ارسال به دیگران پرینت

ازدواج | ازدواج با زن ۶۲ ساله

ازدواج زن ۶۲ ساله با پسر ۲۵ ساله | این زوج در انتظار فرزند خود هستند + تصویر

زنی ۶۲ ساله پس از ازدواج‌با پسری ۲۵ ساله از او باردار شد

ازدواج زن ۶۲ ساله با پسر ۲۵ ساله | این زوج در انتظار فرزند خود هستند + تصویر

زنی ۶۲ ساله پس از ازدواج‌با پسری ۲۵ ساله از او باردار شد 

یک مرد ۲۵ ساله به دلیل اینکه از همسر ۶۲ ساله اش بزرگتر به نظر می رسد، در شبکه های اجتماعی مورد تمسخر و پیام های توهین آمیز قرار گرفت. این زوج در انتظار به دنیا آمدن اولین فرزند خود هستند. کوران مک کین (Quran McCain) ۲۵ ساله که با شریل مک گرگور (Cheryl McGregor) ۶۲ ساله ازدواج کرده است، پس از آپلود ویدیویی از رقص خودشان در تیک تاک (TikTok)، بارها این پیام را گرفت که کم کم دارد پیرتر از همسرش به نظر می رسد.

ازدواج عجیب یک خواهر و برادر | زن و شوهر عاشق بعد از 24 سال خواهر و برادر از آب در آمدند!+تصویر

این زوج متاهل از جورجیای آمریکا که ۳۷ سال فاصله سنی دارند، اغلب ویدئوهایی از زندگی خود در رم، ایتالیا در TikTok منتشر می کنند. اخیرا وقتی کوران و شریل ویدیویی را آپلود کردند، کاربران تیک تاک اشاره کردند که از نظر سنی به طور فزاینده ای در حال شبیه شدن به یکدیگر هستند. در این کلیپ که اکنون بیش از ۲۲۴ هزار نفر آن را دیده اند، این دو یک قطعه رقص اجرا می کنند، اما ظاهرا مردم نمی توانند از نگاه کردن به موهای کوران دست بردارند. کاربران به سرعت به این واقعیت اشاره کردند که ظاهر جدید او را پیر نشان می دهد. یک نفر گفت: «کم کم داری پیرتر از او به نظر میرسی، چطور ممکنه؟» یک نفر دیگر نوشت: «همین حالا هم پیر به نظر میرسه. مثل زنش.» نفر سوم نوشت: «خواهر و بردارند یا زن و شوهر؟» و دیگری گفت: «پسر بیچاره. احتمالا موهاش رو رنگ کرده که پیرتر به نظر برسه.»

عروس فراری | ازدواج یک زن و هشت مرد!

کوران و شریل حالا در انتظار اولین فرزند مشترک خود از طریق رحم اجاره ای هستند. شریل در حال حاضر مادر هفت فرزند است و ۱۷ نوه دارد. این زوج اولین بار در سال ۲۰۱۲ زمانی که کوران تنها ۱۵ سال داشت و در یک رستوران فست فود کار می کرد با هم ملاقات کردند؛ جایی که توسط کریس، پسر شریل مدیریت می شد. اما رابطه عاشقانه آنها در نوامبر ۲۰۲۰ آغاز شد؛ بعد از اینکه کوران متوجه شد شریل به عنوان صندوقدار در یک فروشگاه بزرگ مشغول به کار است.آنها شروع به قرار گذاشتن کردند و کوران در جولای ۲۰۲۱ با یک حلقه نامزدی ۳۰۰۰ دلاری از شریل خواستگاری کرد. این زوج در سپتامبر همان سال به تنسی گریختند و تنها با دو دوست و شاهد به عقد هم درآمدند.کوران پیش تر درباره روزی که از شریل درخواست ازدواج کرد گفته بود: «قبل از آن به شدت عصبی بودم و تمام تلاشم را می کردم که خونسردی ام را حفظ کنم اما به محض اینکه وارد پارکینگ شدیم گریه ام گرفت.

بارداری

شریل شوکه شده بود چون نمی دانست من می خواهم خواستگاری کنم، اما این باعث شد احساس خاص بودن کند.» او همچنین از علاقه اش به همسرش گفت: «دلایل زیادی وجود دارد که چرا من شریل را به عنوان همسرم انتخاب کردم. او زیبا، ظریف، قوی، نجیب، صادق و دلسوز است.»

منبع: منیبان
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی