ارسال به دیگران پرینت

5 ترفند جالب از بازی ماینکرفت که تا امروز نمی دانستید

بازی ماینکرفت “minecraft” بعد از گذشت چندین سال از منتشر شدن، تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین و شناخته شده‌ترین بازی‌های ویدیویی شده و راه خود را برای یک دهه ادامه داده تا به بالاترین جایگاه خود در صنعت بازی و سرگرمی برسد. در طی این سال‌ها بازی ماینکرفت دارای تغییرات بسیار زیادی بود و در حال اضافه کردن به محتوای بازی خود بوده است. ممکن است این تغییرها برای افراد تازه کار و حتی افراد قدیمی کمی ناشناخته باشند و یا بازیکن‌ها از وجود برخی ترفندها بی خبر باشند.

5 ترفند جالب از بازی ماینکرفت که تا امروز نمی دانستید

بازی ماینکرفت “minecraft” بعد از گذشت چندین سال از منتشر شدن، تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین و شناخته شده‌ترین بازی‌های ویدیویی شده و راه خود را برای یک دهه ادامه داده تا به بالاترین جایگاه خود در صنعت بازی و سرگرمی برسد. در طی این سال‌ها بازی ماینکرفت دارای تغییرات بسیار زیادی بود و در حال اضافه کردن به محتوای بازی خود بوده است. ممکن است این تغییرها برای افراد تازه کار و حتی افراد قدیمی کمی ناشناخته باشند و یا بازیکن‌ها از وجود برخی ترفندها بی خبر باشند.

این مطلب یک لیست راهنما و ترفند برای بازی ماینکرفت است و ما سعی کرده‌ایم که بهترین و جالب‌ترین ترفندهای پنهان این بازی را به شما معرفی کنیم که احتمالاً تا حالا از وجود آنها خبر نداشته‌اید. با ما در این سفر به دنیای زیبای بلوکی همراه باشید!

افزایش دادن فضای حمل کردن لاماها

2-2

به احتمال خیلی زیاد شما از شترهای لاما در بازی ماینکرفت استفاده نمی‌کنید اما صبر کنید! شترهای لاما یکی از بهترین راه‌ها برای حمل کردن آیتم‌ها و چیزهای مختلف برای پلیرهای تازه‌وارد هستند که به تازگی دنیای جدید خود را شروع کرده‌اند! افزایش دادن فضای حمل شترهای لاما آسان است؛ تنها کافی است که شما در دست خود یک جعبه را نگه دارید و روی شتر لاما خود کلیک کنید. با این کار شما صندوق را به شتر لاما اضافه می‌کنید و در نهایت مقدار فضای حمل کردن آنها را افزایش می‌دهید.

مقدار فضای حمل کردن شترهای لاما به مقدار قدرت آنها بستگی دارد. قوی‌ترین شترهای لاما دارای پانزده فضا برای حمل کردن هستند و ضعیف‌ترین شترهای لاما تنها دارای سه فضای حمل کردن هستند.

سطل‌های لاوا یا گدازه یکی از بهترین منابع سوخت هستند

حتماً شما هم تا به حال با لاوا در بازی ماینکرفت آشنا شده‌اید! ماده‌ای نارنجی رنگ که باعث مرگ ثانیه‌ای شخصیت شما می‌شود. درست است که هر پلیری سعی به دور شدن از چاله‌های گدازه در ماینکرفت می‌کنند اما آنها بیشتر از آن چیزی که به نظر می‌آیند قابل استفاده هستند. لاوا یکی از بهترین منابع سوخت در ماینکرفت است که به صورت مجانی قابل استفاده است.

سعی داشته باشید که مکان هر چاله لاوا را به خاطر داشته باشید تا پس از ساختن یک یا چندین سطل آهنی بتوانید به آنجا برگردید و تا می‌توانید لاوا یا گدازه جمع کنید. لاوا بیشتر از چوب و حتی ذغال قابلیت سوختن دارد و مدت زمان بسیار زیادی در کوره شما روشن می‌ماند.

بازی ماینکرفت یا minecraft در مورد یک شخصیت به نام استیو است که به دنبال از بین برد اژدهای اندر و بازگرداندن صلح به دنیای زمینی است. شما در این بازی آزاد به ساخت هر چیزی که در ذهن خود دارید هستید و هیچ نوع محدودیتی بر روی خلاقیت شما وجود ندارد! هم اکنون شما می‌توانید این بازی زیبا و پرطرفدار را از صفحه خرید وسایل و محصولات minecraft در وب سایت اینترنتی دیجی کالا تهیه کنید.

برای خود در ماینکرفت بادیگارد استخدام کنید

2-3

در برخی مواقع محافظت از خود و یا خانه خود در ماینکرفت مقداری سخت می‌شود. در این مواقع شما می‌توانید از آیرون گالم برای محافظت از خود و بیس خود استفاده کنید! آیرون گالم‌ها موجودات آهنی بزرگی هستند که مشابه اسباب بازی ربات جنگجو است و رفتار بسیار دوستانه‌ای با ویلیجرها و پلیرها دارند اما آنها برای همیشه دوستانه نخواهند بود! آیرون گالم‌ها از هر شخصی که مورد حمله توسط دشمنان است محافظت می‌کنند و به دلیل داشتن بدن آهنی بسیار قوی هستند و دمیج بالایی را می‌توانند تحمل کنند و همچنین ضربه‌های قدرتمندی به دشمنان وارد کنند.

برای ساخت آیرون گالم شما نیاز به چهار بلوک آهن و یک کدو تنبدل تراشیده شده دارید. آهن‌های خود را صورت شکل T قرار دهید و در آخر کدو تنبل را در بالای شکل خود به عنوان سر آیرون گالم قرار دهید. همچنین اگر آیرون گالم شما در اثر ضربه خوردن در حال شکستن باشد، شما می‌توانید با در دست گرفتن شمش آهن و کلیک کردن آن بر روی آیرون گالم آنها را درمان کنید.

بیس خود را پر از گربه کنید!

گربه‌ها یکی از زیباترین موجودات در بازی ماینکرفت هستند که داشتن آنها به عنوان حیوان خانگی هم به تجربه بهتری بازی و هم محافظت از خانه و یا بیس شما کمک می‌کند. شاید برای شما عجیب باشد که چگونه داشتن چند گربه به عنوان حیوان خانگی می‌تواند به محافظت از بیس ما کمک کند. گربه‌ها دارای یک قابلیت پنهان هستند که آنها را به یکی از بهترین محافظ‌ها تبدیل می‌کند! کریپر‌ها از گربه‌ها وحشت دارند و سعی می‌کنند که از آنها فرار کنند!

شما با داشتن تعداد کافی از گربه در اطراف خود و بیس خود از جذب شدن کریپرها جلوگیری می‌کنید و حانه خود را از چاله‌های انفجاری نجات می‌دهید!

گاوهای موشروم را بدوشید

شاید شما هم اسم این گاوها را شنیده باشید و یا آنها را در بازی ماینکرفت دیده باشید. گاوهای موشروم دارای شکل‌های عجیب غریبی هستند و شاید برای اولین بار باعث تعجب شما شوند! این گاوها مخصوص منطقه موشروم هستند که پیدا کردن این منطقه به خودی خود بسیار سخت می‌باشد اما به زحمت آن می‌ارزد!

گاوهای موشروم قابلیت دوشیده شدن دارند اما شما به جای شیر از آنها سوپ قارچ خواهید دوشید! هرچند که این کار مقداری خنده‌دار و عجیب می‌باشد اما شما برای دوشیدن این گاوها نیاز به یک کاسه چوبی به جای سطل آهنی دارید. پس از دوشیدن سوپ قارچ، شما می‌توانید کاسه‌های سوپ را همراه خود به عنوان یک غذا برای پر کردن گرسنگی خود حمل کنید. توجه داشته باشید که سوپ قارچ یکی از بهترین غذاها در ماینکرفت برای پر کردن گرسنگی شخصیت است.

کلام آخر

همانطور که گفته شد بازی ماینکرفت دارای یک لیست بی انتها از ترفند و نکات جالب است که از چشم بیشتر پلیرها پنهان می‌باشد. یکی از بهترین راه‌ها برای کشف دنیای زیبا و بی‌پایان مینکرفت، فقط و فقط بازی کردن بیشتر آن است! ما در این مطلب سعی به معرفی بهترین و جالب‌ترین نکات و ترفند بازی ماینکرافت داشتیم و امیدواریم که به بهتر شدن تجربه بازی کردن شما کمک کرده باشیم. از همراهی شما متشکریم!

 

نویسنده: امیرحسین نظری

 

 

به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه