ارسال به دیگران پرینت

بازنشستگان | حقوق بازنشستگان | واریز حقوق بازنشستگان

مبلغ حقوق بازنشستگان مشخص شد | همسان سازی حقوق بازنشستگان صورت گرفت

همسان سازی حقوق بازنشستگان صورت گرفت در ادامه خبر جزییات را بخوانید

مبلغ حقوق بازنشستگان مشخص شد | همسان سازی حقوق بازنشستگان صورت گرفت

همسان سازی حقوق بازنشستگان صورت گرفت در ادامه خبر جزییات را بخوانید

خبر مهم اول صبح برای بازنشستگان / همسان سازی حقوق بازنشستگان اجرایی شد | مبلغ حقوق بازنشستگان چقدر؟ حسین رجایی، با بیان اینکه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان باید مطابق با ظرفیت و توانایی مالی هر صندوق صورت بگیرد تا به ورشکستگی آنها منجر نشود، گفت: یکی از انتظاراتی که در حوزه متناسب‌سازی حقوق برای بازنشستگان ایجاد شده این است که حقوقشان باید ۹۰ درصد شاغلان محاسبه و پرداخت شود، توقعی که شاید در هیچ نقطه از دنیا ایجاد نشده باشد.

جزییات افزایش حقوق و مزایا سال ۱۴۰۲از زبان رییسی + ویدئو

حقوق بازنشستگان مبلغ پولی است که ماهیانه تا پایان عمر به افرادی که دارای شرایط بازنشستگی هستند تعلق می گیرد.حقوق بازنشستگان با در نظر گرفتن میانگین دوسال آخر دریافتی که داراشی کسور بازنشستگی بوده محاسبه می شود .حقوق بازنشستگان دارای فاکتورهایی است و از جمله شرط سنی و داشتن سابقه کار معین که شرایط برقراری این حقوق است.حقوق بازنشستگان ۱۴۰۱ همانند پاداش بازنشستگی برای افراد مختلف متفاوت است . حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۴۰۱ مقداری از حقوق بازنشستگان کشور ی کمتر می باشد.

خانه ملت، حسین رجایی، با بیان اینکه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان باید مطابق با ظرفیت و توانایی مالی هر صندوق صورت بگیرد تا به ورشکستگی آنها منجر نشود، گفت: یکی از انتظاراتی که در حوزه متناسب‌سازی حقوق برای بازنشستگان ایجاد شده این است که حقوقشان باید ۹۰ درصد شاغلان محاسبه و پرداخت شود، توقعی که شاید در هیچ نقطه از دنیا ایجاد نشده باشد.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: این نوع محاسبه حقوق، فضایی را بین بازنشستگان ایجاد کرده است که آنها خود را با افراد شاغل مقایسه کنند و این در حالی است که فردی که ۲۰ سال قبل بازنشسته شده است حتی اگر مدیر هم بوده باشد الان نباید میزان دریافتی خود را با مدیران شاغل در بخش‌های مختلف مقایسه کند.

متن کامل بودجه ۱۴۰۲ | وضعیت یارانه و حقوق کارمندان و بازنشستگان

وی تصریح کرد: متاسفانه این رویه غلطی است که در پی متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان ایجاد شده است و اگر بخواهیم به آن دامن بزنیم یک بحران جدی برای صندوق‌های بازنشستگی کشوری ایجاد خواهد کرد.

نماینده مردم در مجلس یازدهم، تاکید کرد: آنچه مسلم است متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان باید به گونه‌ای اعمال شود که صندوق‌ها در آینده دچار ورشکستگی نشوند تا جاییکه از توانایی لازم برای پرداخت حقوق بازنشستگان نیز برخوردار نباشند کمااینکه این اتفاق برای صندوق فولاد افتاد و الان به دلیل برخی برداشت‌های نادرستی که از آن صورت گرفت به عنوان یکی از صندوق‌های ورشکسته کشور دچار بحران شده است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: ما باید برای متناسب‌سازی صندوق‌های مختلف کشوری و لشکری یکسری ملاحظاتی را رعایت کنیم که علاوه بر اینکه بتوانیم حقوق مطلوبی را به بازنشستگان پرداخت کنیم، آینده این صندوق‌ها را نیز مدنظر قرار دهیم، از طرفی توقع بیجا هم ایجاد نکنیم که بازنشستگان پیگیر مطالباتشان شوند اما توانایی مالی لازم برای تحقق آنها وجود نداشته باشد که تبعات آن موجی از نارضایتی بین این قشر خواهد بود.

حقوق بازنشستگان بدهی ۲۵ درصدی تامین اجتماعی به بازنشستگان

علی دهقان‌کیا؛ رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران با اشاره به آغاز پرداخت معوقات از ماه جاری اظهار کرد: در‌باره متناسب‌سازی حقوق‌ها رایزنی‌هایی در حال انجام است و امیدواریم که تا پایان سال جاری تکلیف آن مشخص شود. البته هنوز با مدیر عامل تامین اجتماعی مذاکرات مستقیمی در این رابطه نداشتیم و به دنبال فرصت هستیم تا بتوانیم با او جلسه‌ای بگذاریم. این موضوع جز مطالبات اصلی بازنشستگان و زیر مجموعه برنامه ششم تامین اجتماعی است. اگر متناسب‌سازی به سال بعد کشیده شود، برنامه هفتم مطرح خواهد شد. بنابراین انتظار کانون بازنشستگان این است که شخص مدیرعامل مستقیم به این قضیه ورود کند و وعده‌هایی مبنی بر پذیرش بدهی ۲۵ درصدی به بازنشستگان و سایر سطوح را عملی کنند. البته لازم مدیر عامل تامین اجتماعی در این باره یکبار مصاحبه کنند و جواب مردم را بدهند تا خیالشان راحت شود. در رابطه با معوقات نیز مشاهده کردیم که وعده مدیر عامل مبنی بر پرداخت از آبان‌ماه، عملی شد.

بدهکاری که ادعای طلب دارد

یارانه این افراد در سال جدید قطع می‌شود | هشدار به این خانوارها

درباره بدهی تامین اجتماعی به مراکز درمان دولتی توضیح داد: سازمان تامین اجتماعی به بیمارستان‌ها و داروخانه‌های دولتی که تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی هستند، حدود ۸ هزار میلیارد تومان بدهکار است. در مقابل سازمان تامین اجتماعی خدماتی به مراکز درمان دولتی ارائه کرده که در نتیجه آن ۱۳ هزار میلیارد تومان سازمان از آن‌ها طلبکار است. امروز بدهکار مدعی شده که به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی خدمات نمی‌دهد تا بدهی ۸ هزار میلیارد تومانی خود را تسویه کند. در صورتی که وجود ۱۳ هزار میلیارد بدهی، به خودی خود این بدهکاری را رفع می‌کند. تامین اجتماعی می‌تواند ۸ هزار میلیارد را به صورت نقد پرداخت کند و یا از ۱۳ هزار میلیارد بدهی خود مابقی آن را که ۵ هزار میلیارد است را پرداخت کنند. این تامین اجتماعی است که از مراکز درمانی دولتی طلب دارد اما امروز بدهکار برای سازمان تامین اجتماعی مدعی شده است.

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران ادامه‌ داد: بدهی تامین اجتماعی گویا نباید پرداخت شود اما چون مراکز درمانی طلبکار هستند حتما باید این مبلغ تسویه شود تا به بیمه‌شدگان ما خدمات بدهند. متاسفانه این موضوع دور از انصاف است. دانشگاه علوم پزشکی دولتی نباید به علت این موضوع بازنشسته یا بیمه‌ شده را وجه‌المصالحه خود بگذارد و آن‌ها را میان دعوایی که با سازمان تامین اجتماعی دارد، قرار دهد. در این موضوع باید به فکر حل‌وفصل مشکل باشند نه اینکه بیمه‌شده قربانی شود.

حقوق بازنشستگان سر حداقل‌بگیران تامین اجتماعی بی‌کلاه ماند

دهقان‌کیا؛ ضمن اظهار بی‌اطلاعی در خصوص افزایش حقوق کشوری و لشگری عنوان کرد: براساس بودجه‌ مصوب مجلس در سال ۱۴۰۰ برای سال جاری، به طور متوسط افزایش دستمزد حدود ۱۰ درصد برای شاغلان و بازنشستگان در نظر گرفته شد. در این میان حقوق حداقل‌ها به مرز ۵ میلیون و ۵۸۵ هزار تومان رسید و در همان بازه زمانی حداقلی‌بگیران و سایر سطوح تمامی کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشگری نیز ۱۰ درصد تا سقف حقوق ۱۰ میلیون تومان اضافه کردند. این در حالی است که براساس مصوبه شورای عالی کار، برای بازنشستگان تامین اجتماعی حداقلی‌بگیران همان ۵ میلیون و ۵۸۵ هزار تومان با ۳۰ سال سابقه مصوب شد. سایر سطوح‌ها یعنی افرادی که بیشتر از حداقلی‌ها دستمزد دریافت می‌کنند نیز ۳۸ درصد به علاوه ۵۱۵ هزار تومان افزایش حقوق داشتند. این تغییرات همه بر اساس مصوبه شورای عالی کار بوده که پس از آن دستور مدیر عامل به هیئت مدیره سازمان بود و در نهایت آن‌ها نیز این موضع را از دولت در خواست کردند.

وی در خاتمه گفت: موضوع‌ یاد‌شده حدود ۵ ماه کش و قوس پیدا کرد و نهایتا پس از این مدت این مبالغ به کارمندان تامین اجتماعی پرداخت شد. اما پس از آن مجدد کارمندان کشوری و لشگری و بازنشستگان آن‌ها معترض شدند که چرا باید به حقوق تامین اجتماعی‌ها به این میزان اضافه شود. به همین دلیل مجددا یک میلیون تومان به حداقل‌های آن‌ها اضافه شد و اکنون حداقل‌بگیران تامین اجتماعی یک میلیون تومان عقب‌تر از حداقل‌بگیرهای کشوری و لشگری هستند. به طور کلی سایر سطوح با متناسب‌سازی و افزایش ده درصدی که برای آن‌ها اعمال شد، به رقم افزایش حقوق‌ تامین اجتماعی‌ها رسیدند. اما به طور کلی حداقلی‌های تامین اجتماعی‌ یک میلیون تومان عقب مانده‌اند.

یک فعال حوزه کار با تاکید بر ترمیم حقوق و دستمزد کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی، از آغاز واریز معوقات بازنشستگان سایر سطوح مزدی خبر داد و گفت: معوقات ظرف پنج ماه از آبان تا اسفند به حساب بازنشستگان واریز می شود.

رحمت الله پورموسی در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر لزوم ترمیم حقوق و دستمزد کارگران و بازنشستگان اظهار کرد:جامعه کارگری خواهان مهار تورم و تثبیت قیمت‌هاست، هر چند که دولت برای کنترل تورم و ثبات قیمت‌ها در بازار تلاش می‌کند اما در این شرایط قدرت معیشت کارگران و بازنشستگان و حتی کارمندان باید حفظ شود.

وی افزود: با توجه به افزایش هزینه‌ها و لزوم حفظ قدرت خرید، دولت ترمیم حقوق کارمندان و بازنشستگان کشوری و لشگری را در دستور کار قرار داد و مجلس نیز آن را تصویب کرد.

این فعال حوزه کار با اشاره به هزینه‌های سبد معیشت کارگران، گفت: این هزینه‌ها شامل هزینه‌های مسکن، بهداشت و درمان، خوراک و مواد غذایی و… است که اگر تورم هر کدام محاسبه شود، می‌بینیم که حقوق و دریافتی کارگران کفاف هزینه‌های زندگی و سبد معیشت آنها را نمی‌دهد، لذا باید تلاش کنیم که تورم در بخش‌های مختلف اقتصاد و جامعه کنترل شود.

حقوق بازنشستگان پورموسی در ادامه از آغاز واریز معوقات حقوق بازنشستگان سایر سطوح تامین اجتماعی خبر داد و گفت: وزیر کار در روزهای گذشته اعلام کرد که معوقات پنج ماهه بازنشستگان سایر سطوح تا قبل از پایان سال پرداخت خواهد شد و در همین راستا از روز گذشته واریز این مبالغ به حساب بازنشستگان آغاز شده است.

وی گفت: پرداخت معوقه فروردین از این ماه و همزمان با شروع پرداخت مستمری آبان ماه آغاز شده و به تدریج معوقه هر ماه در برج بعد پرداخت می شود به نحوی که معوقه اردیبهشت در آذر ماه،‌ معوقه خرداد در دی ماه و به همین ترتیب معوقات پنج ماه تا آخر سال به حساب بازنشستگان سایر سطوح تامین اجتماعی واریز خواهد شد.

این پیشکسوت کارگری تصریح کرد: در ابتدای سال افزایش ۱۰ درصد برای حقوق بازنشستگان سایر سطوح تامین اجتماعی در نظر گرفته شد که مورد اعتراض قرار گرفت و در نهایت با پیگیری‌های زیاد، هیات تطبیق قوانین مجلس اعلام کرد که باید مصوبه شورای عالی کار یعنی افزایش ۳۸ درصد به اضافه ۵۱۵ هزار تومان اعمال شود و بعد از رایزنی‌های زیاد موضوع به وزارت کار محول شد و وزارت کار نیز بر اساس مصوبه شورای عالی کار عمل کرد.

 

منبع: سانا
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۶ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ایرانی ارسالی در

   نفس شما از جای گرم می آید، بی تدبیری صندوی ها در گذشته که بخش خوبی از حقوق ما را بالا می کشیدن اون ها را به این روز انداخته ، نه حقوقی که به ما میدهند؟! آقای عزیز کمی فکر کن بعد اظهار نظر کن، بعد از ۲۶ سال و بعد از اضافه های سنواتی و به قول شما همسان سازی با مدرک ارشد، ۱۰ میلیون حقوق می گیریم! بعد جناب عالی داعیه عدالت داری و در تلاشی تا می شود از سر و ته این اندک بزنی؟!

  • ناشناس ارسالی در

   تامین اجتماعی بانوان را تشویق به طلاق نیز میکند .هر خانمی که طلاق بگیرد می تواند برگردد واز حقوق پدر یا مادر فوت شده اش استفاده کند

  • علی سعید ارسالی در

   چرا باید مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی کمتر از بازنشستگان دولتی هم ردیف خود باشد؟

  • جعفرقربانی ارسالی در

   باسلام خدمت شما دوستان عزیز من خودم یک بازنشسته هستم با۳۵سال سابق که الان هم دریافتی ۶۹۹۰۰۰۰هزارتومان من الان ۲فرزند وهمسرم ومادرم که تحت تکفل من هستش چطوری زندگی کنیم انصافه یک نماینده که درمجلس لام تاکلام حرفی نمیزند ماهی۳۰الی ۳۵ کمترین حقوق میگیرندچرا به کارگر یابازنشته کارگر میرسه بودجه کم میارند ولی به کارمند دولت پول هست

  • ناشناس ارسالی در

   چند بار این خبر را تکرار میکنید یعنی مدیرعامل تامین اجتماعی اونقدر گرفتار هستند که طی این دوماه هنوز فرصت نکردند که جلسه ای با کانون در این رابطه برگزار کنند مگر بازنشستگان گه هنوز دارند ۲ درصد بیمه پرداخت میکنند مشکلاتشان و مطالباتشان جزو وظایف اصلی مدیر عامل تامین اجتماعی نیست که بیشتر از یکساله که این ۲۵ درصد طول کشیده

  • سیروس ارسالی در

   به نظر من در تامین اجتماعی را گل بگیرید و همه را راحت کنید این همه مسولین تامین اجتماعی موفت میخورند و هیچ کاری انجام نمی‌دهند یک سال و اندی است که متناسب سازی بازنشستگان تامین اجتماعی را پرداخت نمی‌کنندولی دولت در عرض چند ماه حقوق و دستمزد کشوری و لشکری را دو بار اضافه کردن تا کی میخواهید به ما دروغ بگید ما به جای شما خجالت میکشیم این حقوقی که میبرید حرام است

  • علی ترابی ارسالی در

   سلام علیکم، با اینهمه گرانی و تغییر قیمت همه چیز چرا حقوق ما مستمری بگیران در همان حد جزعی باقیمانده که پول دارو بزحمت تهیه می‌شود؟!!

  • جواد ارسالی در

   خیلی احمقید فکر کردید بازنشسته بچه است با پول توجیبی گولش بزنید ؟؟!! ما کار کردیم از حقوق مان تحت عنوان صندوق بازنشستگی پس انداز کردیم الان باید باتوجه به تورم که شاغلین افزایش می یابند مال بازنشسته ها هم افزایش یابد وگرنه بازنشسته همیشه هست و شما را آرام نخواهند گذاشت ، حق گرفتنی است

  • سعید محمودی ارسالی در

   سلام جناب وزیر کا کار ایران وقت بخیر ببخشید سوالی از خدمتتان داشتم لطف کنید بفرمائید ما بازنشستگان تامین اجتماعی کارگری هر سال منتظر میشویم تا شما دستمزد سال آینده را ابلاغ کنید تا حقوق بازنشستگان را هم بر مبنای همان دستمزد یکم کمتر افزایش دهند آیا ما کارگر هستیم یا خیر در پایان سال نوبت به پرداخت عیدی میرسد دولت وارد تامین اجتماعی کی شود که از نظر قاونی هیچ حق دخالت به بازنشستگان تامین اجتماعی کارگری را دولت ندارد چه بسا دخالت مستقیم وبدون هیچ قانون وعدالتی فقط فقط پایمال کردن حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی کارگری هستند نه شما وزیر کار ونه مدیر کل تامین اجتماعی کارگری احتمالان کارمند دولت شدید وچون خودتان از لحاظ مالی هیچ مشگلی ندارید و پاداش شما مدیران ارشد یا وزا اصلان با باز نشستگان تامین اجتماعی کارگری نمیشود آن را محاسبه کرد به همین دلیل و است که حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی کارگری در ۴۳ سال انقلاب فقط بی عدالتی و پایمال شدن وهم در مورد متناوب سازی کشوری ولشکری و کارمندان مجلس در دو روز تصویب و الان اجرا میشود ولی خوبیت به باز نشستگان تامین اجتماعی کارگری میرسد زمین و زمان دست به دست میشوند تا کارگر آن هیچ وقت به حق عدالتی خودرنرسند آقای وزیر وافای مدیر کل شما تامین هستید ما بازنشستگان تامین اجتماعی کارگری با ۳۵ سال سابقه امسال با شش ما تخیذ در نهایت ۷ م تومان دریافتی من است چرا از بازیگران طلبه ها مالیات گرفته نمیشود دلی برای کارگر قبل نپرداخت حقوقش مالیات آن کسر شده است اگر آقای وزیر وافای مدیر تامین اجتماعی اگر در مورد حقوق وعیدی کاربام بازنشسته تامین اجتماعی کارگری آبادانی و پیگیری نکنید شما هم مسولسثید نباید در دادگاه عدالت جواب گو باشید همهتون حرفتون از کارگر شروع میشود ولی والله یک مسول در این کشور به فکر که کارگر نیست و نخواهد بود چرا باید عیدی ما را آقای وزیر کار کارمند پرداخت کنند آقای مدیر کل تامین اجتماعی چرا عیدی ما کتثارمندی است چرا پیگیری نمی کنید شما وزیر شدید و شما مدیر کل شدید مه از مزایای آن استفاده کنید یا از جق کارگران هم پیگیری کنید این بی عدالتی را پایان دهید ما الان با این شرایط حقوق ها شرمنده خانواد هایمان هستیم و قادر به ادامه زندگی با این شرایط اثنیستیم اگر شما هم پیگیری نمی کنید ما هم وارد خیابان شویم وبابت بی کفایتی شما و بی عدالتی دولت اعتراض کنیم و همه ما را خواهشن با گلوله های جنگی که جوانان را پر پر کردید بکشید تا ما یک بار گشته شویم نه روزی صد بار کشته شویم از شرمندگی خانواده شما ها معنی شرمند ه بودن را میدانید نه به والا لله نمی دانید اگر میدانستید کمی هم لعثه این بی عدالتی پایان میدادید چرا ما فروردین کارگر هستیم اسفند ماه کارمند چرا به باز نشستگان تامین اجتماعی کارگری ظلم و ستم میکنید ما چه گناهی کردیم کارگر شدیم دزد نشدیم انگل جامعه نشدیم دخالت دولت را از تاوان اجتماعی کوتاه کنید دولت حق دخالت در مورد تامین اجتماعی کارگری را ندارد کسی هست بداند عدالت یعنی چی بازنشسته گدایی میکند یعنی چی بد از ۳۰ سال کار کردن تازه شرمنده خانواده شدیم مشگل باز نشستگان تامین اجتماعی کارگری را حل کنید اگر بلد نیستید استعفا دهید کسی که با سواد است بیاد چرا در این کشور با اسم اسلام تمام بی عدالتی را در مورد حق وحقوق بازنشستگان تامین اجتماعی کارگری را پایمال میکنید ما دیگر تحمل این بی عدالتی ام را نداریم حاضریم بمیریم بمیریم بمیریم

  • علی احمدی ارسالی در

   به کارمند و بازنشته ماهی ۲۰۰ دلار حقوق میدن که کشورهای دیگه به گدا ها بی خانمانها دو تا سه برابر میدن.حالا توضیح هم میدن وبرنامه ریزی میکنن.خجالت اوره.

  • سید مهدی ارسالی در

   باید به اون نماینده بگم که اگر 92هزار میلیارد از فولاد دزدی نمیشد صندوق سالهای سال پا بر جا و ورشکسته نمیشد و شما آقای دهقان کیا همچین میگی وقت نمی‌کنیم که راجع به 25 درصد همسان‌سازی مذاکره کنیم انگار که موشک به کره نپتون میخواهی بفرستی .

  • ناشناس ارسالی در

   صندوق ها درست و سالم مدیریت شوند میتوان حقوق مناسب و کافی به بازنشسته پرداخت کرد.
   چوب عدم مدیریت و فساد مدیران را نباید بازنشسته با این تورم افسار گسیخته بخورد

  • ناشناس ارسالی در

   شرف چیز خوبیه حقوق بازنشسته تامین اجتماعی حالا شده نصف کشوری شما شرف ندارید مقداری کمتر هست ؟؟؟؟؟؟؟؟

  • ناشناس ارسالی در

   چوب مدیریت نا کار آمد تامین اجتماعی رو باید باز نشستها بخورند آنها حق ما را پایمال میکنند بس نیست ،دولت مقصر نیست ،این مدیران را بیرون بیندازیید درست مشود

  • ناشناس ارسالی در

   اگر.تماک صندوق های بازنشستگی را یکی کنند هم عدالت برقرار می‌شود وهم با مالی

  • ناشناس ارسالی در

   خفه شو فقط

  • ناشناس ارسالی در

   متاسفانه بزرگترین مشکل دولت محترم اینکه که فکرمیکند که دراین کشور دو نوع بازنشسته وجود دارد آنهم بازنشستگان لشکری وکشوری هستند بقیه بازنشستگان مال کشورهای دیکرهستند و ربطی به این مملکت ندارند.

  • محمد ارسالی در

   لطفا درمورد دزدیهای صندوق بازنشستگی واختلاسهایی که چندین برابر بوده هم صحبت کنید اقای نماینده که معلوم نیست نماینده چند نفرهستی شکمت سیره وبه دلیلهای مختلف سوای رانت بازی داری حقوق میگیری.بعدش سفر خارجی که حتما تشریف میبرید بپرسید وباچند تا بازنشسته البتهبا مترجم صحبت کنید تفاوت رو ببینید چون سوادی نداری که انگلیسی بلد باشی درضمن به مترجم بگو دوبار برات ترجمه کنه تا حالیت بشه

  • محمد علی رحمانی ارسالی در

   دولت دستش رو از صندوق تامین اجتماعی بیرون بکشه و بدهی قبلی رو پس بده تامین اجتماعی با یک مدیریت درست و حسابی میتونه گلیم خودش و بازنشسته هاش رو از آب در بیاره نیازی هم به کمک نداره ولی افسوس از مدیریت غلط و دست اندازی دولت به صندوق

  • مهدی ارسالی در

   بدهی حدودأ600هزارمیلیاردتومانی دولت به تأمین اجتماعی، پرداخت عیدی بازنشستگان همانند زمان اشتغال، 25%الباقی متناسب سازی سال1400، واگذاری بخشی از سهام شستا به بازنشستگان، حذف مبالغ 2%ماده 89 و هزینه بیمه تکمیلی ازفیشها، افزایش مبالغ سایر مزایا مانندمسکن، حق عائله وغیره همانند افزایش حقوق. درودبر مسئولینی که احساس وظیفه کرده و درانر احقاق حق بازنشستگان، زحمات فراوارنی را متحمل میشونند. با سپاس فراوان

  • ناشناس ارسالی در

   چرا در کانون‌های بازنشستگان یک سری بازنشسته بالای ۷۰ سال نشسته وهیچ کاری را انجام نمی دهند از ماه که بازنشسته وایثار گر که هستیم بیشتر حقوق می گیرند چرا از جوانان استفاده نمی کنید از آقای ریس جمهور تقا ضا داریم رسیدگی کند بخصوص کانون بازنشستگان کرج

  • ناشناس ارسالی در

   حقوق ۵/۳۰۰ چطور می‌شود زندگی کرد متناسب سازی ۲۵ درصد چرا اجرایی نشده برای تامین اجتماعی ولی دولت و مجلس به کارمندان خودش رسیدگی می‌کند، ظاهر ا بازنشسته تامین کسی بفکر ش نيست . خدایا تو بفکر فقرا باش

  • علی ‌ ارسالی در

   با حقوق حدود ۳ تومان درسال ۹۵بازنشسته شدم دلار ۳هزار ۴۰۰ وسکه یک میلیون ۱۰۰هزار تومان الان حدود ۱۲ می گیرم حقوق ۴ برابر دلار ۱۴ برابر سکه
   ۲۰ برابر اگر فکر میکنم نماینده محترم
   کمی سواد داشته باشد جوابش را گرفته !!!

  • علی اصغر ارسالی در

   اشاره شوده ازآبان ماه عقب افتادگیها پرداخت شوده چطور برای بازنشستگان تامین اجتماعی مخصوصا"کسانی که حقوق ناچیزی دارند حدود دومیلیون تومان پرداختی انجام نگرفته آنها درقالب این قانون نیستند؟

  • مرتضی حیدری ارسالی در

   چرامعوقات رایکباردادیدودیگرپرداخت نکردید این چه عدالتی است

  • بازنشسته کشوری ارسالی در

   جناب نماینده اگر نسبت به تورم ۶۰درصدی ،که قانون مصوب خودتان گفته متناسب با نرخ تورم ،،حقوقها افزایش داشته باشه ،،همسانسازی پیشکش خودت ،،شما به قانونهای مصوب در برنامه های توسعه عمل نمیکنید ،اونوقت فصل افزایش حقوق و تصویب بودجه که میاد هرکدام برای خودتون آسمون وریسمون میبافید ،،البته سال ۱۴۰۲ به خدمت شما خاتمه داده میشه ،پس تلاش کن دلی بدست آری ،،

  • سعد اکبری ارسالی در

   این وعده ها را کنار بگذارید یک بازنسشه ضمن خرج خودش باید در فکرازدواج فرزندانش باشدخودتان قضاوت کنیدبا ماهی 10میلیون تومان کی میتونه هم زندگی خودش را بگذرونه هم خرج ازدواج فرزندانش را بدهدازسویی تشویق میکنند فرزند بیشتر بخدا قسم در خرج دوتا فرزند مانده ایم چرا میخواهید بیشتر از این پدران پیر را جلو زن وفرزندانشان شرمنده کنید

  • هاشمی ارسالی در

   بدبختانه با حقوق حداقلی 5میلیونی وکرایه خونه 3میلیونی خودتان قضاوت کنید چطور میشود زندگی کرد مگه شما نمیدوتین که یک بازنشسته سن بالا وپیر هست وهزار درد ودرمون باید بکند چرا به خط فقر حداقل حقوقمو نزدیک نمیکنید که اخر عمری از گدایی کردن از این وان کلافه ام چرا از اقازادهها کسر وبحقوق ما اضافه نمیکنید هرچه بگوییم که اثری ندارد واقعا با اینهمه ثروت ایران ما باید در بدبختی و بیچارگی زتدگی کنیم خجالت اورست

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی