ارسال به دیگران پرینت

فال | فال تاروت | فال تاروت امروز

فال تاروت کبیر‌ یکشنبه ۷ اسفند | فال تاروت پیشگویی آینده ۱۴۰۱

فال روزانه تاروت ۷اسفند خود را در وبسایت ۵۵آنلاین بخوانید‌.

فال تاروت کبیر‌ یکشنبه ۷ اسفند | فال تاروت پیشگویی آینده ۱۴۰۱

فال روزانه تاروت ۷اسفند خود را در وبسایت ۵۵آنلاین بخوانید‌.

فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت امپراطور

کارت امپراطور : اگر مدت هاست به دنبال فرصتی برای گذاشتن یک قرار ملاقات کاری یا شخصی هستیبد، امروز زمان مناسبی است زیرا همه چیز همان گونه که شما انتظارش را دارید، پیش خواهد رفت. برنامه ریزی های منطقی، دید و بازدیدهای جدی و جلسه های گروهی به بهترین شکل خود برگزار خواهند شد. تمام آنچه شما برای موفقیت و پیشرفت احتیاج دارید، در اختیار است کافی است قدم اول را بردارید. مسئولیت های زیادی روی دوش تان است. سعی کنید آنها را تمام و کمال اجرا و تا می توانید فضایی گرم و گیرا برای دیگران ایجاد کنید.


♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت اعتدال : شاید آنقدر که انتظارش را دارید، از شریک زندگی تان مورد تعریف و تمجید قرار نگرفته اید اما امروز با روزهای دیگر فرق می کند. شما توانایی های زیادی دارید، کافی است آنها را در چنین روزی بیش از پیش در معرض نمایش بگذارید تا دیگران از جمله شریک زندگی تان با آنها آشناتر شوند. فقط حواس تان باشد که در این کار زیاده روی نکنید. به زودی تغییری در زندگی تان رخ می دهد. این تغییر اگر چه در ابتدا برایتان سخت است اما به زودی می توانید خودتان را با آن تطبیق دهید و بیشترین بهره را از آن ببرید.

فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت برج

کارت برج : اگر چه از شرایطی که اخیرا برایتان بوجود آمده راضی نیستید اما بهتر است به جای نشستن و حرص خوردن، بهترین استفاده را از آن بکنید. شاید بتوانید به کمک یک راهنما، به عنوان مثال یک اپلیکیشین، کارتان را راحت تر از قبل پیش ببرید. برخی مسائل قدیمی ذهن تان را درگیر کرده است. اگر چه فراموش کردن آنها ساده نیست اما شما باید بتوانید از آنها درس بگیرید و تجربه های گذشته تان را برای پیشرفت تان در آینده به کار برید.

فال حافظ | فال حافظ یکشنبه ۷ اسفند ماه +تفسیر دقیق


♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت عدالت : بعضی ها عادت دارند که از کاه کوه بسازند. امروز هم از آن روزهایی است که احساس می کنید تمام اطرافیان تان این گونه اند و در هر چیز اغراق می کنند. بر عکس آنها، شما فردی واقع گرا هستید که هر آنچه را می بینید همان گونه بیان می کنید. اگر رفتار آنها در حال حاضر برایتان آزار دهنده است، بد نیست کمی از آنها دوری کنید یا حداقل سعی کنید حرف هایشان را نشنیده بگیرید. بالاخره روز موعود هم فرا می رسد و شما توانید نفسی راحت بکشید.

فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت ماه

کارت ماه : شما فردی آینده نگر و محافظه کار هستید که همیشه سعی دارید برای روزهای آتی خود برنامه ریزی کنید. شاید دیگران گاهی این رفتار شما را به سخره بگیرند اما راهی را که خود فکر می کنید درست است، انجام دهید و به انتقادهای منفی دیگران هم توجه ای نکنید که تنها انرژی شما را می گیرند. یکی دیگر از توانایی شما، حل کردن مشکلات با ساده ترین روش هاست به همین دلیل افراد زیادی برای برطرف کردن مشکلات شان نزد شما می آیند و دست پر هم باز می گردند. اما سعی کنید در این کار زیاده روی نکرده و خودتان را در اولویت بگذارید.

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر : امروز باید تمام کارهایتان را کنار بگذارید و تنها روی مشکلاتی که در مسیر هدف هایتان قرار گرفته، تمرکز کنید. شاید در ابتدا ایده های خوبی به ذهن تان رسد اما کمی بیشتر روی آنها تامل کنید تا بهترین و کامل ترین راه حل ها را بیابید. نگران نباشید زیرا شما تنها نیستید و زمین و زمان هم به کمک تان خواهند آمد. به محض تصمیم گیری نهایی، زمان را تلف نکنید و برنامه هایتان را اجرایی کنید. نتیجه ای که از آنها خواهید گرفت آنقدر برایتان خوشایند خواهند بود که این شادی را جشن می گیرید.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

فال فرشتگان شنبه ۶ اسفند ۱۴۰۱ | امروز فرشتگان برای متولدین هر ماه چه خبر خوشی دارند؟

کارت قدرت : شما در مدیریت کردن امور حرف ندارید. آموزش در زمینه هایی مانند علمی، برنامه های کامپیوتری یا دیگر تخصص هایی که به دست آورده اید، برایتان کاری ندارد. امروز، نه تنها این مهارت شما افزایش یافته بلکه زمین و زمان هم دست به دست هم داده تا شما را راهنمایی کنند. پس بد نیست اطلاعات و ایده های خود را با دیگران در میان بگذارید. مطمئنا با این کار دیگران نیز توجه بیشتری به شما خواهند کرد و از این پس ارزش و احترام بیشتری برایتان خواهند گذاشت.


♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت ارابه

کارت ارابه : چه کسی گفته که شما فردی غیر منطقی هستید؟ برعکس اطرافیان تان، شما کاملا در مقابل مسائل مختلف منطقی برخورد می کنید اما اخیرا از سختی های زندگی خسته شده اید و دوست دارید که احساسات خود را چاشنی عقل کنید تا کمی زندگی برایتان جذاب تر شود. کار درستی کرده اید که نتیجه آن نیز برایتان مطلوب خواهد بود. برای تغییر حال و هوایتان، ما یک مسافرت چند روزه را به شما پیشنهاد می کنیم. مطمئن باشید که آرامش بار دیگر در خانه تان را خواهد زد.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم : تا به حالی نمی دانستید اما اکنون در خواهید یافت که شما در مدیریت بحران و حل مشکلات قابلیت بالایی دارید. شما فرد به نسبت درون گرایی هستید که همیشه سرتان در کار خودتان است اما گاهی بد نیست از لاک خود بیرون بایید و از توانایی هایتان برای کمک به دیگران استفاده کنید. با این کار نه تنها خود که دیگران را هم خشنود خواهید نمود. آخر هفته به یک مسافرت دعوت می شوید. سعی کنید رد آن شرکت کنید زیرا اتفاقات شیرینی در راه است.

فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت درویش

کارت درویش : حال زمان آن است که پیشنهادهای شریک زندگی و اعضای خانواده خود را در مورد مسائل مالی جدی بگیرید و برای ساخت آینده ای روشن قدم بردارید. آیا برای فرزندان خود سرمایه ای برای تحصیل کنار گذاشته اید؟ حتما خانه تان در چند سال آینده احتیاج به بازسازی دارد، برای آن چطور؟ اینها مسائلی است که همین امروز باید به فکرشان باشید زیرا فردا خیلی دیر است. اگر می خواهید کارهایی که در دست دارید سریع تر پیش روند، ارتباطات خود را گسترش دهید.

 

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

 

کارت پاپ

کارت پاپ : نه تنها شما بلکه دیگران هم خوب می دانند که شادی زندگی شما تنها وابسته به حرف و قول و قرار نیست بلکه شما به قولی مرد عمل هستید و هر آنکه بخواهد دل شما را به دست آورد نیز باید این گونه باشد. امروز روزی متفاوت از روزهای دیگر برای شماست. چند وقتی است فردی می خواهد خودش را به شما نزدیک کند. امروز جرات و جسارت لازم را به دست می آورد و با هدیه ای شما را غافلگیر می کند. سعی کنید در جواب کار او تنها لبخند بزنید. آینده غیر قابل پیش بینی است پس محتاطانه رفتار کنید.

 

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

امروز زمان خوبی است تا به کمد لباس هایتان سری بزنید. هر آنچه نیاز ندارید را به خیریه ها یا افراد نیازمندی که خود می شناسید دهید. در این صورت هم کمد لباس هایتان خلوت تر خواهد شد هم دل دیگران را شاد و کار خیری خواهید کرد. با این کار فضا برای لباس های نو نیز باز خواهد شد. به زودی فردی به خانواده یا اقوام شما اضافه می شود. بهتر است خودتان را برای جشنی بزرگ آماده کنید. مدتی است از شریک زندگی تان به دلیل مشغله کاری دور شده اید، با صبر و تحمل شما هم بار دیگر به مراد دلتان خواهید رسید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی