ارسال به دیگران پرینت

خلیج عربی | کشف جلد کتاب با محتوای خلیج عربی

21 هزار جلد کتاب با محتوای "خلیج عربی" در جنوب تهران پیدا شد!

کشف 21 هزار جلد کتاب با محتوای خلیج عربی در جنوب تهران باعث تعجب همگان شد. برای اطلاع از جزئیات این خبر با ما همراه باشید.

21 هزار جلد کتاب با محتوای "خلیج عربی" در جنوب تهران پیدا شد!

کشف جلد کتاب با محتوای خلیج عربی

کشف 21 هزار جلد کتاب با محتوای خلیج عربی در جنوب تهران باعث تعجب همگان شد. برای اطلاع از جزئیات این خبر با ما همراه باشید.

رئیس پلیس اطلاعات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از کشف ۲۱ هزار جلد کتاب با عنوان جعلی «خلیج عربی» خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ پیام کاویانی دراین باره گفت: مدتی قبل همکاران من در پلیس اطلاعات تهران بزرگ از طریق منابع خبری از فعالیت زیرزمینی یک چاپخانه در محدوده شهرری با خبر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند که در جریان آن مشخص شد که در این چاپخانه برخی از کتاب‌های غیرمجاز چاپ شده و به کشور عراق فرستاده می‌شود.

اصرار جدی مقتدی صدر برای استفاده از نام جعلی خلیج عربی

وی با بیان اینکه در تحقیقات بعدی ماموران پلیس اطلاعات تهران بزرگ مشخص شد که در این چاپخانه کتاب‌های کمک آموزشی به زبان عربی و با درج عنوان مجعول خلیج فارس چاپ شده است، گفت: در همین راستا نیز هماهنگی برای انجام عملیات با مقام قضایی انجام شده و ماموران با حضور در محل این چاپخانه تعداد ۲۱ هزار جلد کتاب کمک آموزشی به زبان عربی که در آن از عبارت مجعول خلیج عربی استفاده شده بود را کشف و ضبط کردند.

کاویانی با بیان اینکه در این عملیات پنج نفر دستگیر شدند، گفت: چاپخانه نیز با حکم قضایی پلمب شد. افراد دستگیر شده نیز تحت بازجویی قرار گرفته که در جریان آن به جرم خود اقرار کردند. همچنین گفتند که قصد داشتند این کتاب‌ها را به کشور عراق ارسال کنند.

کشف ۲۱ هزار جلد کتاب با محتوای «خلیج عربی» در جنوب تهران

استفاده از عنوان جعلی خلیج عربی در متن کتاب‌های کشف شده

رئیس پلیس اطلاعات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه همکاران من موفق شدند کل این شبکه را از مبدا یعنی جایی که طراحی شده، چاپ شده و همچنین شبکه انتقال به عراق را شناسایی کنند، گفت: این کتاب‌ها اولین محموله‌ای بود که قصد انتقال آن به عراق را داشتند که خوشبختانه با هوشیاری ماموران مورد شناسایی قرار گرفت.

 

منبع: فرارو
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   تمام.چپ.خانه.ونفرات.را.اتش.بزنند.وطن.فروشان.بی.غیرت.برای.پول.نوامیس.شانرا.مید.هند

  • داود رستگاری موحد ارسالی در

   سلام وخسته نباشید حالا که این افراد را گرفتید و چاپخانه هاشون را به جرم جاسوسی و وطن فروشی حکم شأن اعدام است اگر راست می گویید اینها را اعدام کنید تا درسی باشد برای کسانی که وطن فروشی می کنند اینها محارب هستند جهت اغتشاش و تفرقه چرا باید آنها زندانی بشوند حکم این افراد اعدام است تا درس عبرت بشود برای هرکسی که وطن فروشی می کند حالا این تخم مرغ دزدها را به راحتی آزاد کنید بعد می بینید میشوند شتر دزد ببینیم حکم این افراد چه میشود خائینین به وطن جاسوس های بن سلمان

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی