ارسال به دیگران پرینت

هدیه اینترنتی | هدیه اینترنتی دولت

هدیه ویژه دولت رئیسی به مردم ایران در آستانه روز مادر | لینک ثبت نام

دولت سیزدهم در آستانه روز مادر، هدیه ویژه‌ای برای کاربران اینترنت در نظر گرفت. بر این اساس، کاربران می‌توانند از طریق درگاه دولت من، اینترنت رایگان دریافت کنند.

هدیه ویژه دولت رئیسی به مردم ایران در آستانه روز مادر | لینک ثبت نام

دولت سیزدهم هدیه ویژه‌ای برای کاربران اینترنت در آستانه روز مادر در نظر دارد

دولت سیزدهم در آستانه روز مادر، هدیه ویژه‌ای برای کاربران اینترنت در نظر گرفت. بر این اساس، کاربران می‌توانند از طریق درگاه دولت من، اینترنت رایگان دریافت کنند.

هدیه اینترنتی همراه اول در ایستگاه «دوشنبه سوری» آذرماه

از روز گذشته پیامک‌هایی از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر دریافت اینترنت رایگان برای مردم ارسال شده است. در این پیامک‌ها، اشاره شده که اینترنت هدیه از روز ۱۲ دی فعال می‌شود.

روز چهارشنبه، عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اعلام کرده بود که دولت برای جبران افزایش تعرفه اینترنت، یک بسته هدیه اینترنت در نظر دارد.

زارع‌پور گفته بود: «با توجه به اینکه به پایان سال نزدیک هستیم و هزینه‌های مردم در حال افزایش است، اگر تصمیمی گرفته شود حتماً بسته‌هایی را از سوی اپراتورها به عنوان هدیه برای مردم در نظر خواهیم گرفت.»

ساعاتی پس از سخنان زارع‌پور، وزارت ارتباطات با افزایش تعرفه اینترنت به میزان ۳۴ درصد موافقت کرد و همزمان خبر اینترنت هدیه دولت برای مردم ارسال شد.

حجم و نحوه دریافت اینترنت هدیه دولت

هنوز حجم اینترنت رایگان دولت اعلام نشده و مشخص نیست این اینترنت روی کدام اپراتورها فعال خواهد شد.

کاربران اینترنت برای دریافت اینترنت هدیه دولت باید از تاریخ ۱۲ دی ماه به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به نشانی my.gov.ir مراجعه کرده و وارد حساب کاربری خود شوند. در آنجا باید شماره پیش فرض خود را انتخاب کنند.

نحوه ثبت نام در دولت من به این صورت است که پس از ورود به سایت my.gov.ir و وارد کردن شماره تلفن همراه خود، پیامکی به خطی که به نام شما است ارسال می‌شود. پس از آن می‌توانید مراحل ثبت‌نام را ادامه دهید.

 

منبع : اقتصاد آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • محندی ارسالی در

   بیست در صد افزایش هزینه اینرنت هدیه چی بود

  • A.h ارسالی در

   خدا لعنت کنه باعث گرونرو

  • روح الله هوشیار ارسالی در

   ازاین حمایت وخودکفای که بهفکرقشرکم. درامدهستیدکمال تشکردارم

  • ناشناس ارسالی در

   دولت جیب ما را نزند اینترنت رایگان پیش کش دولت مردم را چه فرض کرده دولت اینترنت را گران کرده حالا درصدی از گرانی را که پولش را گرفته تحت عنوان رایگان میدهد

  • اسد ارسالی در

   ما را به خیر تو امید نیست شر مرسان

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  دیدگاه

  توسعه