ارسال به دیگران پرینت

اسفند | زنان اسفندی| ویژگی زنان اسفندی

زنان اسفند ماهی چه خصوصیاتی دارند ؟ | ویژگی های جالب که روحتان هم خبر ندارد

زن متولد اسفند ماه همانند ظرف عسلی است که قدری فلفل به داخل آن ریخته شده است.

زنان اسفند ماهی چه خصوصیاتی دارند ؟ | ویژگی های جالب که روحتان هم خبر ندارد

زن متولد اسفند ماه یک زن کامل با تمام خصوصیات زنانه است که میتواند در کنار همسر خود بهترین احساس را تجربه کند و به فرد مقابل احساس آرامش نیز انتقال دهد.

شناخت خصوصیات زن متولد اسفند

زن متولد اسفند ماه همانند ظرف عسلی است که قدری فلفل به داخل آن ریخته شده است. از بسیاری جهات بی نظیر است. ناراحت ترین مردها در کنار زن اسفند احساس آرامش میکنند. بسیار رویا پرداز و خیال باف است، عشق و علاقه او به فرزندانش زبان زد است.نه تنها نمی خواهد که بر شوهر خود تسلط داشته باشد بلکه حاضر است با بردباری بی نظیری، تمام خود خواهی های یک مرد را تحمل کند فقط به این شرط که به طور کامل مورد حمایت او قرار بگیرد.

 

اگر پولی که برای خرج منزل در اختیار وی گذاشته شده است، همه کارها را انجام داده است، در حالی که شما حتی تصور آن را هم نمی کرده اید.

چنانچه در این بخش میخوانید روابطی که این زن با دیگران برقرار می کند، بدون شک در نوع خود منحصر به فرد است. از زن همسایه گرفته تا رفتگری که ظرف زباله را می برد، بقال سر کوچه، بچه های محل، قصاب، روزنامه ای، و حتی صاحبخانه که هر ماه برای گرفتن کرایه مراجعه می کند، با او سلام و علیک بسیار دوستانه ای دارند. او عملا موجودی است که هیچکس خود را دشمن وی نمی داند.

سیاره این زن نپتون و مرکب او باد صبا است، و دختر متولد اسفند سوار بر این مرکب هر لحظه به سویی رکاب کش است. او به گونه ای تعجب آور احساساتی است و وقتی قلبش شکسته می شود، مثل سیل اشک می ریزد و چنان نگاه مظلوم و سرزنش آمیزی به شما می اندازد که گویی خرگوشی را به هنگام شیر دادن به بچه هایش کشته اید.

ویژگی‌های یک زن جذاب و باکلاس | خانم‌ها حتماً بخوانند

دختر متولد اسفند

گاهی اوقات این توهم در ذهن او به وجود می آید که در این دنیای پر آشوب فاقد هر نوع وسیله دفاعی و حفظ بقا می باشد، بسیار ناامید می شود ،این بر عهده شما است که او را متوجه کنید ذکاوت خارق العاده ای که طبیعت به وی داده است و نیروی عجیبی که در جلب نظر دیگران دارد، وسایل دفاعی در دسترس او هستند و می تواند با اتکاء به آن ها گلیم خود را به مراتب راحت تر از دیگران از آب بیرون بکشد.

بسیار دو دل و خجالتی است، اگر ترس به اعماق وجود او رخنه کند، تمام روابط او را با دنیای خارج قطع می سازد و آن وقت این خطر وی را تهدید می کند که تمام عمر تنها بماند. سخت از بی پناهی در این دنیا هراسناک است و پیوسته از آن بیم دارد.

زنان اسفندماهی عاشق چه مردانی می شوند؟ | خصوصیات جالب و جذاب زنان اسفندماهی11

ترس از مورد تجاوز و تعدی قرار گرفتن ، سخت موجب ناراحتی او می شود.همیشه بیم آن را دارد که اگر اسرار قلب رئوف خود را صادقانه جلوی کسی بازگو کند،همه آن ها را افشا کند ، و شاید به همین دلیل هم باشد که بسیاری از زنان شاعر متولد این ماه سرایندگان اشعاری هستند که دقیق ترین نکات عشقی در آن ها بیان شده است. برای ایشان تنها کسانی که می توانند مکنونات قلبی خود را بدون ترس و واهمه باز کنند، قلم و کاغذ است.

حتی شجاع ترین دختران متولد اسفند نیز در دوستی با جنس مخالف از یک دودلی و ترس عظیم رنج می برند. این یک قدم به جلو و به عقب رفتن ها به کلی باعث سردرگمی و گیجی پسران اطراف او نیز می گردد و روابط آنها را دچار مشکل می کند.

مادر متولد اسفند

از صمیم قلب و اعماق وجود به فرزندان خود عشق می ورزد اما هرگز به ایشان اجازه ورود به بخش خاصی از قلب خود نمی دهد.بخش بزرگ قلب او متعلق به کودکانش است که کسی نمی تواند در آن نفوذ کند.

تفاوتی میان فرزندانش قائل نیست اما به آن کودکی که نسبت به بقیه قدری زشت تر، ضعیف تر و شکننده تر است،کمی بیشتر رسیدگی می کند.مادر متولد اسفند بدون شک بهترین مادر دنیا است، چون هیچ موجودی به اندازه او علت خجالت های پسر کوچولو و درد عظیم عشق های زودگذر دخترنوجوان خود را درک نمی کند.

زن متولد اسفند حاضر است تمام زندگی خود را به پای فرزندانش بریزد.نهایت تلاش خود را می کند تا مانع از محرومیت آنها از امکاناتی باشد که خود در کودکی از آن ها محروم بوده است.شاید مواقعی گذشت و چشم پوشی او کمی بیش از حد لزوم باشد.

تنها نقطه ضعف او در تربیت کودکان را می توان کم توجهی به امور انضباطی دانست که موجب تنبلی و بد به بار آمدن فرزندان می شود.در چنین مواردی وظیفه پدر خانواده است که نظم را نسبت به فرزندان به اجرا بگذارد.

زنان کدام ماه بهترین هستند؟ | معرفی بهترین ویژگی های اخلاقی زنان هرماه

زن متولد اسفند ماه در زندگی

زن اسفند ماهی ترجیح می دهد که همسرش نان آور خانه باشد و او کاری به مسایل مالی نداشته باشد و فقط خانم خانه باقی بماند. برای او اهمیتی ندارد که از کجا پول در می آورید، و اگر از نظر مالی با مشکلی مواجه شدید، فقط وقتی به کمک شما خواهد آمد که واقعا به بن بست رسیده باشید.

اگر در مخارج خانه سهل انگاری می کند زیاد نگران نباشیدچون همانطور که گفته شد تا آخر ماه کسری نخواهد آورد.

شاید باور نکنید، اما او پیوسته از نیروی عجیبی الهام می گیرد. سیاره نپتون لحظه ای چشم از او بر نمی دارد و هر وقت لازم باشد، با قدرت وارد عمل می گردد و راه و چاه را به وی نشان می دهد.

به هیچ عنوان نباید روز تولد او، سالگرد ازدواج و یا محلی را که از وی خواستگاری کرده اید، فراموش کنید، چرا که او بسیار احساساتی و پایبند به خصوصیات خاص خود می باشد.

روحیات جنسی دختران و زنان متولد اسفند

نسبت به زنان متولد ماه های دیگر بسیار رمانتیک و عاشق پیشه است اما به دلیل خجالتی بودن بهتر است موقعیت را شما برای او فراهم کنید. تا زمانی که شما با او ملایم و مهربان باشید مطمئن شوید عاشق شما خواهد ماند.

پیوند زناشویی زن متولد اسفند با سایر ماه ها

اسفند با فروردین :

متوسط ؛ با مشکل مواجه است ممکن است پیوند خوبی باشد

اسفند با اردیبهشت :

خوب ؛ اشخاصی تو دار و بسیار محتاط و توانایی سازگاری را دارند

اسفند با خرداد :

بد؛ خیال باف و رویاپرداز مرموز و عدم تفاهم با همدیگر

اسفند با تیر :

بسیار خوب ؛ پیوندی بسیار خوب همراه عشق و علاقه و با تفاهم کامل

اسفند با مرداد :

خوب ؛ هماهنگی بسیار مناسب در برآوردن نیازهای عاطفی یکدیگر

اسفند با شهریور :

خوب ؛ بسیار با صبر و حوصله هستند که باعث تفاهم در زندگی میشوند

اسفند با مهر :

بسیار خوب ؛ پیوندی موفق چون از نظر عاطفی با هم سازگار و هماهنگ هستند

اسفند با آبان :

بد ؛ یکی آرمان گرا و عاشق پیشه دیگری با اعتماد به نفس کافی

اسفند با آذر :

متوسط ؛ یکی با صراحت لهجه و سخنان کنایه آمیز و دیگری بسیار عاطفی میباشد

اسفند با دی :

متوسط ؛ یکی اهل حساب و کتاب دیگری احساساتی و عاشق پیشه

اسفند با بهمن :

خوب ؛ یکی روشن فکر و اهل منطق دیگری با احساس و عاطفه و مکمل همدیگر

اسفند با اسفند :

بد ؛ به خاطر زودرنجی و حساس بودن ممکن است مشکلاتی پیش بیاید

حقایق جالب و شگفت انگیز دیگری در مورد متولدین اسفند ماه

دو ماهی که در دو جهت متفاوت در حال شنا هستند نماد حیوان در ارتباط با ماه تولد اسفند است ، در مسیحیت این دو ماهی نشانگر تنش های درونی متولدین اسفندماه است.

رنگ محبوب و خوش یمن متولدین اسفند ماه سبز، آبی ملایم است.

سنگ خوش یمن برای متولدین اسفند ، سنگ قمر است. این سنگ های گرانبها براق و درخشان نیستند و از رنگ هلویی و خاکستری گرفته تا آبی و رنگین کمانی روشن و مات در آنهابه چشم می خورد. ظاهر فیزیکی یک سنگ اغلب نشانگر ویژگی های معنوی آن است . مهمترین ویژگی سنگ قمر توانایی آن در کمک به شما و آرامش بخشیدن و تسکین و فرو نشاندن احساسات و عواطف است . بعد از رسیدن به آرامش توسط سنگ قمر می توان از آن برای پیدا کردن مسیر درست و درک شهودی از معنویت استفاده کرد.

علاقه مندی های دختر اسفندی

کتاب:

اغلب در دنیای خیالی و رویا های خود به سر می برد. خلاقیت آنها و تخلیات بکری که دارند٬ سبب شده تمایل زیادی به خواندن کتاب های فانتزی داشته باشند. به همین دلیل این افراد عاشق کتاب ها و رمان های علمی تخیلی٬ هستند.

کفش:

دختران اسفندی همیشه ترجیح می دهند کفش هایی را بپوشند که پاهایشان در آن راحت ترین حالت ممکن را داشته باشد. به همین دلیل بهترین هدیه برای آنها می تواند کفش های طبی یا کتونی های نرم باشد.

گلدان:

بر خلاف این که در ماه سرد سال به دنیا آمده اند، علاقه بسیار زیادی به طبیعت دارند. به همین دلیل دادن یک گلدان که در آن یک درختچه کاشته شده یا یک گل زیبا وجود دارد می تواند هدیه مناسبی برای متولدین این ماه باشد.

نقاط ضعف زن متولد اسفند

اسفندی ها افرادی هستند که توجهی به ظاهر ندارند و بیشتر به عمق مسئله دقت می کنند. آنها در هر چیزی نشانه ای می یابند اما گاهی عکس العمل های لازم را دریافت نمی کنند. از اینکه در برابر رنج و درد دیگران نمی توانند کار مفیدی انجام دهند به شدت ناراحت می شوند برای یک زندگی بهتر، متولدین این ماه باید توجه بیشتری به خودشان کنند، در غیر این صورت روزی می رسد که زندگی خودشان را فدای دیگران کرده اند.

اگر سعی کنید او را به خیال پردازی متهم کنید به طور انتقاد آمیزی شما را نگاه می کند و می گوید کاملاً اشتباه می کنید.

او واقع گرا است. گاهی هم همه چیز را آن قدر واقعی می پندارد که شاید در حالیکه فیلم غم انگیزی می بیند، شاید به راحتی گریه کند.

فراموش نکنید زنان متولد اسفند دو دسته هستند، دسته اول زنی لوند با چشم و گوش باز و شیک است، دسته دوم آفتاب پرستی رویایی است. برخی از این زنان از چنان قدرت تظاهری برخوردارند که تارهای خیال پردازی که به دور خود تنیده اند را واقعا باور می کنند.

منبع: پاتوق آنلاین
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    مولفان

    دیدگاه

    توسعه

    تبلیغات متنی