ارسال به دیگران پرینت

فال تاروت | فال تاروت روزانه

فال تاروت | فال تاروت فردا ۳ شهریور | سرنوشت چیزهای خوبی برات رقم زده! | از این قافله عقب نمونی! +تفسیر دقیق

در ادامه برای اطلاع از فال تاروت فردا ۳ شهریور با ما همراه باشید.

فال تاروت | فال تاروت فردا ۳ شهریور | سرنوشت چیزهای خوبی برات رقم زده! | از این قافله عقب نمونی! +تفسیر دقیق

فال تاروت

در ادامه برای اطلاع از فال تاروت فردا ۳ شهریور با ما همراه باشید.

فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت ملکه

کارت ملکه :  این روزها همه دارند دوره ای گیج کننده را پشت سر می گذارند، اما شما کاملا متوجه این وضعیت هستید. در چنین شرایطی دیگران معمولا برای مقابله با تغییرات ناگهانی کمی خشک و انعطاف ناپذیر می شوند و سعی می کنند به الگوها و سنت های قدیمی بچسبند، اما شما با وجود تمام احترامی که برای گذشته قائل هستید آماده اید تا راه را برای تغییرات مثبت باز کنید. با وجود این که کارهای زیادی به عهده تان هستند که باید به آنها رسیدگی کنید، نیازی نیست که هیچ وقتی برای خودتان و کارهایی که دوست دارید نگذارید.

 فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز :  دیگر وقت آن رسیده است که دست از عادت ها و عقاید قدیمیتان که هیچ اثری جز محدود کردن شما ندارند را کنار بگذارید. با این حال شما دچار شک و تردید شده اید. احتمال بدترین نتیجه را هم که در نظر بگیرید خواهید دید چیزی را از دست نخواهید داد! شاید مجبور شوید در بحث های مهمی در مورد مسئولیت نگهداری از یکی از بستگان سالمند خود و یا کمک به تحصیل یک جوان خانواده شرکت کنید. حتی اگر زیاد دلتان نمی خواهد هم بهتر است کمی برای حل این مشکلات وقت بگذارید تا بعدا بتوانید آزادی خود را داشته باشید.

فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت قضاوت

کارت قضاوت :  شما تنها کسی نیستید که می تواند مشکلات شما را حل کند. به دیگران اعتماد کنید و بپذیرید که آنها هم می توانند وضعیت شما را درک کنند و به کمکتان بیایند. کسانی که می خواهند به شما کمک کنند هیچ انگیزه دیگری به جز عشق و دوست داشتن ندارند، آنها را باور کنید و دست از رفتار همراه با شک و تردید و قضاوت همیشگی خود بردارید. فرصتی فوق العاده برای شروع مطالعه و تحصیل در رشته ای جدید می تواند باشد.

فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت برج

کارت برج :  دقت کرده اید این اواخر چقدر همه کارها با تاخیر مواجه می شوند، امروز هم اوضاع همین طور خواهد بود. با وجود تمام آرامشی که همیشه دارید ممکن است ناگهان عصبی شوید. خودتان را کنترل کنید، به زودی همه چیز روبراه خواهد شد. شما امروز با مقایسه میزان موفقیت ها و شکست هایتان دارید به شدت خودتان را مورد انتقاد قرار می دهید و ممکن است کمبودهای خود را بزرگ نمایی کنید و بیرحمانه به اعتماد به نفس خود حمله کنید. انرژی خود را روی تکمیل کارهای نیمه تمامتان بگذارید تا با انجام آنها احساس خوبی پیدا کند.

 فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت خورشید

کارت خورشید :  از تختتان بیرون بپرید و با تمام توان شروع به حرکت کنید. امروز روز خیلی خوبی برای به کار گرفتن این همه انرژی که در درون خود احساس می کنید می تواند باشد. شما از بچگی از مسابقه دادن لذت می برید، امروز هم وقت مسابقه استریال شما باید نفر اول باشید. گاهی توانایی شما در بررسی موقعیت ها و تبعات احتمالیشان در آینده مانع تصمیم گیری شما درباره زمان حال می شود و شما را دچار وسواس می کند. با این حال امروز خواهید توانست با راحتی بیشتری روی چیزهایی که بیشترین اهمیت را برایتان دارند تمرکز کنید.

فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت اعتدال

کارت اعتدال :  امروز تشخیص تحلیل دقیق و منطقی از تفکرات مغشوش برای شما کار سختی خواهد بود و انرژی زیادی از شما خواهد گرفت و افکارتان میان این دو حالت در نوسان خواهند بود. اگر احساس سردرگمی کردید و نمی دانستید چکار باید بکنید، بی آن که نگران چیزی باشید از دیگران کمک بخواهید. معمولا این شما هستید که با راهکارهای کاربردی و نگرش منطقی خود به دیگران کمک می کنید و حالا نوبت شماست که به دیگران تکیه کنید و به خودتان کمی استراحت بدهید.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

 

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر :  امروز برنامه فشرده کارهایتان باعث نگرانی شما شده است و تعهدات بیش از اندازه و مسئولیت هایی که پذیرفته اید گریبانتان را گرفته اند. با این همه این موضوع شما را قادر خواهد ساخت که در برنامه ریزی برای آینده تان با واقع بینی بیشتری عمل کنید و محدودیت های خود را بشناسید. اما اجازه ندهید که فشار کارها نگرش شما را به سوی منفی نگری پیش ببرد. نیازی نیست که آیه یأس بخوانید، تا فردا کارها رو به آسانی پیش خواهند رفت و خواهید توانست نفس راحتی بکشید.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  اگر کسی سعی دارد انرژی منفی خود را به شما منتقل کرده و از کارتان ایراد بگیرد لزومی ندارد که حرف او را بپذیرید. دلیلی وجود ندارد که ثابت کند شما کار اشتباهی کرده اید، پس خودتان را سرزنش نکنید. به جای این کار به مخالفت ها و مقاومت هایی که در راهتان قرار می گیرند به عنوان درس نگاه کنید. اگر اولین تلاش هایتان بی نتیجه ماند و با مخالفت دیگران مواجه شد، هدف هایتان را فراموش نکنید. به جای این کار بیشتر تلاش کنید و به دیگران و خودتان را ثابت کنید.

 فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت جهان

کارت جهان :   امروز حساسیت شما در صورت دیدن خشونت در خیابان، محل کارتان و یا حتی در برنامه های تلویزیونی بیش از هر زمان دیگری خواهد بود، اجازه ندهید این وضعیت شما را بترساند و باعث شود مخفی شده و به گوشه ای پناه ببرید. شما یکی از معدود نجات دهندگان باقی مانده در این دنیا هستید، مسئولیت هایتان را فراموش نکنید. فال تاروت اگر دارید به جابجایی منزل، تغییر شغل و یا عوض کردن مدرسه یا دانشگاهتان فکر می کنید بسیار ضروری است که قبل از تصمیم گیری به اندازه کافی زمان صرف کرده و به این موضوع فکر کنید. 

فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :  گاهی دیگران می گویند که شما رفتاری خشن و تهاجمی دارید، اما امروز شما از رهبری کردن دیگران و جنگیدن خسته شده اید. به خودتان کمی استراحت بدهید. شما می توانید بدون آن که خودتان را درگیر همه موقعیت های اطرافتان کنید، چیزهای زیادی از دوستان خود یاد بگیرید. اگر کارهای مربوط به بیمه و مالیات نیمه کاره باقی مانده اند هر چه زودتر به آنها رسیدگی کنید. هیچ کدام از کارهای واجبی که پیش می آیند را به تأخیر نیندازید و در اسرع وقت به آن بپردازید.

 فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت پاپ

کارت پاپ :  شما امروز کمی بیش از اندازه حساس شده اید و ممکن است خیلی زود ناراحت و آزرده خاطر شوید. شاید حتی نسبت به پروژه های بلند مدتی که خیلی وقت است درگیر آنها بوده اید دچار تردید شوید و فکر کنید هیچ گاه به پایان نخواهند رسید. وقت آن رسیده است که اوضاع را به طور جدی مورد بررسی قرار دهید، شاید بتوانید دلیل این که پروژه ای که چند ماه پیش می توانست تمام شده باشد هنوز ادامه دارد را پیدا کنید.

فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت ماه

کارت ماه :  امروز هیچ فایده ای ندارد که بخواهید از آن چه دارد اتفاق می افتد سر در بیاورید. بیشتر آن چه دارد اتفاق می افتد هیچ گونه توجیه منطقی ندارد. اگر به خوابی که شب گذشته دیده اید فکر کنید شاید ببینید اتفاقات امروز تعبیر خواب دیشبتان هستند. دیگران تأثیر بسیار زیادی در زندگی شما دارند چرا که بیشتر اوقات اطرافیانتان را به عنوان رهبر و راهنمای خود انتخاب کرده و آنها را تبدیل به مهره های اصلی در بسیاری از زمینه های زندگی خود می کنید.

منبع : تصویر زندگی
به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه