ارسال به دیگران پرینت

وام بانکی | متقاضیان وام بانکی

متقاضیان وام بانکی بخوانند | دریافت وام 20 میلیونی فقط با کارت ملی و یک برگ چک

شرایط دریافت وام 20 میلیونی فقط با کارت ملی و یک برگ چک را در ادامه بخوانید.

متقاضیان وام بانکی بخوانند | دریافت وام 20 میلیونی فقط با کارت ملی و یک برگ چک

شرایط دریافت وام 20 میلیونی فقط با کارت ملی و یک برگ چک را در ادامه بخوانید.

سید عزت‌الله ضرغامی عصر امروز چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ در حاشیه بازدید از شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌وابسته و سی‌وششمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی با حضور در غرفه صندوق کارآفرینی امید، در جریان نحوه اعطای تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی خرید محصولات صنایع‌دستی قرار گرفت.

متقاضیان وام بانکی بخوانند / دریافت وام 20 میلیونی فقط با کارت ملی و یک برگ چک 

 مهندس سید عزت‌الله ضرغامی عصر امروز چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ در حاشیه بازدید از شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌وابسته و سی‌وششمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی با حضور در غرفه صندوق کارآفرینی امید، در جریان نحوه اعطای تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی خرید محصولات صنایع‌دستی قرار گرفت.

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در این غرفه فرم درخواست تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی خرید محصولات صنایع‌دستی را پر کرد و کارت اعتباری تسهیلات صندوق کارآفرینی امید به مهندس ضرغامی اعطا شد.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، در طول برگزاری نمایشگاه گردشگری و صنایع‌دستی تهران، تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی خرید محصولات صنایع‌دستی از سوی صندوق کارآفرینی امید به علاقه‌مندان اعطا می‌شود.

این تسهیلات با نرخ ۱۲ درصد تنها با یک کارت ملی و یک برگ چک صیادی به متقاضیان ارائه می‌شود و مدت بازپرداخت آن یک ساله است

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۵ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • محبوبه شیردل انجی خان ارسالی در

   بسم الله الرحمن الرحیم سلام علی آل یس
   وام دادن را از بانکها برای همیشه کنسل کنید بلکه واریز حقوق را هر هفته عصر پنج شنبه اعمال کنید که عصر جمعه خرید انجام شود وتکلیف فروشندگان هم‌مشخص شود .

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی