ارسال به دیگران پرینت

افزایش حقوق | افزایش حقوق کارمندان

افزایش حقوق کارمندان در سال آینده پلکانی نیست

به تازگی عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲ از پلکانی نبودن افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان در سال آینده خبر داد و گفت به حقوق همه افراد ۲۰ درصد اضافه خواهد شد. برای اطلاع از جزئیات این خبر درمورد افزایش حقوق کارمندان در سال آینده باما همراه باشید.

افزایش حقوق کارمندان در سال آینده پلکانی نیست

افزایش حقوق کارمندان در سال آینده پلکانی نیست

به تازگی عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲ از پلکانی نبودن افزایش حقوق کارمندان دولت و بازنشستگان در سال آینده خبر داد و گفت به حقوق همه افراد ۲۰ درصد اضافه خواهد شد. برای اطلاع از جزئیات این خبر درمورد افزایش حقوق کارمندان در سال آینده باما همراه باشید.

یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲ در مجلس گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان در سال آینده پلکانی نیست و به حقوق همه افراد ۲۰ درصد اضافه خواهد شد.

غلامعلی کوهساری در گفتگویی درباره مهم‌ترین مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲، بیان کرد: حذف بند ج تبصره ۸ لایحه بودجه ۱۴۰۲ یکی از مصوبات خوب کمیسیون تلفیق بودجه است؛ با این بند از لایحه بودجه، قیمت کود، بذر و نهاده‌های کشاورزی در سال آینده چند برابر می‌شد، ولی با بررسی‌هایی که کمیسیون تلفیق انجام داد و مشورتی که با کارشناسان در این حوزه داشت، با این مصوبه کمیسیون تلفیق جلوی این کار گرفته شد.

ساز وکار تخصیص قیر رایگان در سال ۱۴۰۲ همانند سال جاری است

وی در ادامه اظهار کرد: یکی دیگر از مصوبات مهم کمیسیون تلفیق به قیر رایگان باز می‌گردد. تحویل قیر رایگان به دستگاه‌های مربوطه موضوع مهمی است. دقیقا مصوبه سال گذشته کمیسیون با همان قیمت در خصوص قیر در بودجه ۱۴۰۲ تکرار شده است.

این عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲ مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: یکی دیگر از مصوبات خوب کمیسیون تلفیق علاوه بر واردات خودرو این است که به وزارت راه و شهرسازی و سازمان حمل و نقل جاده‌ای اجازه دادیم که ماشین آلات زیر پنج سال ساخت را وارد کند بدون پرداخت عوارض گمرکی. این مصوبه باتوجه به مشکلاتی که در حوزه راهداری داریم در بودجه سال آینده پیش بینی شده است.

کارمندان بخوانند! | آیا حقوق کارمندان در سال آینده افزایش پیدا می‌کند؟

دولت افزایش حقوق‌ها را در سال آینده پلکانی پیش بینی کرده بود اما...

وی در ادامه تاکید کرد: در خصوص حقوق کارکنان دولت حداقل حقوق ۷ میلیون و ۹۲۰ هزارتومان در نظر گرفته شد، اما دولت افزایش حقوق را به صورت پلکانی پیش بینی کرده بود یعنی افرادی که سابقه کم تری دارند افزایش حقوق بیشتری داشتند و افرادی که سابقه بیشتری داشتند افزایش حقوق آن‌ها کم‌تر بود با این روند افراد با سابقه کم‌تر مورد توجه قرار می‌گرفتند. این سبب می‌شدد انگیزه از افراد با سابقه گرفته شود به همین دلیل کمیسیون تلفیق افزایش حقوق سال آینده را ۲۰ درصد برای همه در نظر گرفت و دیگر پلکانی نیست.

کوهساری گفت: در خصوص بازنشستگان نیز اینگونه است. اگرچه ما معتقد هستیم که افزایش ۲۰ درصدی حقوق پاسخگوی نیاز کارمندان و بازنشستگان نیست، اما افزایش حقوق نیز یک‌سری تبعات اقتصادی دیگر برجای می‌گذارد که مجدد آثار آن به مردم باز می‌گردد.

 
منبع: فرارو
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • برنا ارسالی در

   من نمی دانم نوبت حقوق کارمندان وبازنشستگان که میشه آثار تورمی داره

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی