ارسال به دیگران پرینت

حسین فرکی | کنار گذشتن حسین فرکی

حسین فرکی هم کنار کشید

برای اطلاع از جزئیات متن نامه کنار گذشتن حسین فرکی با ما در ادامه همراه باشید.

حسین فرکی هم کنار کشید

کنار گذشتن حسین فرکی

برای اطلاع از جزئیات متن نامه  کنار گذشتن حسین فرکی با ما در ادامه همراه باشید.

 متن کامل حسین فرکی که البته دیشب با انرژی حرف از کار در تیم ملی می‌زد به این شرح است:

حضور در قامت مربی تیم ملی فوتبال قطعا بالاترین افتخار ممکن برای هر مربی وطن دوستی خواهد بود که دغدغه اعتلای نام کشور را داشته است. قرار گرفتن در بین گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی در شرایط معمول مدال افتخاری است که در ازای یک عمر فعالیت حرفه‌ای و دستاوردهای ورزشی اعطا می‌شود، اما متأسفانه روندهای غلط و تصمیمات نادرست این رقابت را از معنای اصلی خود تهی کرده است و عدم حضور گزینه‌های شایسته دیگر که نام آن‌ها در روزهای اخیر در ذهن تمامی فوتبال‌دوستان تکرار می‌شود رقابت فعلی را به رقابتی غیرواقعی و نمایشی تبدیل کرده است.

لیگ برتر | اعداد حیرت‌انگیزدرلیگ برتر امسال

اینجانب در تمامی سال‌های فعالیت حرفه‌ای خود در تیم ملی، به عنوان بازیکن ضربه‌ای به توپ نزدم و به عنوان مربی قلمی بر روی کاغذ نچرخاندم مگر در راه خوشحالی ملت شریف ایران و افتخار آفرینی برای نام کشور و در شرایط فعلی نیز این رقابت را شایسته فوتبال ملی و مردم فوتبال‌دوست کشورم نمی‌دانم و بدین‌وسیله ضمن تکذیب ارائه هرگونه برنامه به فدراسیون فوتبال، انصراف خود را از حضور در چنین رقابتی اعلام می‌دارم.

بدیهی است تجربه سالیان طولانی حضور بر روی نیمکت تیم ملی و همچنین قهرمانی در رده باشگاهی فرصتی برای اینجانب فراهم کرده است که برنامه‌ای دقیق و عملی برای هدایت تیم ملی تنظیم کنم، اما افسوس که شرایط فعلی را مستعد اجرای این برنامه نمی‌بینم.

در پایان، به عنوان شاگرد اخلاقی‌ترین مکتب فوتبال ایران تشکر فراوان خود را از تمامی پیشکسوتان و فوتبال‌دوستانی که در این مدت از اینجانب حمایت کرده‌اند اعلام می‌دارم و برای تیم ملی فوتبال سرفرازی و موفقیت را آرزو دارم. 
هفتم اسفند ۱۴۰۱
حسین فرکی

منبع: ورزش سه
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی