ارسال به دیگران پرینت

فال تاروت | فال تاروت امروز

فال تاروت | فال تاروت امروز | سرنوشت امروز برات چی رقم زده؟! + تفسیر دقیق

برای اطلاع از فال تاروت امروز ۶ آذر در ادامه خبر با ما همراه باشید.

فال تاروت | فال تاروت امروز | سرنوشت امروز برات چی رقم زده؟! + تفسیر دقیق

فال تاروت

برای اطلاع از فال تاروت امروز ۶ آذر در ادامه خبر با ما همراه باشید.

فال تاروت متولدین فروردین:

کارت ملکه

کارت ملکه :  شما فردی حساس هستید و برای دیگران اهمیت زیادی قائل می شوید؛ امروز هم ارتباطی نزدیک و ویژه با هر گروهی که در آن قرار بگیرید، خواه گروه خانواده و دوستان باشد و یا همکاران، حتی آنهایی که زیاد نمی شناسید، احساس می کنید. شاید خودتان متوجه این موضوع نباشید اما ذات مهربان شما در عین این که برای دیگران همچون دارویی شفا بخش است، برای خودتان نیز منافع بسیاری دارد. این کار باعث می شود خوشحال و سرحال شوید و در کنار ظاهر جذابتان شما را برای برقراری روابط اجتماعی با دیگران آماده می کند.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت خورشید

کارت خورشید :  امروز ممکن است صبح زود یک نفر به صورت کاملا غیر منتظره در منزل و یا در محل کار به دیدنتان بیاید. این دیدار هرچند برایتان غافلگیر کننده است، اما شما را خوشحال خواهد کرد، زیرا این شخص برای آوردن یک هدیه و یا خبری خوش به دیدارتان آمده است. به حرف های او به دقت گوش کنید، زیرا می توانند برای شما بسیار الهام بخش باشند، اما مواظب باشید غرق در غیبت کردن نشوید و در مورد شایعاتی که از صحت آنها مطمئن نیستید صحبت نکنید.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر :  نامه، پیام و یا تماسی که از یکی از دوستان نزدیک و یا عشقتان دریافت می کنید خبرهای جالبی را برای شما به همراه خواهد داشت. امروز هر وقت که به ساعتتان نگاه می کنید با خودتان این طور فکر می کنید که کی کارهایتان تمام می شوند و می توانید به آرامش برسید. بهتر است به جای این افکار خسته کننده به پاداشی که در پایان انجام این کارها خواهید گرفت فکر کنید.

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت ستاره

کارت ستاره :  امروز رفتار دوستانه و اجتماعی شما و در کنار آن جذابیتتان در اوج خود قرار دارند. از کنار این ترکیب فوق العاده به سادگی رد نشوید و از آنها بهترین استفاده ممکن را ببرید. شما در هر موقعیت و جمعی که قرار بگیرید، خواه میزبان باشید و یا مهمان همچون ستاره ای خواهید درخشید و از خود انرژی و مهربانی ساطع نموده و دیگران را همچون آهنربایی به سوی خود جذب می کنید.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت عاشقان

کارت عشاق :  امروز شما بدون آن که اجازه دهید هیچ چیزی سرعتتان را کم کند به دنبال پیشرفت به سوی اهدافتان و آماده پذیرش هر چالشی که پیش رویتان قرار بگیرد هستید، اما باید مواظب باشید که اجازه ندهید این احساس اضطرار و فوریتی که نسبت به همه چیز احساس می کنید نقش بازدارنده پیدا کند. امروز هر چیزی که در ارتباط با روابط عاطفی، عشق و ازدواج باد به خوبی پیش خواهد رفت. شما بسیار خونگرم و مهربان شده اید و همین باعث می شود مکالماتی که با عشقتان دارید خیلی خوب و اطمینان بخش باشند.

اگر استخاره آنلاین میخوای کلیک کن یا بخت یا اقبال

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت چرخ سرنوشت

کارت چرخ سرنوشت :  امروز حضورتان در یک جمع می تواند اثراتی بلند مدت روی شما و زندگیتان داشته باشد. شاید به طور اتفاقی سر صحبت را با شخصی باز کنید که در حوزه ای که مورد علاقه شماست تخصص کامل داشته باشد، یا با یک آشنای معمولی روابط خود را محکمتر کرده و یا حتی آن را به یک دوستی و یا عشق جدی تبدیل کنید. ذهن و قلبتان را نسبت به افراد و اتفاقاتی که سر راهتان قرار خواهند گرفت باز نگه دارید.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز :  شما معمولا ترجیح می دهید به منطق خود تکیه کنید، اما امروز بر خلاف همیشه ممکن است به حس ششم خود اجازه دهید شما را در جایی که دچار تردید و دودلی شده اید راهنمایی کند. رفتار نزدیکانتان باعث نگرانی و سرگردانی شما شده است و نمی توانید افکار و احساسات آنها را درک کنید. اما اگر به احساس درونی خود اجازه بدهید مدیریت اوضاع را در دست بگیرد و حساب و کتاب های منطقی خود را کنار بگذارید نتایج خیلی بهتری خواهید گرفت و دوباره اوضاع به حالت عادی باز خواهد گشت.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت پاپ

کارت پاپ :  امروز اگر به جایی دعوت شدید حتما این دعوت را بپذیرید زیرا به احتمال زیاد فرصت هایی برای آشنایی با افرادی به درد بخور را برای شما به همراه خواهد داشت. امروز تمرکز بر روی کارهای روزمره برای شما بسیار دشوار است و نمی توانید برای مدت زیادی روی انجام آنها تمرکز کنید و احساس می کنید دارید وقت و انرژی خود را صرف کارهایی بیهوده می کنید. بهتر است زودتر این کارها را انجام دهید تا وقتتان برای کارهایی که خودتان می خواهید آزاد شود.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت اعتدال

کارت اعتدال :  امروز انگار همه بداخلاق شده اند و هر کسی که می بینید از دنده چپ بلند شده است، اما شما با جذابیتی که دارید و اصرار و پافشاری برای بیرون کشیدن آنها از این حال و هوایی که دارند قطعا موفق خواهید شد. دلتان می خواهد تا می شود خوش بگذرانید و از هیچ تفریحی به خاطر خواب و استراحت نگذرید، اما حواستان باشد که بین کارهایتان و تفریحتان تعادل ایجاد کنید.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت عدالت

کارت عدالت :  شما گاهی احساس می کنید که به دوستان صمیمی خود نزدیک تر از خانواده تان هستید و با آنها حس راحتی بیشتری دارید. درست است که خانواده عزیزتر از همه است و باید اهمیت بیشتری برای خانواده خود قائل شوید، اما گاهی بد نیست برای تخلیه فشار و استرسی که در خانه احساس می کنید به سراغ دوستانتان بروید و چند ساعتی را با آنها باشید تا حال و هوایتان تغییر کند.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت ماه

کارت ماه :  شما امروز فوق العاده به نظر می رسید و تغییراتی که به تازگی در ظاهر خود ایجاد کرده اید از چشم کسی که دوستتان دارد مخفی نمانده اند. شاید او به خاطر درگیری های جزئی که این اواخر با هم داشته اید، این موضوع را به روی خودش نیاورده باشد و یا خجالت کشیده باشد که چیزی در این مورد به شما بگوید، اما قطعا از ظاهر جدید شما خوشش آمده است. چرا چند ساعتی بیخیال همه چیز نمی شوید تا هم با عشقتان خلوت کرده باشید و از همراهی او لذت ببرید و هم استراحتی به خودتان بدهید.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت ابله

کارت ابله :   امروز شما سرشار از ایده های خلاقانه هستید و با شور و هیجان تمام می خواهید دیگران را هم در جریان این ایده های نبوغ آمیز خود قرار دهید. پیش از بیان این افکار خلاقانه به این که چطور آنها را به زبان بیاورید خوب فکر کنید، در غیر این صورت ممکن است تحت تأثیر شور و هیجانی که دارید طوری در مورد آنها صحبت کنید که به نظر دیگران مسخره و غیر منطقی بیایند!

منبع : تصویر زندگی
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • منصور خرداد ارسالی در

   مورد شما ریزترین موارد امکاناتشون بود. ریزترین که من به عنوان زنگ تفریح بهش نظر و توجه داشتم. مرسی از شما

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  دیدگاه

  توسعه