ارسال به دیگران پرینت

نعوظ در مردان | اختلال نعوظ در مردان | راه درمان اختلال نعوظ در مردان

راه درمان اختلال نعوظ در مردان چیست؟ | توصیه‌هایی درمورد اختلال جنسی بسیاری از مردان +ویدئو

یکی از اختلال جنسی که بسیاری از مردان بر اثر افزایش سن و بروز بیماری‌های زمینه‌ای مانند دیابت به آن دچار می‌شوند اختلال نعوظ در مردان است. برای اطلاع از راه‌های درمان اختلال نعوظ در مردان در ادامه این خبر باما همراه باشید.

راه درمان اختلال نعوظ در مردان چیست؟ | توصیه‌هایی درمورد اختلال جنسی بسیاری از مردان +ویدئو

راه درمان اختلال نعوظ در مردان چیست؟ 

یکی از اختلال جنسی که بسیاری از مردان بر اثر افزایش سن و بروز بیماری‌های زمینه‌ای مانند دیابت به آن دچار می‌شوند  اختلال نعوظ در مردان است. برای اطلاع از راه‌های درمان اختلال نعوظ در مردان در ادامه این خبر باما همراه باشید.

در این بسته سلامت متخصصان درباره درمان اختلال نعوظ در مردان و علل ریزش و عدم شفافیت موی سر و بروز آکنه در پوست می‌گویند.

زنان چگونه به رابطه جنسی نگاه می کنند؟ | بررسی اهمیت رابطه جنسی برای زنان

راه‌های درمان اختلال نعوظ در مردان چیست؟

دکتر سلمان اسلامی، جراح کلیه و مجاری ادراری با اشاره به اینکه بسیاری از مردان با افزایش سن و بروز بیماری های زمینه ای مثل دیابت دچار اختلال نعوظ می شوند، می‌گوید: برای درمان اختلال نعوظ می توان از روش های مختلف از جمله کاهش وزن ، ترک دخانیات ، مصرف دارو و تزریق داروهایی داخل آلت تناسلی بهره گرفت.اگر این روش ها موثر نباشد می توان با جراحی و کار گذاشتن پروتز داخل آلت تناسلی این مشکل را درمان کرد. 

مردان و زنان چه تفاوتی در برگشت به حالت اول در رابطه جنسی دارند ؟

توضیحات مهم یک متخصص درباره اثرات استرس بر پوست و مو

دکتر سید مسعود داوودی، متخصص پوست و مو و عضو هیات علمی دانشگاه بقیه ا.. با اشاره به از بین رفتن شفافیت و شادابی پوست و مو بر اثر استرس های مزمن می گوید: ریزش سکه ای مو، بروز آکنه، بیماری پزوریازیس و لیکن پلان تحت تاثیر استرس‌های طولانی مدت بروز پیدا می‌کنند یا تشدید می‌شوند.

منبع : خبر آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه