ارسال به دیگران پرینت

قتل | قتل وحشتناک | ماجرای قتل وحشتناک

ماجرای قتل وحشتناک مرد جوان توسط همسر خیانتکارش | زن جوان: وقتی سفره دلم را برایش باز کردم، وی قول داد که برای انتقامجویی کمکم کند!

بررسی ماجرای قتل وحشتناک مرد جوان توسط همسر خیانتکارش با مراجعه زن جوانی به پلیس یزد آغاز شد.برای اطلاع از ماجرای قتل وحشتناک مرد جوان در ادامه این خبر باما همراه باشید.

ماجرای قتل وحشتناک مرد جوان توسط همسر خیانتکارش | زن جوان: وقتی سفره دلم را برایش باز کردم، وی قول داد که برای انتقامجویی کمکم کند!

ماجرای قتل وحشتناک

بررسی ماجرای قتل وحشتناک مرد جوان توسط همسر خیانتکارش با مراجعه زن جوانی به پلیس یزد آغاز شد.برای اطلاع از ماجرای  قتل وحشتناک مرد جوان در ادامه این خبر باما همراه باشید.

زنی با مرجعه به پلیس یزد ناپدید شدن شوهر 40 ساله اش خبر داد. همسرش گفت که وی آخرین‌بار برای انجام کاری از خانه خارج شده و دیگر برنگشته و هیچ‌یک از آشنایان و دوستانش نیز از او خبر ندارند

ماجرای هولناک مردی که پدر و مادر خود را تکه تکه کرد! | قتل پدر و مادر با چاقو در بهارستان

با گذشت زمان و پیدا نشدن ردی از این مرد، رفته‌رفته فرضیه اینکه وی به قتل رسیده باشد مدنظر قرار گرفت و تحقیقات پلیس وارد مرحله‌ای تازه شد.

مأموران در جریان تحقیقات اولیه به همسر مرد گمشده مشکوک شدند؛ چرا که بررسی‌ها نشان می‌داد که وی از مدتی قبل با شوهرش اختلاف داشته و این اختلافات باعث درگیری میان آن‌ها نیز شده بود. مأموران که به زن جوان مشکوک بودند، وی را زیرنظر گرفتند و معلوم شد که او از مدتی قبل با مردی ارتباط تلفنی داشته است.

با به‌دست آمدن سرنخ‌هایی که نشان می‌داد زن جوان از سرنوشت شوهرش خبر دارد، دستور بازداشت او صادر شد و این زن پس از دستگیری تحت بازجویی قرار گرفت. او که چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت به قتل شوهرش با همدستی مردی 42 ساله اعتراف کرد و گفت: مدت‌ها بود که با شوهرم اختلاف و درگیری داشتم. برای همین وقتی با مردی آشنا شدم و سفره دلم را برایش باز کردم، وی قول داد که برای انتقامجویی از شوهرم به من کمک کند. ما با همدستی هم شوهرم را به قتل رساندیم و جسدش را به بیابان‌های یکی از شهر‌های اطراف یزد برده و داخل چاهی انداختیم و روی او خاک ریختیم تا هرگز پیدا نشود.

قاتلی که به خودکشی روی آورد! |‌ قتل زن جوان و خودکشی با اسلحه در خرم‌آباد

به‌گفته سردار عباسعلی بهدانی‌فرد، فرمانده انتظامی استان یزد، با اعترافات زن جوان همدست وی نیز دستگیر شد و مأموران با راهنمایی متهمان موفق شدند جسد مقتول را داخل چاه متروکه بیرون بکشند و در اختیار پزشکی قانونی قرار دهند

او توضیح داد: برای هر دو متهم قرار بازداشت صادر شده و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

منبع : منیبان
به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۶ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه