ارسال به دیگران پرینت

علی دایی | دختر و همسر علی دایی | سفر دختر و همسر علی دایی

علی دایی بلیت رفت و برگشت دختر و همسرش را منتشر کرد | دروغ رسانه‌ها برملا شد!

علی دایی چهره‌ برجسته ورزشی و هنری ایران در پی ادعای رسانه‌های اصولگرا مبنی بر سفر همسر و دختر علی دایی تصویری از بلیت رفت و برگشت همسر و فرزندش را منتشر کرد. برای مشاهده تصویر بلیت سفر دختر و همسر علی دایی و اطلاع از ادامه خبر باما همراه باشید.

 علی دایی بلیت رفت و برگشت دختر و همسرش را منتشر کرد | دروغ رسانه‌ها برملا شد!

بلیت سفر دختر و همسر علی دایی

علی دایی چهره‌ برجسته ورزشی و هنری ایران در پی ادعای رسانه‌های اصولگرا مبنی بر سفر دختر و همسر علی دایی تصویری از بلیت رفت و برگشت همسر و فرزندش را منتشر کرد. برای مشاهده تصویر بلیت سفر دختر و همسر علی دایی و اطلاع از ادامه خبر باما همراه باشید.

در پی ادعای رسانه‌های اصولگرا مبنی بر سفر همسر و دختر علی دایی به مقصد آمریکا، این اسطوره ملی تصویری از بلیت رفت و برگشت همسر و فرزندش را منتشر کرد.

ممنوع الخروجی چهره‌های برجسته ورزشی و هنری ایران و برخی از اعضای خانواده‌های آنها در پی بروز ناآرامی‌های چندماه اخیر، تصمیمی است که از سوی نهادهای قضایی به طور رسمی تایید شده اما خیلی از آنها قبل از برخورد ضابط قضایی هنگام خروج از مرز هوایی، از وجود چنین تصمیمی درمورد خود اظهار بی‌اطلاعی کردند و در واقع غافلگیر شدند.

طی ماه‌های گذشته یکبار ضبط پاسپورت علی دایی چهره برجسته تاریخ فوتبال ایران و جهان با دستور مقام قضایی در فرودگاه، خبرساز شده بود که پس از مدت کوتاهی خبر استرداد گذرنامه آقای گل سابق فوتبال ملی جهان منتشر شد.

 یکبار دیگر نام دایی، بدلیل ممانعت از خروج خانواده‌اش آن هم به آن شکل خاص مورد توجه قرار گرفت و خیلی سریع به تیتر اخبار رسانه‌های داخلی و خارجی بدل شد. حالا کمتر ایرانی وجود دارد که از نحوه بازگرداندن هواپیمای حامل همسر و دختر دایی مطلع نشده باشد.

منبع: دنیای اقتصاد
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   علی دایی بزرگ اقیانوسی ست که با پوزه سگان جیره خوار متعفن نجس نمیشود

  • علیرضا ارسالی در

   بابا میخوان دایی رااذیت بکنن

  • مهیار ارسالی در

   مگه خودتون نمیگیدهر کی دوس نداره بمونه از کشور بره!! خوب شاید یکی دوس نداره بمونه حالا چرا مانع رفتنش میشید!!!

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی