ارسال به دیگران پرینت

تروریست وابسته به داعش | اعدام تروریست وابسته به داعش

اعدام تروریست وابسته به داعش عراق | داعش هنوز دست و پا شکسته در عراق فعال است!

به تازگی مجرم تروریست وابسته به داعش که با گروه تروریستی خود علیه نیروهای امنیتی عراق اقدام کرده بود بازداشت شد. دادگاه کیفری استان نینوا واقع در شمال عراق در روز پنج شنبه حکم این تروریست وابسته به داعش را صادر کرد. برای اطلاع از ادامه خبر باما همراه باشید.

اعدام تروریست وابسته به داعش

به تازگی مجرم تروریست وابسته به داعش که با گروه تروریستی خود علیه نیروهای امنیتی عراق اقدام کرده بود بازداشت شد. دادگاه کیفری استان نینوا واقع در شمال عراق در روز پنج شنبه حکم این تروریست وابسته به داعش را صادر کرد. برای اطلاع از ادامه خبر باما همراه باشید.

 دادگاه کیفری استان نینوا واقع در شمال عراق روز پنج شنبه یک تروریست را به جرم همکاری با باندهای تروریستی داعش به اعدام محکوم کرد.

بر اساس این گزارش، این مجرم تروریست با گروه تروریستی خود علیه نیروهای امنیتی عراق اقدام کرده و با گروهش در کوه‌های مکحول، عدایه و بادوش مخفی شده بود.

وی همچنین در انفجار دکل‌های انتقال برق نیز مشارکت داشت که توسط نیروهای امنیتی و پس از بمباران هوایی مخفیگاه گروه تروریستی اش، بازداشت شد.

شایان ذکر است که نیروهای امنیتی و حشد شعبی عراق در حال انجام عملیات پیش دستانه در راستای هدف قرار دادن مناطقی هستند که بقایای هسته‌های تروریستی داعش در آن پنهان شده‌اند.

بقایای گروه تروریستی داعش همچنان تلاش دارند در قالب هسته‌های کوچک در مناطق بیابانی، صعب‌العبور و مناطق کوهستانی متمرکز شوند. این تروریست‌ها در ماه‌های اخیر هر از گاهی اقدام به اجرای عملیات‌های تروریستی علیه نیروهای نظامی و غیرنظامیان عراقی کرده‌اند.

منبع: دنیای اقتصاد
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی