ارسال به دیگران پرینت

تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس تهران

تعطیلی تهران تا آخر هفته | جزئیات تعطیلی استان‌ها تا پایان هفته

جزئیات تعطیلی استان‌ها تا پایان هفته را در ادامه مطلب بخوانید.

تعطیلی تهران تا آخر هفته | جزئیات تعطیلی استان‌ها تا پایان هفته

جزئیات تعطیلی استان‌ها تا پایان هفته را در ادامه مطلب بخوانید.

آخرین اخبار و جزئیات مربوط به تعطیلی مدارس در شهرها و استان‌های مختلف کشور برای روز سه‌شنبه «۴ بهمن‌ماه ۱۴۰۱» اعلام شد.

هنوز تصمیمی درباره‌ی تعطیلی مجدد تهران گرفته نشده و به احتمال زیاد مدارس تهران باز است. در صورت اعلام تعطیلی، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ادارات را تعطیل کنید | تعطیلی ادارات بهتر از تعطیلی مدارس است | اینطوری ضرر و زیانی به جامعه وارد نمی‌شود!

اطلاعیه جدید تعطیلی مدارس

 تصمیمات جدید ستاد مدیریت بحران درباره تعطیلی مدارس و ادارات اعلام شد.سخنگوی ستاد مدیریت بحران انرژی خراسان شمالی، تصمیمات جدید این ستاد در خصوص تعطیلی مدارس را که با دستور استاندار خراسان شمالی نهایی شد، اعلام کرد.

محمدتقی ولیان، سخنگوی ستاد مدیریت بحران انرژی خراسان شمالی اعلام کرد: با تشکیل جلسه اعضای این ستاد طی امروز در استانداری خراسان شمالی، تصمیمات روز گذشته ستاد مدیریت بحران تمدید شد.

او با بیان اینکه تصمیمات ستاد مدیریت بحران انرژی در استان به صورت هر ۲۴ ساعت اتخاذ و اعلام می شود، گفت: بر این اساس، ساعت شروع به کار تمامی ادارات و مجموعه‌های دولتی در استان، ۹ و ۳۰ دقیقه تا پایان وقت اداری خواهد بود و شعب بانک های استان نیز باید از ساعت ۹ الی ۱۳ و ۳۰ دقیقه به مراجعه کنندگان ارائه خدمت کنند.

سخنگوی ستاد مدیریت بحران انرژی خراسان شمالی در خصوص فعالیت های آموزشی در مدارس نیز گفت: آموزش در مدارس شهری استان برای روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه (فردا و پس‌فردا) به صورت مجازی و از طریق «شاد» ادامه یابد؛ مدارس روستایی نیز به صورت حضوری فعالیت کنند.

او با بیان اینکه تمامی جایگاه های CNG سطح استان نیز همچنان تعطیل خواهد ماند، افزود: تمامی صنوف نیز باید از سوخت جایگزین برای فعالیت خود استفاده کنند.

وضعیت تعطیلی مدارس چگونه شد؟ | دستور رئیسی برای تعطیلی مدارس

جزئیات تعطیلی مدارس در شهرهای استان خراسان جنوبی

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی اعلام کرد: با همراهی مردم، تمامی مدارس استان از روز سه شنبه چهارم بهمن ماه جاری فعالیت خود را طبق روال قبل و به صورت عادی آغاز خواهند کرد.

محمدعلی آخوندی، مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی به رسانه‌های گروهی گفت: دلیل انتخاب روز سه‌شنبه برای بازگشایی مدارس و از سرگیری کلاس‌های حضوری فراهم آوردن زمینه استفاده از سوخت جایگزین برای مدارس و وصل شدن گاز مدارس بدون زیر ساخت جایگزینی سوخت است.

او با اشاره به پیشنهاد مدیرکل آموزش و پرورش استان مبنی بر تفویض اختیار به فرمانداران و مدیران آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق در این زمینه، بیان کرد: با توجه به دو شیفت بودن مدارس ابتدایی و جلوگیری از تداخل برنامه‌ها شروع برنامه آغازین مدارس همانند قبل خواهد بود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه فعالیت ادارات، فعلا با همان ۲ ساعت تأخیر است، خاطرنشان کرد: باتوجه به مصوبه قبلی ستاد مدیریت بحران مدارس ابتدایی تا روز دوشنبه غیر حضوری شد و مدارس متوسطه نیز که در گیر امتحانات نوبت اول بودند، فقط ساعات امتحان به مدارس مراجعه می‌کردند.

او با بیان اینکه در حال حاضر درصد مدارس دارای سوخت جایگزین در دسترس نیست، تصریح کرد: بسیاری از مدارس شهری به سوخت جایگزین پیوسته‌اند و به نوعی صرفه جویی در گاز لحاظ شده و شاید این رفع محدودیت‌ها به این دلیل است؛ اما در مدارس روستایی که نتوانسته‌اند سوخت جایگزین تهیه کنند، می‌توانند با سوخت گاز به فعالیت خود ادامه دهند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۸ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • .. ارسالی در

   آلودگی قزوین از همه استانها بیشتر امسال چرا فقط میگید تهران کرج اصفهان.
   وزیر آموزش و پرورش رو بر کنار کنید میگه چین تا الودگی ۳۰۰ مدارس تعطیل نمیشه.اخه شما امکانات مدارس چین رو چرا نمیبینی سه ساله درگیر کرونا بودید مدارس سیستم تحویه دارن نه.وهزار مشکل دیگه فقط نشسته حرف میزنه بچه ابتدایی ۴ ساعت تو ماسکه اقای وزیر وحق الناس گردنتونه. فقط فکر پست ومقام خودش تا به هر قیمتی مدارس باز باشه حتی حق الناس سلامتی بچه ها وخانواده گردنتان میماند.هیچ کار مفیدی این مدت نکرده نه در حضوری نه در مجازی سه ساله شاد ضعف داره.همه دنیا از آنلاین بهترین استفاده رو میکنن .اما اینا هیچی بلد نیستن.فقط میگن حضوری. مشکلات حضوری رو هم حل نمیکنن مدارس چرا تحویه برای کلاسا نداره آقای وزیر فقط الکی حرف حضوری رو اجباری کردید وای بر شما که حقوق می‌گیرید اما عمل مفید ندارید.ما وزیری که بی منطق هر روز یه چیزی میگه نمیخوایم.یه روز میگه تغییر شاخص یه روز میگه ماسک.والا سه ساله بچه ها ماسک میزنن آقای وزیر شما کجایی .جون بچه ها شده پست ومقامت که مدرسه رو به چه قیمتی باز نگه داری نباشه اون سوادی که سلامتی توش ارزشی نداره

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی