ارسال به دیگران پرینت

رابطه | رابطه جنسی

خانم ها بخوانند! | در چه مواقعی مردان دست از رابطه جنسی می‌کشند؟

در چه مواقعی مردان دست از رابطه جنسی می‌کشند؟ بیشتر زنان این موضوع را نمی‌دانند اما بهتر است که زنان مسئولیت آغاز رابطه جنسی را برعهده نگیرند. زیرا این کار باعث از بین رفتن علاقه مرد به رابطه جنسی می‌شود. برای اطلاع از ادامه این خبر باما همراه باشید.

خانم ها بخوانند! | در چه مواقعی مردان دست از رابطه جنسی می‌کشند؟

در چه مواقعی مردان دست از رابطه جنسی می‌کشند؟

در چه مواقعی مردان دست از رابطه جنسی می‌کشند؟ بیشتر زنان این موضوع را نمی‌دانند اما بهتر است که زنان مسئولیت آغاز رابطه جنسی را برعهده نگیرند. زیرا این کار باعث از بین رفتن علاقه مرد به رابطه جنسی می‌شود. برای اطلاع از ادامه این خبر باما همراه باشید.

اکثریت زنان  نمی‌دانند اگر بیش از آنی که مردان  در پی‌شان هستند، خودشان در پی مرد باشند،‌ مرد سرانجام منفعل می‌شود. اگر گاه گاه کمی نواختن و سر در پی مرد گذاشتن مزه‌ی خودش را دارد و مرد می‌فهمد که زمان مناسبی است که زن را دنبال کند، ولی تکرار این عمل،‌ بی‌آن که مرد دربیابد علاقه‌ی او را به سکس خاموش می‌کند.

چند بار در هفته رابطه جنسی داشته باشیم که لذتش مثل قبل شورانگیز باشه؟

وقتی زن بیش از حد مسئولیت آغاز کردن سکس را به عهده گیرد، باعث کاهش تدریجی انگیزه‌ی مرد می‌شود. زن مرتباً بخش مردانه‌اش را نشان می دهد؛ ‌پس مرد به سمت بخش زنانه و پذیرنده‌ی خود رانده می‌شود. چنین عدم تعادلی به تدریج شور و حرارت جنسی را در زندگی زناشویی می‌فرساید.

معمولاً مرد حتی نمی‌فهمد که چه بر سر شور و حرارت جنسی‌اش آمده؛ ‌و بدتر این که ممکن است به اشتباه فکر کند دیگر همسرش برایش جذابیتی ندارد.

توجه دارید! یک فقدان تعادل ساده می‌تواند به بحرانی جدی بینجامد. بنابراین، زن با علامت فرستادن و به طور غیرمستقیم سکس خواستن، به درستی می‌تواند از بخش مردانه‌ی شوهرش حمایت کند- بخشی که زن آرزوی آن را دارد و در خیالِ دنبال شدن توسط آن به سر می‌برد.

قبل از رابطه جنسی ادرار نکنید | خطرات وحشتناک ادرار کردن قبل از رابطه‌ی جنسی که تا به حال نمی‌دانستید

منبع: فرتاک نیوز
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی