ارسال به دیگران پرینت

کسب و کار | روش کسب و کار اتوماتیک

چطوری کسب و کار اتوماتیک خودم رو داشته باشم ؟

کسب و کار اتوماتیک به این معنی است که بخشی از وظایف کارمندان به‌صورت خودکار و بدون استفاده از منابع انسانی انجام شود.

چطوری کسب و کار اتوماتیک خودم رو داشته باشم ؟

روش کسب و کار اتوماتیک

تابه‌حال به این موضوع فکر کردید که اگر کسب و کار اتوماتیک داشته باشید، چقدر در زمان خودتان صرفه‌جویی می‌کنید؟ چطور به راحتی می‌توانید کارهای مهم‌تر و بیشتری انجام دهید و وقت گرانبهای خود را صرف اموراتی که به‌صورت سیستمی انجام می‌شود نکنید؟

جالب است بدانید که تمام این کارها تنها با کمک یک پنل پیامکی انجام می‌شود! یعنی شما با داشتن یک پنل پیامکی خیلی راحت می‌توانید کسب و کارتان را با کمترین هزینه تبدیل به چرخ‌دنده‌هایی خودکار کنید. در این مطلب قرار است ابتدا به بررسی کامل کسب و کار اتوماتیک بپردازیم تا بتوانید در قدم بعدی با پیاده‌سازی روش‌هایی که معرفی می‌کنیم از انجام کارهای روزانه و تکراری، آن‌هم در حجم بالا جلوگیری کنید.

کسب و کار اتوماتیک چیست؟

پیش از آن که بخواهیم به بررسی کاربرد پنل پیامکی برای کسب و کار اتوماتیک بپردازیم، بهتر است ابتدا کسب و کار اتوماتیک را تعریف کنیم. مفهوم کسب و کار اتوماتیک بسیار ساده است و همه‌چیز را می‌توانیم از روی ظاهر کلمات آن حدس بزنیم. در واقع کسب و کار اتوماتیک به این معنی است که بخشی از وظایف و تسک‌های کارمندان به‌صورت خودکار و بدون استفاده از منابع انسانی انجام شود.

برای مثال فرض کنید شما یک فروشگاه اینترنتی دارید که می‌خواهید کاربران به‌صورت آنلاین محصولی را در آن سفارش دهند. در این صورت اگر شما بخواهید کاربران را به‌صورت دستی در سایت ثبت‌نام کنید، سفارش آن‌ها را تأیید کنید و در نهایت آن را برایشان بفرستید زمان زیادی را هدر می‌دهید. درحالی که کافیست کاربران خودشان در سایت شما ثبت‌نام کنند، پیامک احراز هویت به‌صورت خودکار برایشان ارسال شود و در نهایت شما تنها محصول انتخابی را برای آن‌ها ارسال کنید؛ به این صورت بخش بزرگی از کار به‌شکل خودکار انجام می‌شود. این مسئله برای فروشگاهی که روزی هزاران هزار محصول ارسالی دارد، از نان شب هم واجب‌تر است، چراکه به این شکل در زمان و منابع ارزشمند کسب‌وکارش صرفه‌جویی می‌کند.

با کمک پنل پیامک کسب و کارتان را اتوماتیک کنید!

اکنون که با مفهوم اتوماتیک شدن کسب و کار آشنا شدید، زمان آن رسیده است که ببینید با خرید پنل پیامکی چطور می‌توانید پیامک ارسال کنید ( melipayamak.com/send /) یا برخی کارها را اتوماتیک کنید.

https://lh4.googleusercontent.com/Z3tFW3tsBHRqYpARtQiHHoXtgwuVaBRGg0JLpFQFG9W1jczxs2z02U7BmHaoRDiyV56bPoSFCAKbRlQkIbOIV8Ax5DrTvCaL__CPYxP42g9acemFHbqbc05W05ZLpxBGg-U8wM_dh_j6t_3c2cPYYKExLJtXW2a3_XdHZX1BdBmOR1VzziTi_N7yrg

کارهای زیادی وجود دارد که با کمک ابزارهای پنل پیامکی به راحتی می‌توانید آنها را انجام دهید اما در این بخش به بررسی چند مورد از مهم‌ترین و رایج‌ترین آن‌ها می‌پردازیم تا بتوانید برای خودکار کردن سایت‌تان ایده بگیرید:

پیامک احراز هویت

اولین استفاده از پنل پیامک برای اتوماتیک سازی کسب و کارها، ارسال پیامک احراز هویت است. درواقع شما با ارسال پیامک احراز هویت به راحتی می‌توانید کاربران واقعی را در سایت خود ثبت‌نام کنید. یکی از مشکلاتی که کسب و کارها در گذشته تجربه می‌کردند، ثبت‌نام کاربران غیرواقعی در سایت بود اما در حال حاضر این مشکل هم رفع شده است. چراکه اکنون اکثر سایت‌ها از سیستم احراز هویت پیامکی استفاده می‌کنند تا شماره موبایل واقعی افراد را دریافت کنند. این کار به‌صورت خودکار و با کمک پنل پیامکی به راحتی قابل اجرا است.

پیامک تشکر از خرید

یکی دیگر از راه‌کارهایی که با کمک آن می‌توانید به اتوماتیک سازی کسب و کارتان کمک زیادی کنید، ارسال پیامک تشکر است. درواقع شما می‌توانید به ازای سفارش محصول یا خدمات توسط کاربران، برای آن‌ها پیامک تشکر ارسال کنید. این پیامک تشکر روی کاربران تأثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت و در نهایت به رشد اعتماد کاربران نسبت به کسب و کارتان کمک زیادی می‌کند. جالب است بدانید که ارسال پیامک تشکر هم با کمک پنل پیامکی مخابرات به راحتی قابل ارسال است و نیازی به استفاده از منابع انسانی نخواهید داشت.

پیامک وضعیت ارسال کالا

کسب‌وکارهایی وجود دارند که محصول فیزیکی به مردم ارائه می‌کنند، به همین دلیل کاربران نیاز دارند تا از وضعیت محصول سفارشی خود اطلاعاتی در اختیار داشته باشند. مثلاً می‌خواهند بدانند که محصول برای آن‌ها ارسال شده است؟ اگر ارسال شده، کد مرسوله آن چیست تا بتوانند آن را پیگیری کنند و...

همه این مسائل به کمک پنل پیامکی به راحتی قابل انجام است؛ شما می‌توانید با نصب آن روی سایت خود، بسیاری از این کارها را به‌صورت اتوماتیک و با کمترین هزینه ممکن انجام دهید.

پیامک وضعیت ارائه خدمات

اگر کسب و کاری دارید که در آن خدماتی ارائه می‌کنید، به راحتی می‌توانید وضعیت آن را به کاربران‌تان اطلاع‌رسانی کنید. خدمات هم مانند فروش کالا مسیر خاصی دارید که باید طی شود. برای مثال ابتدا کاربر آن را سفارش می‌دهد، در این مرحله باید یک پیامک برای کاربر ارسال شود. سپس کاربر منتظر دریافت خدمات می‌ماند که اگر درخواست‌ها زیاد باشد، باید به کاربران بگویید که چقدر طول می‌کشد تا خدمات خود را در اختیار آن‌ها قرار دهید. همه این مسائل با کمک پنل پیامکی و به‌صورت آنلاین قابل انجام است و می‌توانید در مدت زمان کوتاهی پیامک‌های مختلفی را برای کاربران ارسال کنید.

سوال: آیا واقعاً تمام این کارها به‌صورت خودکار و فقط با یک پنل پیامکی امکان‌پذیر است؟

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که ممکن است برای کاربران مختلف پیش بیاید، این است که تنها با خرید پنل پیامک می‌توان به اتوماتیک سازی کسب و کارها کمک کرد؟ قطعاً بله.

بسیاری از کارهایی که در کسب و کارهای آنلاین صورت می‌گیرد، به راحتی توسط یک پنل پیامکی قابل انجام است. اما چطور؟ کافیست بسیاری از پیامک‌های اطلاع‌رسانی را با کمک پلاگین‌های سیستم مدیریت محتوای خود اجرا کنید تا ارسال آن‌ها به‌صورت خودکار انجام شود. البته شکی نیست که در ابتدا باید زیرساخت آن را فراهم کنید که فراهم کردن آن در مدت زمان کوتاهی قابل انجام است. در بخش بعدی بیشتر در این‌باره توضیح می‌دهیم.

https://lh5.googleusercontent.com/bia377ovcz7i6sBKkzmg1ViUCOoj5H0YjUOlAhViR6qBgID109iPdGvp_bgsFH92lyUZ_CbZyBGq1EAaS_zCk9YqEojNAo_-0zuPLytpOU0z0xRayt5bSuLhwW0wIU9PBWUX-kartNlbqfchp3ulY1bxI6MeL0kNYUXoE3ybdLlVPcncK3aioAuZ7w

خرید پنل پیامکی از ملی پیامک

در ملی پیامک شما می‌توانید به پلاگین‌های کاربردی سیستم مدیریت محتوای مختلف دسترسی داشته باشید و با نصب آنها به راحتی به اتوماتیک سازی کسب و کارتان کمک زیادی کنید. کافیست در همان ابتدا این پلاگین‌ها را به‌درستی تنظیم کنید تا پنل اس ام اس ملی پیامک کار شما را به‌صورت خودکار انجام دهد.

ملی پیامک سامانه‌ای است که با استفاده از آن می‌توانید پنل پیامکی مورد نظر خود را با بهترین امکانات تهیه کنید. در ملی پیامک، پنل‌های مختلفی وجود دارد که هر یک از آن‌ها امکانات خاص خود را دارند. شما می‌توانید متناسب با ویژگی‌ها و امکاناتی که نیاز دارید، یک پنل را انتخاب و به‌صورت آنلاین خریداری کنید. توجه داشته باشید که در مدت زمان کوتاهی این پنل پیامکی در اختیار شما قرار می‌گیرد و آماده نصب و پیاده‌سازی روی سایت کسب و کارتان می‌شود. برای خرید پنل اس ام اس کافیست با ملی پیامک به شماره ۶۳۴۰۴ داخلی ۱ تماس بگیرید و یا به وبسایت www.melipayamak.com مراجعه نمائید.

تمام آموزش‌های لازم مربوط به نصب هر پلاگین هم داخل سایت ملی پیامک وجود دارد و با چند کلیک قابل پیاده‌سازی است. به سایت www.melipayamak.com مراجعه کنید و این آموزش‌ها را بخوانید یا با شماره ۰۲۱۶۳۴۰۴ داخلی ۱ تماس بگیرید تا کارشناسان فنی ملی پیامک راهنمایی‌تان کنند.

منبع: خبرگزاری مهر
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی