ارسال به دیگران پرینت

تجاوز | تجاوز به دختر جوان

این مرد پولدار به دلیل تجاوز به دختر جوان به اعدام محکوم شد | تجاوز بی رحمانه به دختر 22 ساله

این مرد بی رحم به دختر 22 ساله تجاوزکرد وبه اعدام محکوم شد

این مرد پولدار به دلیل تجاوز به دختر جوان به اعدام محکوم شد | تجاوز بی رحمانه به دختر 22 ساله

این مرد بی رحم به دختر 22 ساله تجاوزکرد وبه اعدام محکوم شد 

 

بیستم شهریور امسال دختر ۲۲ ساله‌ای با مراجعه به پلیس مدعی شد از سوی پسر جوانی مورد تجاوز قرار گرفته است.

وی در تشریح ماجرا به مأموران گفت: از محل کارم که بیرون آمدم قصد داشتم به مطب دکتری در خیابان اندرزگو بروم. نزدیک مطب راننده یک خودروی «ب‌ام و» جلوی پایم ایستاد و با معرفی خودش به من درخواست دوستی داد. ابتدا اهمیتی ندادم اما او دست بردار نبود و مدعی شد از من خوشش آمده و بعد هم از من خواست تا شماره تلفنش را روی گوشی‌ام ذخیره کنم. وقتی اصرارش را دیدم برای اینکه او را از سر باز کنم گفتم شارژ تلفنم تمام شده و نمی‌توانم شماره‌اش را ذخیره کنم.

این دختر ادامه داد: پس از آن به داخل مطب رفتم حدود یک ساعتی در مطب بودم و بعد از اتمام کارم وقتی بیرون آمدم دیدم همان پسر داخل خودرواش منتظر من نشسته است. این بار از من خواست تا من را به خانه برساند، اما قبول نکردم و گفتم با تاکسی اینترنتی می‌روم. 

وسوسه های شیطانی زن جوان را بیچاره کرد | ارتباط سیاه زن جوان با دوست همسرش

وی گفت: الاخره آنقدر اصرار کرد تا سوار ماشینش شدم بعد به جلوی خانه‌شان رفتیم و او پیاده شد و به داخل رفت و چند سیم شارژر برایم آورد که هیچ‌کدام به گوشی من نخورد بعد هم مرا به خانه‌شان دعوت کرد تا برایم تاکسی بگیرد. وقتی وارد خانه شدم برایم آبمیوه آورد اما ناگهان بی‌حال شدم. همان موقع او شروع به آزارم کرد توان مقابله و دفاع نداشتم و هرچه التماس می‌کردم بی‌فایده بود او ناگهان با خشونت سرم را به تخت کوبید و بی‌رحمانه آزارم داد.

پس از شکایت دختر جوان، وی با دستور قضایی به پزشکی قانونی فرستاده شد و کارشناسان این مرکز پس از معاینه، تعرض به او را تأیید کردند.

شناسایی و بازداشت متهم

در ادامه، مأموران با اطلاعاتی که شاکی در اختیار آنها گذاشته بود متهم را در خانه‌اش بازداشت کردند، اما متهم منکر ادعاهای دختر جوان شد و گفت: ما در یک مجتمع تجاری با هم دوست شدیم. او ۳ بار به پنت‌هاوس من در زعفرانیه و یک بار هم به خانه مادرم در اندرزگو آمد. من نه او را تهدید کردم و نه اجباری در کار بود. با تکمیل تحقیقات، کیفرخواست وی به اتهام تجاوز به عنف صادر و پرونده برای رسیدگی به شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در این دکه همسر مورد نظر خود را پیدا کنید! | جنجال پیدا کردن زن صیغه‌ای در وسط شهر

در دادگاه چه گذشت؟

در ابتدای جلسه رسیدگی به این پرونده، شاکی برای متهم درخواست اعدام کرد. سپس متهم به جایگاه رفت و باز هم اتهامش را رد کرد و گفت: نمی‌دانم چرا این دختر از من شکایت کرده است، آخرین بار که او را دیدم به من گفت گوشواره‌اش به ارزش ۱۰۰ میلیون تومان در خانه من گم شده و از من خواست پول آن را بپردازم، اما چون قبول نکردم از من شکایت کرد. من رابطه نامشروع را قبول دارم اما تعرض را نمی‌پذیرم چون من او را مجبور به کاری نکردم.

با پایان اظهارات متهم، قضات وارد شور شدند و با توجه به مدرک‌های موجود در پرونده و گزارش پزشکی قانونی متهم را به اعدام محکوم کردند.

 
 
منبع : همشهری
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   خود دختره میخاریده پسره چیکارکنه دختره راست میگه نمیرفته خونه پسره

  • ناشناس ارسالی در

   تقصیر بزرگتر ها هستن بله

  • ناشناس ارسالی در

   مملکت ما اینه اعدام اعدام میخوان حیوان بکشن تمام دخترها پسرها رامیدزدن بعدهم به خاطر پول میرن شکایت میکنن

  • هر کی ارسالی در

   مشکل خود دختره ، یا پسره هر دو هرزه وهرجایی ، واژه ج زن ومرد ندارد هر دو مشتری همدیگر اند مرد اگه بخواد با هر زنی باشه خودش هم کاره با خانما اگه خدا زن می افریدش چی

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  دیدگاه

  توسعه