ارسال به دیگران پرینت

بستر ثروتسازی من با محصولات بی نظیر

باید برای به دست آوردن ثروت به تغییر ذهن پرداخت و از سویی به تلاش در مسیر درست اهتمام ورزید. سرنوشت مالی من با این فاکتورها تغییر کرد و با محصولاتی بی نظیر پول به زندگیم سرازیر شد. در ادامه محصولاتم را به شما معرفی خواهم کرد.

بستر ثروتسازی من با محصولات بی نظیر

باید برای به دست آوردن ثروت به تغییر ذهن پرداخت و از سویی به تلاش در مسیر درست اهتمام ورزید.

سرنوشت مالی من با این فاکتورها تغییر کرد و با محصولاتی بی نظیر پول به زندگیم سرازیر شد.

در ادامه محصولاتم را به شما معرفی خواهم کرد.

 شیلنگ پایین رادیاتور 405

شیلنگ پایین رادیاتور 405 از تجهیزات خنک کننده موتور خودرو در سطح بازار بوده که قیمت آن به کیفیت شیلنگ بستگی دارد.

شیلنگ پایین رادیاتور 405 از اجزای حیاتی خودرو بوده که مسئولیت خنک کردن موتور را بر عهده دارد، این قطعه از افزایش دمای قطعات داخلی جلوگیری کرده و به گونه ای تعادل دما را برقرار می کند.

با متصل شدن شیلنگ پایین رادیاتور 405 به رادیاتور مواد خنک کننده، یعنی آب را با خود حمل کرده و با انتقال حرارت به سمت رادیاتور دمای اب را کاهش می دهد و جلوگیری از صدمه به موتور می شود.

این شیلنگ ها اگر از جنس بی کیفیت باشند به مرور زمان خشک می شوند که این عامل باعث نشتی و بروز مشکلاتی برای خودرو و موتور می شود که اگر دیر متوجه شوید هزینه زیادی برای تعمیر خودرو در بر خواهد داشت.

پس بهتر است، در نصب و راه اندازی این شیلنگ نهایت دقت را داشته باشید.

شیلنگ پایین رادیاتور در واقع قسمت خروجی مایع داغ خودرو شما بوده که بایستی نوع با کیفیت این شیلنگ را از مراکز معتبر تهیه کنید.

5-1

شیلنگ پایین رادیاتور پراید

شیلنگ پایین رادیاتور پراید یکی از مهم ترین اتصالات رادیاتوری در موتور پراید می باشد که در انواع کیفیت در بازار موجود است.

شیلنگ پایین رادیاتور پراید و همه ماشین های داخلی ساز و کار مشابهی دارند و وظیفه اصلی آن ها خنک کردن آب داغ موتور می با‌شد.

رادیاتور ماشین حاوی آب مخصوص با ترکیبات معینی است، این آب از شلنگی وارد بدنه موتور شده و گرما را گرفته و به رادیاتور باز می گردد.

آب داغ دوباره در رادیاتور و به وسیله فن خنک شده و دوباره به وسیله پمپ آب به درون محفظه موتور هل داده می شود.

شیلنگ پایین رادیاتور پراید وظیفه انتقال آب داغ بلوک موتور به درون رادیاتور را دارد و در قسمت پایین رادیاتور و در جلوی موتور واقع شده است.

5-2

شیلنگ پایین رادیاتور زانتیا

همانطور که می دانید شیلنگ پایین رادیاتور زانتیا از اصلی ترین اجزاء سیستم خنک کنندگی موتور زانتیا بوده که باید کیفیت مطلوب و مناسبی داشته باشد.

شیلنگ ها جزو مهم ترین اتصالات موجود در سیستم فنی ماشین های سواری می باشند و این مهم در زانتیا از اهمیت بیشتری برخوردار است.

درون بلوک موتور مجراهای آب وجود دارد که آب درون آن ها حرکت کرده و گرمای بلوک موتور را می گیرد.

این آب داغ از طریق شیلنگ پایین رادیاتور به رادیاتور منتقل شده و آن جا خنک می شود و دوباره به سیستم باز می گردد.

شیلنگ پایین رادیاتور زانتیا دارای طراحی خاصی است تا در جای خود بتواند به خوبی جای بگیرد بدون اینکه به بدنه موتور برخورد کند و یا مشکلی در وظیفه آن بوجود بیاید.

5-3

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی