماجراهای هراس‌انگیز سابرینا» که کایرنان شیپکا، راس لینچ و جاز سینکلر دیگر بازیگرانش بودند، انتخاب شد.

چنس پردومو بازیگر سریال‌های تلویزیونی «جن وی» و «ماجراهای هراس‌انگیز سابرینا» در تصادف موتورسیکلت درگذشت. وی ۲۷ ساله بود.

این بازیگر بریتانیایی-آمریکایی برای بازی در نقش امبروز اسپلمن در «ماجراهای هراس‌انگیز سابرینا» از نتفلیکس و آندره اندرسون در سریال «جن وی» که اسپین آفی از «پسرها» بود شناخته شد.

 به نقل از ورایتی، پردومو ۱۹ اکتبر ۱۹۹۶ در لس آنجلس، کالیفرنیا به دنیا آمد و در کودکی همراه مادرش به ساوت‌همپتون انگلستان نقل مکان کرد. پردومو ابتدا قصد داشت حقوق بخواند، اما به لندن رفت تا بازیگری را دنبال کند. او به تئاتر ملی جوانان پیوست و در مدرسه بازیگری هویت آموزش دید.

وی ابتدا در چندین برنامه تلویزیونی و فیلم کوتاه ظاهر شد و بعد برای بازی در سریال «ماجراهای هراس‌انگیز سابرینا» که کایرنان شیپکا، راس لینچ و جاز سینکلر دیگر بازیگرانش بودند، انتخاب شد. او از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ در طول ۴ فصل در نقش امبروز اسپلمن بازی کرد. پردومو همچنین در فیلم تلویزیونی «کشته شده توسط بدهی من» در سال ۲۰۱۸ در نقش ژروم راجرز ایفای نقش کرد و نامزدی بفتا برای بهترین بازیگر نقش اول مرد را کسب کرد.

پردومو در سریال «جن وی» در نقش آندره اندرسون، دانشجوی دانشگاه گودولکین بازی کرد که از توانایی دستکاری مغناطیسی استفاده می‌کند. با درگذشت او تولید فصل دوم برای مدت نامعلومی به تعویق می‌افتد.

در سینما هم پردومو در فیلم‌های «پس از» با بازی جوزفین لنگفورد و هیرو فاینس تیفین کار کرد. او در «پس از سقوط» (۲۰۲۱)، «پس از همیشه شاد» (۲۰۲۲) و «پس از همه چیز» (۲۰۲۳) شخصیت لندون گیبسون را به تصویر کشید.

منبع : مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه