ارسال به دیگران پرینت

غیر حضوری | غیر حضوری شدن مدارس

این مدارس تعطیل شدند | برخی از مدارس آذربایجان شرقی غیر حضوری شد

در منطقه اهر ، فعالیت مدارس این منطقه روز سه شنبه، ۲۶ دی ماه در مقاطع تحصیلی پیش دبستانی و ابتدایی شهری و تمامی مقاطع تحصیلی روستایی در شیفت صبح و بعدازظهر غیرحضوری است.

این مدارس تعطیل شدند | برخی از مدارس آذربایجان شرقی غیر حضوری شد

 برخی از مدارس آذربایجان شرقی غیر حضوری شد

در منطقه  اهر ، فعالیت مدارس این منطقه روز سه شنبه، ۲۶ دی ماه در مقاطع تحصیلی پیش دبستانی و ابتدایی شهری و تمامی مقاطع تحصیلی روستایی در شیفت صبح و بعدازظهر غیرحضوری است. 

به دنبال بارش برف و کولاک و برودت هوا برخی از مدارس آذربایجان شرقی، فردا، سه‌شنبه، ۲۶ دی ماه برای سومین روز متوالی غیرحضوری شد.

اعلام نحوه برگزاری امتحانات دانش‌آموزان + ویدئو

با توجه به بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر در منطقه  اهر ، فعالیت مدارس این منطقه روز سه شنبه، ۲۶ دی ماه در مقاطع تحصیلی پیش دبستانی و ابتدایی شهری و تمامی مقاطع تحصیلی روستایی در شیفت صبح و بعدازظهر غیرحضوری است. 

فعالیت مدارس روستایی  ورزقان  نیز در تمامی مقاطع تحصیلی و مدارس شهری نیز در مقطع تحصیلی ابتدایی در شیفت‌های صبح و بعد از ظهر به شکل غیر حضوری خواهد بود.

 مدارس روستایی منطقه  هوراند  در تمامی مقاطع تحصیلی در شیفت‌های صبح و بعد از ظهر و مدارس استثنایی و ابتدایی شهری، غیرحضوری بوده و مراکز پیش دبستانی تعطیل است؛ مقاطع متوسطه اول و دوم هوراند نیز با دو ساعت تاخیر فعالیتشان را آغاز می‌کنند.

فعالیت مدارس شهری و روستایی منطقه  کلیبر  نیز در مقطع تحصیلی ابتدایی و مدارس روستایی در مقطع تحصیلی متوسطه اول در شیفت‌های صبح و بعد از ظهر غیرحضوری خواهد بود.

به گزارش ایسنا، امتحانات داخلی در مناطقی که مدارس غیر حضوری شده است لغو و در زمان مناسب برگزار خواهد.

همچنین مدارس استثنایی در مناطق اعلام شده در تمامی مقاطع تحصیلی در شیفت‌های صبح و بعد از ظهر غیر حضوری است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان، در روزهایی که به دلیل آلودگی و برودت هوا آموزش‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود، مدارس برقرار هستند و مدیر و عوامل اجرایی حسب ضرورت و تشخیص مدیر مدرسه موظفند با حضور در محل کار فرایند ارائه آموزش مجازی به دانش آموزان را ارزیابی و پایش کنند.

منبع : ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه