ارسال به دیگران پرینت

قیمت مکمل ورزشی | قیمت جدید مکمل ورزشی | قیمت روز مکمل ورزشی

قیمت روز مکمل ورزشی چقدر است؟ | آخرین قیمت مکمل ورزشی

آخرین قیمت مکمل ورزشی چقدر است؟ در ادامه جدیدترین قیمت مکمل ورزشی را بخوانید.

قیمت روز مکمل ورزشی چقدر است؟ | آخرین قیمت مکمل ورزشی

قیمت مکمل ورزشی

آخرین قیمت مکمل ورزشی چقدر است؟ در ادامه جدیدترین قیمت مکمل ورزشی را بخوانید.

مکمل‌های ورزشی انواع اقسام دارند. برخی از مکمل‌ دریافت پروتئین یا فیبر بیشتر مصرف می‌شوند. در حالی که برخی دیگر مواد معدنی یا ویتامین بیشتری به ورزشکاران می‌رسانند.

مکمل‌های ورزشی موادی هستند که به صورت معمول در ترکیب با تمرینات ورزشی و رژیم غذایی مصرف می‌شوند. هدف اصلی از استفاده از مکمل‌های ورزشی، افزایش عملکرد وبهبود نتایج ورزشکاران است. این مکمل‌ها می‌توانند شامل ویتامین ها، مواد معدنی، پروتئین ها، اسیدهای آمینه، کراتین، بتا آلانین و مکمل‌های گیاهی مانند گینسینگ، ریشه ریزوما و ماکا باشند.

یکی از مهم‌ترین مکمل‌های ورزشی پروتئین است که برای افزایش ساختار عضلات بدن و بهبود بازسازی بافت عضلانی استفاده می‌شود. پروتئین‌ها می‌توانند از منابع مختلفی مانند پروتئین گوشت، ماهی، مرغ، تخم‌مرغ، لبنیات، سویا و ویزی‌های گیاهی تامین شوند. همچنین، مکمل‌های پروتئینی نیز به صورت پودری و در انواع مختلفی مانند پروتئین سویا، پروتئین شیر، پروتئین گوشت و پروتئین سرشیر وجود دارند.

کراتین نیز یکی دیگر از مکمل‌های محبوب در ورزش است که برای افزایش قدرت و حجم عضلات استفاده می‌شود. این مکمل معمولاً به صورت پودری و در ترکیب با آب مصرف می‌شود. همچنین، مکمل هایی مانند بتا آلانین نیز برای افزایش استقامت و کاهش خستگی در تمرینات ورزشی توصیه می‌شوند.

اما بهتر است بدانید مکمل‌های ورزشی در بازار قیمت‌های بسیار نجومی پیدا کرده است و دسته کم هر مکمل ورزشی از کف قیمت ۵۰۰ هزارتومان شروع می‌شود.

در این مطلب به بررسی قیمت جدید مکمل‌های ورزشی مخصوص ورزشکاران پرداختیم که دارای قیمت‌های بسیار نجومی نیز می‌باشند.

در اینفوگرافی زیر قیمت جدید انواع مکمل ورزشی را خواهید دید.

مکمل-ورزشی

 

منبع : جلدنیوز
به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه