ارسال به دیگران پرینت

فروش ماشین | فروش ماشین بدون بیمه | فروش ماشین بدون بیمه بدنه

ماشینتو بدون بیمه بفروش | اگه این نکترو ندونی کلاه سرت میره!

ماشینتو میخوای بفروشی ولی داری بیمه هم میدی بره؟ اگه میخوای ماشینتو بفروشی باید فروش ماشین بدون بیمه رو یاد بگیری. بیمه ماشین برای شماست پس در ادامه فروش ماشین بدون بیمه را یاد بگیرید.

ماشینتو بدون بیمه بفروش | اگه این نکترو ندونی کلاه سرت میره!

فروش ماشین بدون بیمه

ماشینتو میخوای بفروشی ولی داری بیمه هم میدی بره؟ اگه میخوای ماشینتو بفروشی باید فروش ماشین بدون بیمه رو یاد بگیری. بیمه ماشین برای شماست پس در ادامه فروش ماشین بدون بیمه را یاد بگیرید.

بیمه بدنه خودرو چیست؟

بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه خودرو، دو نوع از بیمه هایی است که برای خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. بیمه شخص ثالث یک بیمه اجباری است که لازم است تمامی افراد خودروی خود را بیمه شخص ثالث کنند؛ اما خرید و دریافت بیمه بدنه خودرو اختیاری می باشد.

همانطور که می دانید در حال حاضر قیمت های مربوط به تعمیر های مختلف خودرو بسیار زیاد است؛ مخصوصا در صورتی که خودرویی با یک خودروی دیگر تصادف کند، برای پرداخت هزینه های مربوط به تصادفات و تعمیر وسیله نقلیه می بایست که هزینه بسیار زیادی را متحمل شد. به همین خاطر لازم است که افراد برای کاهش هزینه های احتمالی تصادفات ماشین به ماشین و یا دیگر تصادفات، خودروی خود را بیمه بدنه خودرو کنند.

بیمه بدنه خودرو، یکی از پوشش های بیمه ای است که توسط شرکت های بیمه گر مختلفی مانند بیمه ملت ارائه می شود. خرید و دریافت بیمه بدنه خودرو بر خلاف بیمه شخص ثالث اجباری نیست؛ اما به هر حال اگر افراد بخواهند هزینه های مربوط به خسارت های بدنه خودرو خود را کاهش دهند، می توانند از بیمه بدنه خودرو استفاده کنند.

به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه