ارسال به دیگران پرینت

فال | فال تاروت

فال تاروت کبیر‌ | فال تاروت پیشگویی فردا 23 بهمن ماه + نیت کنید

برای مشاهده فال تاروت متولدین هر ماه یک‌شنبه 23 بهمن 1401 در ادامه این خبر باما همراه باشید.

فال تاروت کبیر‌ | فال تاروت پیشگویی فردا 23 بهمن ماه + نیت کنید

فال تاروت

برای مشاهده فال تاروت متولدین هر ماه یک‌شنبه 23 بهمن 1401 در ادامه این خبر باما همراه باشید.

فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

1

کارت چرخ سرنوشت :  امروز به این نتیحه می رسید که احساسات اطرافیان تان تغییر کرده است و مثل همیشه رفتار نمی کنند. به عنوان مثال اعتماد به نفس شان بیشتر شده، گشاده رو تر شده اند و حتی در بیان احساسات شان شجاعت بیشتری به خرج می دهند. اگر شما هم منتظر فرصتی بوده اید تا محبوبیت خود را برای بقیه بیشتر کنید، اکنون بهترین زمان برای این کار است. وقت آن است به ظاهر خود بیش از پیش اهمیت دهید و اولین قدم ها را برای رسیدن به اهداف تان بردارید. در این میان فرصت های شغلی و عاطفی خوبی هم برایتان فراهم خواهد شد.

فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

2

کارت قدرت :  بالاخره پس از مدت ها خستگی و دویدن، می توانید بر صندلی راحتی خود بنشینید و کمی استراحت کنید. موضوعی مدت هاست ذهن شما را درگیر کرده است. حال که دیگر مشغله های ذهنی تان تمام شده، بهترین زمان است که به این مشکل نیز رسیدگی کنید. انرژی شما زیاد و اعتماد به نفس تان بالا رفته است، به همین دلیل می توانید راه حل های مناسبی پیدا کنید. به زودی دریچه های قلب تان به روی فردی باز خواهد شد و روزهای پر از عشقی را تجربه خواهید کرد.

فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

3

کارت امپراطور :  خردادی ها شما کاملا خودتان را می شناسید و به خوبی می دانید که نسبت یه مسائل مختلف چه عکس العملی از خود نشان می دهید. امروز زمان آن است که به شکست ها و موفقیت های زندگی تان نگاهی بیاندازید و بار دیگر آنها را مرور کنید و از آنها درس بگیرید. شما و خانواده تان نگران موضوعی هستید اما این را بدانید که این مشکل در چند روز آتی حل خواهد شد. تا آن زمان وقت تان را صرف آموزش مهارت هایی که دارید به دیگران کنید.

فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

4

کارت عشاق :  امروز برای شما روز عشق است پس انتظار هر اتفاق عاشقانه ای را داشته باشید. در رفت و آمد های خود فردی را ملاقات می کنید که آمادگی حمایت شما، گوش کردن به حرف هایتان و در نهایت شروع یک رابطه عاشقانه را دارد. بهتر است در چنین روزی تمام ترس ها و نگرانی هایتان را کنار بگذارید و با شجاعت تمام پیش بروید. کمی دیوانگی به هیچ کس آسیب نخواهد رساند. پس پایتان را از محدودیت هایی که برای خود ساخته اید فراتر بگذارید و خودتان را به دست باد دهید تا شما را به سمت سرنوشتی روشن پیش برد.

فال حافظ | فال حافظ فردا یک‌شنبه 23 بهمن ماه +تفسیر دقیق

 فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

5

کارت خورشید :  پس از چند روز ابری و بارانی، بالاخره آسمان خیالتان آفتابی و روشن شده است و همین باعث می شود که اعتماد به نفس تان بالا رود و افکار منفی که چند وقتی است ذهن تان را درگیر کرده، از شما دور شود. با اتفاقات خوبی که برایتان افتاده طبیعی است که پر از انرژی مثبت باشید و امیدتان به زندگی بیش از پیش شود. نه تنها خود شما که دیگران هم از تلاش های وافرتان خوشنود و راضی اند و به شما افتخار می کنند. برای کمی هیجان و خوشگذرانی، امشب با دوستان تان در پارک یا رستورانی قرار بگذارید.

 فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

6

کارت برج :  اگر کمی احساس ناراحتی می کنید، دلیلش خستگی تان است. مدت هاست روی پروژه ای کار می کنید اما هنوز به نتیجه نرسیده است. بهتر است امروز را دست از کار بکشید و وقت تان را صرف کاری که به آن علاقه دارید، بکنید. مطمئن باشید که در چند روز آینده تمام عقب افتادگی های کاری تان را جبران خواهید کرد. تغییرات بزرگ و زیادی در زندگی شما در حال رخ دادن است. اگر انگیزه و اراده لازم را داشته باشید و بتوانید مسیرهای متفاوت و جدیدی را به سمت هدف تان تعریف کنید، موفقیت شما حتمی خواهد بود.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

7

کارت مرد دار آویز :  مدتی است احساس می کنید که در دیواری از یخ گیر افتاده اید و راه فراری ندارید اما این احساس از امروز تا چند روز آینده به تدریج از بین خواهد رفت و بار دیگر از حرارت عشق و احساس گرم خواهید شد. تا می توانید در مراسم های مختلف شرکت کنید و با افراد بیشتری در تماس باشید. این کار هم در زمینه شغلی و هم عاطفی فوایدی را برایتان به همراه خواهد داشت. اگر دوستی دارید که از شما دلگیر است، بهتر است امروز با او تماس بگیرید و کدورت ها را برطرف کنید. این دوستی ارزشی بیش از این دارد.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

8

کارت قضاوت :  اگر امروز فردی را ملاقات کردید که به نظرتان کمی عجیب و غریب به نظر آمد، زود در مورد او قضاوت نکنید و سعی کنید رابطه خود را با او ادامه دهید زیرا می تواند مکمل خوبی برایتان باشد. این فرد به شما کمک خواهد کرد تا توانایی های خود را بشناسید و خدا را برای داشتن شان شکر کنید. در واقع حضور او به شما اعتماد به نفس خواهد داد. سر موضوعی به دوراهی رسیده اید. بهتر است عجولانه تصمیم نگیرید و قبل از هر انتخابی با خانواده خود یا دوستی مورد اعتماد مشورت کنید.

 فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

9

کارت عدالت :  اگر از کمک کردن به دیگران لذت می برید، امروز زمان خوبی برای این کار است. کمک به دیگران در چنین شرایطی می تواند احساس مثبت و مفید بودن را به شما منتقل کند. پس در این کار درنگ نکنید. تا می توانید این روزها به سلامتی خود اهمیت بیشتری دهید. این را بدانید که اگر برای خود و سلامتی تان ارزش قائل نشوید، در کمک به دیگران هم شکست خواهید خورد. حال زمان خوبی برای ایجاد تغییرات در زندگی تان است. این تغییرات می تواند در زمینه کاری یا تحصیلی باشد. اگر ریسک پذیر باشید حتما پیشرفت خواهید کرد.

فال تاروت فردا برای متولدین دی:

10

کارت کاهن اعظم :  دست از پیش داوری بردارید و دل به ظاهر نبندید. همیشه همه چیز آنطور که در نگاه اول خودشان را نشان می دهند، نیستند. افرادی که تصور می کردید آنها را به خوبی می شناسید، پس از مدتی خود واقعی شان را نشان می دهند یا برعکس، آنهایی که در نگاه اول دلتان را زدند، پس از گذشت زمان خودشان را در دلتان جا می کنند. آیا دنیا عوض شده یا درک شما از اطراف تان تغییر کرده است؟ بله! باور کنید یا نه، این شمایید که در حال تغییر و تحول هستید. بد نیست برای خودتان وقت بیشتری بگذارید و در مورد آدمهایی که در زندگی تان هستند بیشتر بیاندیشید.

فال ابجد روزانه یک‌شنبه 23 بهمن | به آنچه نیت کردی، می‌رسی

 فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

11

کارت جهان :  پس از مدت ها تلاش بالاخره به آنچه لایقش هستید می رسید اما این موفقیت در زمینه رابطه عاطفی شما نمی باشد. برای این که رابطه عاطفی تان هم بهبود یابد و وارد مرحله جدیدی شود، باید کمی صبر کنید. البته صبر کافی به تنهایی جواب نمی دهد. وقت آن است دانه هایتان را در زمین بکارید و منتظر فصل درو باشید. شاید زمان دقیقش را ندانید اما حداقل این را می دانید که در نهایت دست تان از آنچه دلتان می خواهد ، پر خواهد بود.

فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

12

کارت مرگ :  احساس می کنید که در قفسی گیر افتاده اید و آزادی لازم را ندارید اما نگران نباشید زیرا این احساس موقتی است و در چند روز آینده به کمک فردی از این شرایط رها می شوید. یادتان نرود که عشق یکی از بزرگ ترین نعمت هایی است که خدا به شما داده پس این احساس را بدین علت که آزادی را از شما می گیرد، در خودتان نکشید. هر مشکلی راه حلی دارد، به جای فرار به فکر پیدا کردن راه حلی برای آن باشید. به زودی یک خبری می شنوید که شما را به شدت سورپرایز خواهد کرد. آماده یک جشن بزرگ باشید.

منبع: تصویر زندگی
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی