ارسال به دیگران پرینت

تست | تست شخصیت شناسی

اندازه انگشت کوچک شما چقدر است؟ | شخصیت شما با اندازه این انگشت برملا می شود!

با یک نگاه به انگشت کوچک، شخصیت پنهان خود را دریابید.

اندازه انگشت کوچک شما چقدر است؟ | شخصیت شما با اندازه این انگشت برملا می شود!

تست شخصیت شناسی

آیا می دانستید که طول انگشت کوچک شما می تواند چیزهای زیادی در مورد شخصیت و سبک رفتارتان بگوید.

اندازه انگشت کوچک شما، شخصیت شما را آشکار می‌کند

شماره ۱

شما از خواسته‌ها، نیازهایتان آگاه هستید. شما دوست دارید در جمع بدرخشید. شما درون و ذهن آرامی دارید و برای تصمیم گیری بسیار سنجیده عمل می کنید. به اهدافتان پایبند هستید. شما براحتی می توانید ذهن، احساسات و افکارتان را کنترل کنید. مکان های آرام را دوست دارید و از مکان ها یا افرادی که ذهن شما را آشفته می کنند فرار می کنید. شما دوست دارید در همه جنبه های زندگیتان تعادل داشته باشید. اگرچه جاه طلبی نیستید، اما آماده اید تا خودتان را بسازید. ممکن است کمی درونگرا باشید اما خودتان را فردی مستقل نشان می دهید. شما به نظر اطرافیانتان مغرور و متکبر هستید.

شخصیت شناسی با حروف اول اسم | اول اسمتو بگو‌ تا بگم چه شخصیتی داری

شماره ۲

شما هوش هیجانی بالایی دارید و شنونده خوبی برای حرف های دیگران هستید. برای منطق و احساس به یک اندازه ارزش قائل هستید. خودتان را در موقعیت‌ها یا روابطی که با ارزش‌های شما همخوانی ندارند یا به شما آسیب می‌رسانند، دور نگه می دارید. ببخشیدن و فراموش کردن برایتان سخت است. گاهی لجباز می شوید و دیگران را قضاوت می کنید. شما از کمک کردن به دیگران، غذا دادن به افراد نیازمند و تأمین نیازهای دیگران لذت می برید. با همه صمیمی هستید، اما دوست ندارید همه از زندگی شخصی شما مطلع باشند. ارزش ها و اصول زندگیتان را قبول دارید و هیچوقت خط قرمزتان را رد نمی کنید و به کسی هم اجازه نمی دهید این کار را انجام دهد. جاه طلب هستید و رویاهای بزرگی دارید.

شماره ۳

شما حساس و احساساتی هستید. عشقتان را بیش از حد می بخشید. افکارتان را به دیگران نمی گویید. گاهی منطقی و گاهی از روی احساس تصمیم می گیرید. بسیار رازدار و جسورید. محتاط و با درایت هستید و به راحتی تحت تأثیر حرف دیگران قرار نمی گیرید و برایتان مهم نیست. استانداردهای بالایی در زندگیتان دارید. سادگی و ساده بودن را دوست دارید. به اهدافتان اهمیت می دهید و برای رسیدن به آن تلاش می کنید. زندگی عاشقانه برایتان خیلی با ارزش است و همیشه به شریک زندگی یا نیمه گمشده تان فکر می کنید. وقتی اطرافیانتان شما را درک نمی کنند کاملاً تهاجمی رفتار می کنید و یا صدایتان را بلند می کنید. شما در زمینه های شغلی سیاسی، تجارت و هنر به موفقیت می رسید.

منبع: برترین ها
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی