ارسال به دیگران پرینت

مرد متجاوز | تجاوز به فرزند

این دختر بیچاره ۷ بار از پدر خود باردار شد | هیولا متجاوز را بشناسید

این دختر بیچاره از ۱۱ سالگی مورد آزار و تجاوز پدر خود قرار گرفت و در پی این تجاوزهای بی رحمانه او هفت بار حامله شده است

 این دختر بیچاره ۷ بار از پدر خود باردار شد | هیولا متجاوز را بشناسید

این دختر بیچاره از ۱۱ سالگی مورد آزار و تجاوز پدر خود قرار گرفت و در پی این تجاوزهای بی رحمانه او هفت بار حامله شده است

جوزف فریتزل، هیولای متجاوزی که دختر خود را به مدت ۲۴ سال  حبس  کرده و از او صاحب هفت فرزند شده بود می‌گوید صدها نامه عاشقانه دریافت کرده و به همین خاطر «آدم خوبی» است. این مرد اتریشی ادعا می‌کند فرزندان نامشروعی در خارج از کشور دارد 

جوزف فریتزل، شیطان اتریشی، دختر خود الیزابت را ۲۴ سال در زیرزمینی که زیر خانه‌اش ساخته بود زندانی کرده و او را به عنوان یک برده جنسی مورد  آزار و اذیت  قرار می‌داد. این مرد از دختر خود صاحب هفت فرزند است. یکی از نوزادان پسر جان باخت و فریتزل بدن او را سوزاند. او که ظاهرا اولین بار زمانی که الیزابت ۱۱ ساله بود به او  تجاوز  کرده بود، پس از زندانی کردن دخترش در ۱۸ سالگی او را مجبور کرد که برای او و مادرش نامه بنویسد و به دروغ بگوید به یک فرقه پیوسته است. بعدها فیلمی به نام Room از این واقعه ساخته شد که جایزه اسکار گرفت.

ضجه زدن‌های این دختر مشهدی در بغل دوست شوهرش | به زور میخواست به من تجاوز جنسی کنه!

پلیس در نهایت زمانی متوجه این جنایات شد که یکی از بچه ها که به شدت بیمار شده بود به همراه این مرد شیطان صفت به  بیمارستان  رفت.

من آدم خوبی هستم!

اما بخش‌هایی از کتاب جدید او که در  رسانه  های اتریشی و آلمانی گزارش شده به نقل از او می‌گوید: «من آدم خوبی هستم» و خود را «یک مرد  خانواده  مسئولیت پذیر» می‌خواند. او همچنین ادعا می‌کند که صدها نامه دریافت می‌کند که عمدتا از سوی زنانی است که «عاشق» او هستند. او که کتاب خود با عنوان «ورطه جوزف اف» را به کمک استرید واگنر وکیل نوشته همچنین ادعا کرده که تعدادی فرزند نامشروع از سفرهای کاری اش به خارج از کشور دارد. فریتزل ۸۷ ساله می‌گوید نمی‌داند که چرا همسرش رزماری با او قطع رابطه کرده است.

عاقبت این مرد جنایتکار چه شد؟

بر اساس گزارش ها فریتزل با یک کارگر جنسی قاتل که او را «آدم خوب و مفیدی» توصیف می‌کند رابطه دوستانه‌ای دارد زیرا این مرد به‌طور منظم برایش آشپزی می‌کند. اما اضافه کرده که نمی‌تواند زیاد غذا بخورد چون نمی‌خواهد چاق بشود. فریتزل که به اتهامات متعددی محکوم شده در مارس ۲۰۰۹ به تمام اتهامات خود اعتراف کرد و در مرکز بیماران روانی به حبس ابد محکوم شد زیرا یک روان‌پزشک تشخیص داد که او به اختلال شخصیت و اختلال جنسی مبتلاست.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • رسول ارسالی در

   داداش این چه پیامی میخای چیزیو توضیح بدی چرا پیام بد میفرستی افسردگی ام زد بالا

  • رسول ارسالی در

   من فک کردم محدثه وجود داره

  • رسول ارسالی در

   بابا علی هر کی عاشق من شده بدش دیگه با من سازگاره

  • ناشناس ارسالی در

   آشغال

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی