ارسال به دیگران پرینت

انفجار | انفجار مهیب | انفجار مهیب در روسیه

پشت پرده انفجار مهیب در روسیه چه بود؟

به تازگی یکی از مقامات دولتی روسیه درمورد انفجار مهیب روسیه اطلاعاتی ارائه داده و از احتمال حمله پهپادی بودن این انفجار مهیب خبر داد.برای اطلاع از جزئیات این خبر باما همراه باشید.

پشت پرده انفجار مهیب در روسیه چه بود؟

پشت پرده انفجار مهیب در روسیه چه بود؟

به تازگی یکی از مقامات دولتی روسیه درمورد انفجار مهیب روسیه اطلاعاتی ارائه داده و از احتمال حمله پهپادی بودن این انفجار مهیب خبر داد.برای اطلاع از جزئیات این خبر باما همراه باشید.

یک مقام دولتی روسیه اعلام کرد که احتمالا عامل انفجار در نزدیکی شهر کولومنا پهپاد بوده است.

 با گذشت ساعاتی بعد از انتشار گزارش‌ها درباره وقوع «انفجار مهیب» در جنوب شرق مسکو پایتخت روسیه، یک مقام روس از احتمال حمله پهپادی خبر داده است.

بامداد روز جمعه (امروز به وقت تهران) رسانه‌های غربی به طور پر حجم خبر وقوع انفجار در نزدیکی شهر «کولومنا» واقع در جنوب شرق پایتخت روسیه را مخابره کردند.

به دنبال گمانه‌زنی‌های شدید رسانه‌‎های غربی در این باره، خبرگزاری ریانووستی روسیه با گزارش این خبر نوشت دلیل این صدا هنوز مشخص نیست.

وقوع زلزله ۵.۸ ریشتری در روسیه

خبرگزاری «تاس» روسیه درباره این موضوع گزارشی منتشر کرد و به سراغ یک مقام دولتی «اجرای قانون» روسیه (پلیس روسیه) رفته است.

به گفته این مقام روسیه، انفجار در شهر کولومنا ممکن است توسط یک پهپاد ایجاد شده باشد اما قطعات آن هنوز پیدا نشده است.

وی که خبرگزاری تاس نامش را منتشر نکرده، به این رسانه دولتی روسیه تصریح کرد: «انفجار در هوا رخ داده است. با احتمال زیاد، یک پهپاد بوده است. با این حال، نمی‌توان از آن مطمئن بود چرا که هنوز هیچ قطعه‌ای پیدا نشده است».

به رغم این اظهارنظر، وزارت امور غیرمترقبه روسیه به خبرگزاری تاس گفتند که بررسی امکانات احتمالی هیچ نشانه‌ای از انفجار را نشان نداده است. به گفته وزارت انرژی منطقه مسکو، تاسیسات گاز و برق این شهر به طور معمول کار می‌کند و هیچ نقصی شناسایی نشده است.

انتشار خبرها درباره انفجار در روسیه در شرایطی انجام شده که روز پنجشنبه (دیروز) در خبرها آمده بود نیروهای روسیه در داخل شهر اوکراینی باخموت در حال پیشروی هستند.

منبع: دنیای اقتصاد
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • کرامت سلیمی ارسالی در

   حقیقت انقدر با ارزش است که باید ان را در حصاری از دروغها پوشاند. (( وینستون چرچیل ))


   در اینده ای نزدیک ، شهرهای مهم روسیه از جمله مسکو و استالین گراد توسط موشک و هواپیما مورد حمله قرار خواهد گرفت و روسیه هم نمی تواند هیچ عکس العملی نشان د هد و تلافی کند.
   فقط یک مشکل حل نخواهد شد و ان هم اینکه با بمباران شهرهای روسیه و ناتوانی روسیه در مقابل حمله به شهرهایش، باز هم رسانه ها سلاح هسته ای را باور خواهند داشت و باز هم به انتشار اخبار بیهوده در مورد سلاح هسته ای و موضوع برجام ادامه خواهند داد.و توئیت های لاوروف و اولیانوف را منتشر خواهند کرد

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی