ارسال به دیگران پرینت

بارش برف | بارش برف در تهران

بارش برف سنگین در تهران موجب زمین گیر شدن یک تانک شهرداری شد

شرایط جوی تهران به مدت 72 ساعت است که به حالت یخبندان درآمده و با وجود هشدار های سامانه هواشناسی کشور همچنان تردد و ترافیک در خیابان ها برقرار است و این موضوع موجب زمین گیر شدن یک تانک شهرداری شد.

بارش برف سنگین در تهران موجب زمین گیر شدن یک تانک شهرداری شد

بارش برف در تهران

شرایط جوی تهران به مدت 72 ساعت است که به حالت یخبندان درآمده و با وجود هشدار های سامانه هواشناسی کشور همچنان تردد و  ترافیک در خیابان ها برقرار است و این موضوع موجب زمین گیر شدن یک تانک شهرداری شد.

درحالی که از ۷۲ ساعت قبل اعلام شده بود تهران با بارش برف ممکن است شرایطی مثل یخبندان سال ۸۶ را تجربه می‌کند، از ظهر چهارشنبه با تشدید برف در مناطق شمالی تهران، ترافیک عصرگاهی به گره‌ای کور بدل شد و قبل از ساعت ۵ عصر بود که خبرگزاری تسنیم در گزارشی از یخبندان در مناطق شمالی تهران خبر داد.

امشب در کدام مناطق تهران شاهد بارش برف خواهیم بود؟


وضعیتی که راهکارش خواهش از شهروندان برای عدم سفر به خیابان‌های شمالی تهران بود. ساعتی بعد پلیس راهور در گزارشی اعلام کرد به‌دلیل عدم شن پاشی به‌موقع ۹۰ درصد معابر تهران قفل شده است. این جدیدترین ترک فعل شهرداری تهران به مدیریت علیرضا زاکانی است. زاکانی که با دکترای هسته‌ای در زمان انتخابات عنوان شهردار تهران صلاحیتش به دلیل تحصیلات غیرمرتبط و عدم آشنایی با مدیریت شهری زیر سئوال بود در میان انتقادات و مخالفت‌ها توانست توسط لابی حامیانش بر این مسند بنشیند و مجلس را به مقصد ساختمان بهشت ترک کند، از همان روزهای نخست با تصمیمات مدیریتی‌اش بیشتر مورد انتقاد قرار گرفت. از همان سیل امام زاده داود و حضور خارج از عرف و دیرهنگامش در گل و لای سیلی که تهران را در سوگ نشانده بود.

برف تهران، «تانک» شهرداری را زمین‌گیر کرد!

رانندگان تازه وارد با این روش در برف بدون استرس رانندگی کنند

در چهار ماه گذشته انتقادات از زاکانی و مدیریتش به اوج رسید. او بارها به‌دلیل ترافیک شهر تهران، آلودگی هوا و آب گرفتگی معابر با انتقادات از سوی مردم و منتقدانش در شورای شهر روبرو شده بود، این بار با اولین برف جدی به دلیل عدم شن پاشی معابر، شهر را دچار گره ترافیکی کرده است. شهرداری که در اوج آلودگی هوا در دو ماه از همه چیز حتی دلار حرف زده بود و توده متان تهران را با دروغگو خواندن ناسا تکذیب کرده بود اما از تهران غرق در غبار چیزی نمی‌گفت، حالا در مواجهه با برف پیش‌بینی و اعلام شده تهران، غافلگیر شده است! او که ۱۸ ماه قبل در زمان انتخابات ریاست جمهوری به تانک اصولگرایان معروف شده بود در اولین برف جدی تهران زمین‌گیر شده است.

 

منبع: خبر آنلاین
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۹ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • محمود تدین ارسالی در

   سلام
   اطلاع دهید تانک حناچی بیاید یدک کش کند او خیلی کار بلد بود.

  • ناشناس ارسالی در

   وقتی انتخاب مدیران و مسئولین کشور بر اساس حزب و جناح و سیاست بازی و رانت، رشوه، سهم خواهی، باج دادن و... به جهت منافع شخصی، و حزبی انجام گردد نه بر مبنا شایسته سالاری، تقوا، وطن پرستی، علم، دانش، تخصص، کارآمدی، تجربه، لیاقت،...در جهت منافع کشور و مردم از این بهتر نمی شود. من موندم سران و مسئولین کشور مردم را چی فرض کرده‌اند ببخشید گوش مخملی؟؟؟
   مثال های بارز آن
   شهردار تهران، رئیس انرژی هسته ای و... که بر حسب تخصص جایگاه آنها می تواند جابجا شده باشد ولی از نظر علم و دانش و نخبگی، کارآمدی، لیاقت و شایسته سالاری خدا عالم است.

  • حسین ارسالی در

   با این تحلیل که پدر این مسئول را از قبر در می آوردید بهتر از این بود.

  • رضا سلام ارسالی در

   سلام ایا کسی نیست در دولت از وزیر کشور بخواهد که ایشان عزل شود مگر کشور متخصص امور شهری کم دارد ؟؟؟ مگر اینکه خبری در راه باشد

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی