ارسال به دیگران پرینت

فال | فال تاروت | فال تاروت کبیر

فال تاروت کبیر‌ شنبه 29 بهمن | فال تاروت پیشگویی آینده ۱۴۰۱

برای مشاهده فال تاروت کبیر شنبه 29 بهمن 1401 خود باما در ادامه این خبر همراه باشید.

فال تاروت کبیر‌ شنبه 29 بهمن | فال تاروت پیشگویی آینده ۱۴۰۱

 فال تاروت

برای مشاهده فال تاروت کبیر شنبه 29 بهمن 1401 خود باما در ادامه این خبر همراه باشید.

فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت برج

کارت برج :  امروز شاید فکر کنید که اگر ذهنتان را روی انجام هر کاری متمرکز کنید قادر به انجام آن خواهید بود، ولی اگر انتظارتان بیش از اندازه باشد ممکن است دچار نا امیدی شوید. اعتماد به نفس شما یکی از ویژگی های خوبتان است ولی امروز کمی زیاده روی کرده و از واقعیت فاصله گرفته اید. با وجود این که شرایط فعلی خیلی پیچیده به نظر نمی رسند بهتر است قدم به قدم پیش بروید تا در آینده به مشکل برنخورید. شما نیازی ندارید که قدرت های خود را به کسی ثابت کنید، فقط با هدف و برنامه پیش بروید و خیالتان از نتیجه آن راحت باشد.

 فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت قدرت

کارت قدرت :  اگر امروز اوضاع زیادی روبراه به نظر می رسند احتمال دارد که یک جای کار بلنگد. به احتمال زیاد شما مجبور خواهید بود که مانع بزرگی را از سر راهتان بردارید تا بتوانید به راه خود ادامه بدهید. درسی که امروز خواهید گرفت زمینه رشد بیشتر شما را فراهم خواهد کرد. شما معمولا بخاطر ثبات قدمی که دارید در زندگی از دیگران جلو می افتید، ولی اکنون این اراده و پشتکار شما است که به موفقیتتان کمک خواهد کرد.

فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت عاشقان

کارت عشاق :  امروز اگر خواسته های کسی که دوست دارید با خواسته های شما در تضاد باشند رسیدن به رضایت و آرامش برایتان دشوار خواهد بود. شاید فکر کنید برای حفظ رابطه تان و به دست آوردن عشق طرف مقابلتان باید رویاهایتان را کنار بگذارید. در هر صورت سرکوب کردن خواسته هایتان کار خوبی نیست، زیرا در نهایت این آتشفشان فوران خواهد کرد و همه چیز را خواهد سوزاند. بگذارید طرف مقابلتان از احساسات شما با خبر باشد، صداقت همیشه بهترین سیاست است.

فال حافظ | فال حافظ شنبه 29 بهمن ماه + تفسیر دقیق

 فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت پاپ

کارت پاپ :  امروز رویاهایتان حتی اگر به نظر دست نیافتنی باشند هم ذهن شما را به خود درگیر کرده اند. متاسفانه اگر بجای این که توانایی هایتان را به کار بگیرید بخواهید روی کمبودهایتان تمرکز کنید تنها خودتان را عصبی خواهید کرد. اگر اهداف غیر منطقی خود را برای مدتی کنار گذاشته و اهدافی کاربردی و منطق گرایانه برای خودتان تعیین کنید خواهید توانست کنترل آینده تان را در دست بگیرید. سعی کنید از دنبال کردن اهدافتان لذت ببرید، زیرا لذت بخش ترین قسمت از رسیدن به یک هدف دنبال کردن آن و تلاش برای رسیدن به آن است.

 فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت قضاوت

کارت قضاوت :  شما در حال حاضر می خواهید به روند عادی زندگی خود ادامه بدهید، با این حال دیگران می خواهند شما را قانع به در نظر گرفتن گزینه های دیگری کنند که زندگی شما را اساسا تحت تأثیر قرار داده و همه چیز را پیچیده تر خواهند کرد. با وجود مخالفت ظاهری چیزی ته دلتان شما را قلقلک می دهد و باعث می شود دچار تردید و دودلی شوید. به حرف های آنها گوش کنید ولی کاری که خودتان صلاح می دانید را انجام دهید.

فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت اعتدال

کارت اعتدال :  امروز با اراده تمام به برنامه های خود چسبیده اید و به هیچ چیزی که توجه شما را از رسیدن به اهدافتان منحرف کند علاقه ای ندارید. شاید دیگران این رفتار شما را نشانه بی توجهی و بی احترامی شما به خودشان بدانند، ولی شما وقتی برای این بحث های بیهوده ندارید. تمام حواس خود را روی مأموریتی که دارید متمرکز کنید، بعد از تمام شدن کارهای روزانه تان می توانید به دوستانتان بگویید که حالا می توانید با آنها به تفریح و خوشگذرانی بپردازید.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت عدالت

کارت عدالت :  امروز در زمینه روابط عاطفی خیلی احساساتی هستید و انتظار دارید طرف مقابلتان رفتاری رمانتیک با شما داشته باشد و اگر او در رفتارها و واکنش هایش انتظارات شما را برآورده نکند بسیار آزرده خواهید شد. اگر فانتزی هایتان به حقیقت تبدیل نشده اند هیچ کس دیگری را نمی توانید مورد سرزنش قرار دهید، شما باید خودتان را با شرایط تطبیق داده و انتظارات خود را بر اساس آن قرار دهید. در خلوت خود ذهنتان درگیر تصمیم گیری مهمی است و این موضوع باعث شده است که دیگران نگران شده و فکر کنند که چرا ناگهان اینقدر جدی شده اید.

 فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  امروز با انتظارات غیر منطقی و بیش از حدی که دارید دست یافتن به رضایت عاطفی برای شما بسیار دشوار و یا حتی غیر ممکن است. با این همه اگر به خودتان یادآوری کنید که آنچه اتفاق می افتد لزوما با انتظارات شما انطباق کامل ندارد رویاهایتان می توانند تا حدود زیادی به واقعیت بپیوندند. شما با برای خیلی ها نقش معتمد و رازدار را ایفا می کنید با صبوری تمام به حرف ها و درد دل هایشان گوش می دهید و آنها روی شما خیلی حساب می کنند.

فال روزانه متولدین هر ماه | فال روزانه جمعه 28 بهمن 1401

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت خورشید

کارت خورشید :  شما همیشه فکر می کنید که مرغ همسایه غاز است و همین باعث احساس بیقراری شما در محل کار و روابط عاطفیتان می شود. مسئولیت هایی که دارید برای این که حواستان را از فرصت های دیگری که نظرتان را به خود جلب می کنند پرت کنند کافی نیستند، کمی به داشته هایتان فکر کنید و بابت آنها سپاسگزار باشید. امروز ناگهان به خودتان آمده و می بینید که یک دنیا کار دارید. با این حال اصلا جای نگرانی نیست، آنقدر ها هم که فکر می کنید وقت تنگ نیست و با برنامه ریزی مناسب می توانید همه کارهایتان را به انجام برسانید.

فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت مرگ

کارت مرگ :  در حال حاضر کنار گذاشتن جاه طلبی ها و خواسته های دنیویتان کار آسانی به نظر می رسد و چسبیدن به آنها بیش از این که مایه شادی باشد، باعث دلسردی و ناامیدی شما خواهد شد. نیازی نیست که اهداف تازه ای برای خودتان مشخص کنید، کافی است چند روزی به خودتان استراحت بدهید و به کسانی که دوست دارید رسیدگی کنید و با آنها وقت بگذارید تا از لحاظ عاطفی احساس بهتری پیدا کنید. اگر مشکلی برایتان پیش آمده است دست از سرزنش کردن دیگران بردارید و آنها را به خاطر اشتباهات خودتان مورد انتقاد قرار ندهید.

فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :  کارهای بسیاری که برای انجام دادن دارید مایه نگرانی شما شده اند و در میان این همه آشفتگی احساس ناتونی می کنید و دلتان می خواهد هیچ کاری نکنید و بایستید تا کارها خودبخود روبراه شوند. آنقدر ها هم که فکر می کنید وقت تنگ نیست و با برنامه ریزی مناسب می توانید همه کارهایتان را به انجام برسانید. به جای نگرانی آستین هایتان را بالا زده و دست به کار شوید، هر چه سریعتر شروع کنید زودتر کارهایتان تمام خواهند شد.

فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت ملکه

کارت ملکه :  احساس می کنید که در حال حاضر جز خواستن یک چیز کاری برای به دست آوردن آن از دستتان برنمی آید و نمی توانید آن را داشته باشید. بر خلاف آنچه انتظار دارید کمی صبوری می تواند نارضایتی فعلی شما را تبدیل به رضایت و آرامش کند و شما را به درک تازه ای برساند. زیاد عجله نکنید، کمی صبوری تا نیمه های امروز شما را به نتایج دلخواهتان خواهد رساند. این که بخواهید حرف خود را به دیگران ثابت کنید، به ویژه اگر همکارانتان بخواهند به شما ثابت کنند که افکارتان اشتباه هستند، کار بسیار سختی خواهد بود.

منبع: تصویر زندگی
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه

    تبلیغات متنی